تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه خدمات ویژه ویزا

دریافت ویزای توریستی ایران برای اتباع خارجی

هایپرشیا با مطمئن‎ترین راه و در سریعترین زمان درخواست ویزای ایران را برای شما انجام خواهد دادلازم به ذکر است که فرم‎ درخواست ویزا ایران، ثبت نام ویزای ایران و تمامی پروسه دریافت ویزا، الکترونیکی و آنلاین است. شرایط ویزای ایران برای اتباع کشورهای مختلف را می‎توانید در همین صفحه دنبال کنید. 

شرایط اتباع کشورهای مختلف برای دریافت ویزای ایران و قوانین ویزای ایران برای اتباع کشورهای مختلف را اینجا بخوانید.

 

 مدارک و فرم‎های لازم جهت اخذ ویزا ایران:

 

مراحل اخذ ویزای ایران (ویزای توریستی ایران)

 فلوچارت دریافت ویزای ایران

 دیاگرام مراحل دریافت ویزای ایران 

 1. برای مشاوره با ما تماس بگیرید (برای مشخص کردن لزوم دریافت ویزا و محل اخذ ویزا ایران در فرودگاه و یا کنسولگری‎های ایران)
 2. فرم مشخصات میزبان را تکمیل و ارسال کنید (برای دریافت فرم مشخصات میزبان اینجا را کلیک کنید.)
 3. فرم مربوط به اطلاعات مهمان متقاضی ویزا را نیز تکمیل نمایید. (برای مشاهده فرم مشخصات مهمان اینجا کلیک کنید.)
 4. مدارک لازم برای درخواست ویزا را به هایپرشیا ارسال نمایید. شما می‎توانید از طریق تلگرام و یا ایمیل مدارک را ارسال نمایید (شماره تلگرام: 09033264362 / ایمیل Visa@hipersia.com)
 5. پس از تایید درخواست شما توسط هایپرشیا وجه ویزا (67000 تومان) را به حساب‌ اعلام شده واریز فرمایید. 

 

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
ملت

 5226228242

6104-3378-9979-0669

شرکت گشت‌های پرواز شیا

 شماره شبا: IR110120020000005226228242

 

6. منتظر اعلام «کد دریافت ویزا» از جانب هایپرشیا باشید. (4 تا ۱۰ روز کاری)

در این مرحله، در واقع یک دعوتنامه از طرف هایپرشیا صادر و به‌همراه فرم تکمیل شده مشخصات میهمانان به وزارت امور خارجه اعلام می‌گردد. در صورت موافقت وزارت امور خارجه با صدور ویزا، «کد تاییدیه ویزا» به هایپرشیا اعلام می‌گردد. هایپرشیا به‌محض دریافت این کد، آن را به اطلاع شما خواهد رساند.

7. میهمان شما بایستی با در دست داشتن «کد تاییدیه ویزا» به سفارت یا کنسولگری اعلام شده مراجعه و ویزای خود را دریافت نماید. (حداکثر ظرف مدت ۱ ماه)

با توجه به عدم مسئولیت هایپرشیا در صدور یا عدم صدور روادید توسط وزارت امور خارجه، بدیهی است در صورت عدم صدور روادید توسط وزارت امور خارجه، هزینه پرداختی عودت نمی‌گردد. دولت جمهوری اسلامی ایران در صدور یا عدم صدور روادید اتباع خارجی مختار است.

 

                                   
چرا هایپرشیا را برای انجام درخواست‎های ویزای ایران انتخاب کنیم؟

شرایط ویزای صادر شده:

  • ویزای ایران ۳ ماه اعتبار دارد و مسافرین می‌توانند ۳۰ روز در کشور ایران اقامت داشته باشند. البته در صورت موافقت وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران این مدت تا ۶۰ روز هم قابل افزایش است.

 نمونه ویزای ایران

نمونه ویزای ایران

(1. مهر ورود، 2. مهر خروج، 3. نام، 4. نام همراهان 5. تعداد دفعات ورود 6. مدت اقامت، 7. نوع روادید، 8. تاریخ شروع اعتبار، 9. تاریخ انقضا)

سایر ویزاهای ایران:

شما می‌توانید اطلاعات سایر ویزاهای ایران شامل ویزای تجاری ایران (ویزای شرکتی)، ویزای کثیرالمسافرت ایران (ویزای مولتی/ مولتی پل/ ویزای فرودگاهی) و ویزای اقوام ایران را در وب‌سایت هایپرشیا دنبال کنید. 

برای دریافت اطلاعات ویزا توریستی ایران به زبان انگلیسی وب‎سایت انگلیسی هایپرشیا را دنبال کنید. آدرس صفحه ویزا ایران به زبان انگلیسی را به مهمان خود ارائه دهید تا از چگونگی دریافت این ویزا مطلع شوند.

برای خواندن اطلاعات چگونگی درخواست ویزا برای اتباع افغانستان اینجا کلیک کنید.

 

تمدید ویزای ایران

اگر مسافر خارجی شما تمایل دارد مدت زمان بیشتری در ایران اقامت داشته باشد و به فکر تمدید ویزای ایرانش است، این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد. ویزای ایران یکبار ورود است و مسافر می‎تواند به مدت 30 روز در ایران اقامت داشته باشد. گردشگران (توریست‎ها) و افرادی که به منظور انجام امور تجاری، بازرگانی یا اداری به ایران سفر کرده‎اند می‎‌‎توانند شخصا، به همراه پاسپورت و ویزای ایرانشان به پلیس اتباع خارجی مراجعه کنند و نسبت به تمدید ویزایشان اقدام کنند. توجه به این نکته ضروری است که تصمیم نهایی در خصوص تمدید یا عدم تمدید ویزا، طبق نظر  پلیس اتباع خارجه است. برای تمدید ویزا، مهمان شما باید شخصا به پلیس اتباع خارجی مراجعه کند. شما می‎توانید در صورت امکان، مهمانتان را در پروسه تمدید ویزا همراهی کنید و در پر کردن فرم‎ها و واریز وجه ویزا راهنماییش کنید.

 • آیا مسافر شما ویزای توریستی ایران دارد؟

اگر مسافر شما بمنظور توریستی، گردشگری به ایران آمده و ویزای 30 روزه ایران دارد، می‎تواند نسبت به تمدید آن برای 30 روز دیگر اقدام کند. اما اگر مسافر شما ویزای 15 روزه فرودگاهی ایران دارد، ممکن است ویزایش تنها برای 15 روز دیگر تمدید شود.

 • آیا مسافر شما ویزای تجاری ایران دارد؟

اگر مسافر شما برای انجام امور تجاری، بازرگانی یا اداری به ایران آمده و قصد دارد ویزایش را تمدید کند باید به همراه مدارک لازم، شخصا به پلیس اتباع خارجه مراجعه کند. ویزای تجاری (کاری) ایران برای اتباع خارجی با همکاری پلیس اتباع خارجی و وزارت کار و رفاه اجتماعی (دپارتمان اتباع خارجی) قابل تمدید است. درخواست تمدید ویزا برای متقاضی، باید از جانب یک میزبان ایرانی باشد.

پروسه تمدید ویزا را زود آغاز کنید

اگر قصد تمدید ویزا را دارید، بهتر است 1-3 روز باقی مانده به اتمام تاریخ ویزا پروسه تمدید ویزا آغاز شود. ویزای ایران در شهرهای بزرگ ایران مثل تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز قابل تمدید است. دفاتر پلیس اتباع خارجی از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 صبح تا 2 ظهر باز هستند. این دفاتر معمولا شلوغ هستند بنابراین بهتر است برای اینکه پروسه تمدید ویزا سریع‌تر انجام شود، حتما صبح به این دفاتر مراجعه کنید. در صورت امکان، مهمانتان را در پروسه تمدید ویزا همراهی کنید و در پر کردن فرم‎ها و واریز وجه ویزا راهنماییش کنید.

مدارک مورد نیاز جهت تمدید ویزا

1- دو قطعه عکس 6*4

2- پر کردن فرمهای درخواست تمدید ویزا

3- کپی صفحات پاسپورت و ویزای ایران مسافر

4- تمبر ورودی

5- پرداخت مبلغ تمدید ویزا (350.000 ریال به اضافه تقریبا 50.000 ریال برای خرید پوشه و هزینه فوتوکپی‎ها)

نکته: برای خانم‌ها عکس باید با روسری گرفته شود.

به غیر از موارد ذکر شده، ممکن است از مهمان شما در خصوص دلیلش برای تمدید ویزا نیز سوال شود. در این صورت اگر قصد فرد ایرانگردی است، باید توضیح دهد که قصد دارد چه جاذبه‌هایی را ببیند و اگر مسافر بمنظور تجاری در ایران است، باید دلایل کاری تمدید ویزایش را توضیح دهد. در بعضی از دفاتر پلیس اتباع خارجی دستگاه فوتوکپی موجود است. نکته مهم اینکه هزینه تمدید ویزا باید در بانک ملی پرداخت شود و رسید پرداخت به همراه با مدارک لازم ارائه کردد. اگر پروسه دریافت ویزا زود آغاز شود، ممکن ویزای مهمانتان همان روز تمدید شود. این پروسه معمولا بین 1-4 ساعت طول خواهد کشید. در غیر این صورت تا آماده شدن ویزا، پاسپورت مهمانتان را نزد اداره پلیس اتباع خارجه خواهد ماند.

شرایط ویزای صادر شده

در صورت موافقت پلیس اتباع خارجی ویزای توریستی یا تجاری  مهمان شما تا 30 روز دیگر نیز قابل تمدید خواهد بود. یعنی در مجموع مهمان شما تا 60 روز می‎تواند در ایران اقامت داشته باشد. ویزای ایران ممکن است برای بار دوم نیز تمدید شود. در صورت توافق پلیس اتباع خارجی مهمان شما می‌توانند برای مدت 90 روز نیز در ایران اقامت داشته باشند. لازم به ذکر است که تمدید ویزا تا سقف 90 روز به نسبت سخت‌تر خواهد بود.

نکته: در صورتی که مهمان شما ویزا 15 روزه فرودگاهی ایران دارد، در صورت توافق، تنها 15 روز دیگر تمدید خواهد شد.

محسن فاتحی 1395/11/30

 

اختصاصی: تهیه شده توسط واحد تولید محتوا در شرکت هایپرشیا
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت هایپرشیا مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

فرم ارسال نظرات
 • امیرکمالی
 • 1395/12/12, 01:18
 • 8 0
 • پاسخ

سلام
من ویزای ایران نوع Bگرفتم به مدت 120 روز آیا میتونم دوماه دیگر تمدیدش کنم؟

 • هایپرشیا
 • 1395/12/18, 14:58

سلام،
جهت تمدید ویزای خود با همراه داشتن مدارک کامل به دفاتر پلیس اتباع خارجی در ایران مراجعه نمایید، تصمیم گیری در رابطه با تمدید ویزا به عهده این اداره می باشد، نتیجه درخواست تمدید ویزا با بررسی مدارک و دلایل شما جهت تمدید از طریق این اداره به جنابعالی اطلاع داده خواهد شد.

 • هایپرشیا
 • 1395/12/22, 13:56

سلام،
بله، شما می‎توانید با مراجعه به پلیس اتباع خارجی درخواست خودتان را مطرح نمایید. در صورتی این مرجع صلاح بداند، ویزای مهمان شما تمدید خواهد شد.

 • حمید اسدزاده
 • 1395/12/05, 11:03
 • 12 0
 • پاسخ

سلام،
مهمان من روز اول نوروز وارد فرودگاه میشه، آیا می‎تونه ویزای ایران را در فرودگاه بگیره؟ اصلا اون روز باز هست؟ می‎توانم براش درخواست ویزا کنم الان از شما؟

 • هایپرشیا
 • 1395/12/11, 11:29

سلام،
بله، مامورین صدور ویزا در فرودگاه های بین المللی در ایام تعطیل پاسخگوی مسافرین هستند، با توجه به تاریخ سفرشان و جهت جلوگیری از معطلی زیاد ایشان در فرودگاه پیشنهاد ما این است که از قبل جهت دریافت ویزای ایشان اقدام نمایید تا ایشان با داشتن کد رفرنس وارد فرودگاه شوند و سریعتر ویزای خود را دریافت نمایند. برای انجام درخواست ویزا لطفا فرم مشخصات میزبان را تکمیل کنید و یا با ما تماس بگیرید.

 • احمد صمصام
 • 1395/12/05, 08:55
 • 10 0
 • پاسخ

با سلام
من ساكن امريكا هستم و همسرم امريكاي هستش
تازه بچه دار شديم ايا براي اين بچه هم بايد ويزا ايران بگيرم چون هنوز پاسپورت ايراني نداره؟

 • هایپرشیا
 • 1395/12/11, 11:22

با سلام،
ضمن تبریک بابت تولد فرزند عزیزتان جهت ورود ایشان در صورتی که پاسپورت ایرانی ندارند می‎توانید با ارائه مدارک هویت ایشان را به عنوان فرزند خود به مسئولین واحد کنسولی در مرزهای ایران ارائه کنید، به این صورت برای ورود به کشور مشکلی نخواهند داشت. اما برای خروج از کشور نیاز به پاسپورت خواهند داشت.

 • عليرضا شيرازي
 • 1395/11/28, 16:13
 • 8 0
 • پاسخ

با سلاو و خسته نباشيد .
در ابتدا از سايت پرمحتوا و كامل شما متشكرم . من مدير توسعه تجارت پشمك حاج عبداله هستم ما ميهمانان زيادي را به كارخانه دعوت ميكنيم . موردی دارم كه از شما راهنمايي ميخواهم : ميهمان ما تبعه كشور تركيه ميباشند ولي به لحاظ شغلي هميشه به كشور امريكا تردد دارند آيا ميتوانيم برای ايشان ويزايی بگيريم كه در گذرنامه ايشان مهر يا برچسبي دال بر اينكه ايشان وارد ايران شده اند نداشته باشد؟
با تشكر

 • هایپرشیا
 • 1395/12/04, 13:41

سلام،
ممنون از لطف جنابعالی. مهر ورود و خروج به کشور ارتباطی به نوع ویزا ندارد و هر مسافری که به کشور وارد شود این مهر در گذرنامه ایشان ثبت خواهد شد و امکان اینکه مهر در پاسپورت ایشان ثبت نشود وجود ندارد.

 • ammar shakiba
 • 1395/11/28, 14:01
 • 7 0
 • پاسخ

سلام
من پاسپورت عراقی دارم و ویزای سه ماه گرفتم. آیا بدون برگشت به عراق می تونم ۳ ماه دیگه تمدید کنم؟
لطفا راهنمایی کنید.
سپاسگزار

 • هایپرشیا
 • 1395/12/04, 13:36

سلام،
جهت تمدید ویزای خود باید به دفاتر پلیس اتباع خارجی مراجعه و درخواست تمدید ویزای خود را ارائه نمایید. با بررسی مدارک و دلایل تمدید ویزای جنابعالی جواب درخواست شما را خواهند داد و به احتمال زیاد ویزای شما را تا یک ماه دیگر تمدید خواهند کرد.

 • سمیرا
 • 1395/11/23, 17:37
 • 13 0
 • پاسخ

سلام،
آیا با توجه به تغییراتی که در شرایط صدور ویزا برای اتباع ایرانی توسط ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا پیش آمده است، اتباع آمریکایی هم دچار مشکل خواهند شد؟

 • هایپرشیا
 • 1395/11/26, 11:53

سلام،
معمولا سیاست های صدور روادید بین کشورها در شرایط مختلف متغیر است و متقابلا در صورتی که شرایط اتباع ایرانی برای ورود به آمریکا دچار مشکل شود، دریافت ویزای ایران نیز برای اتباع کشور آمریکا نسبت به قبل مشکل تر خواهد شد.

 • سعىده
 • 1395/11/18, 15:29
 • 10 0
 • پاسخ

باسلام
همسر من شهروند کانادا هستند اما میخوان با پاسپورت پاکستانى وارد ایران بشن
دو تا سوال داشتم
اول اىنکه براى گرفتن کد رفرنس شما مىتونىد اقدام کند با اینکه من باید حتما وزارت امورخارجه برم؟
دوم اینکه بعد از گرفتن کد ازشون میتونن از فرودگاه امام ویزارو دریافت کنن یا اینکه حتما باید به کنسولگرى مراجعه کنن؟
با تشکر

 • هایپرشیا
 • 1395/11/23, 14:51

سلام،
برای انجام درخواست جهت دریافت کد رفرنس ما می توانیم برای ایشان اقدام کنیم، اما ایشان باید جهت دریافت ویزا به کنسولگری ایران مراجعه نمایند.

 • قاسم جباری
 • 1395/11/06, 16:52
 • 8 0
 • پاسخ

سلام
یک سوال داشتم. یک ،همسرم پاسپورت افغانستانی دارد ولی مقیم بلژیک هست. و دو فرزندم پاسپورت بلژیکی دارند. ایا امکان دارد که همراه با دعوتنامه از طریق شرکت شما درخواست میدهیم ویزای 45 روزه بگیرند و وارد ایران شوند.
ممنون

 • هایپرشیا
 • 1395/11/13, 16:43

با سلام،
بله امکان دریافت ویزا برای مهمانان شما وجود دارد، به این نکته توجه بفرمایید که مدت اقامت در ایران با ویزای توریستی 30 روز می باشد که البته این مدت در ایران از طریق مراجعه به دفاتر پلیس اتباع خارجی قابل تمدید است.

 • mohammad mohammadzadeh
 • 1395/10/09, 00:15
 • 16 2
 • پاسخ

سلام،
لطف می‎کنید اگر اطلاعاتی در مورد اینکه من می‎توانم برای دو خانم اکراینی ویزا بگیرم بهم بدید؟ آیا چنین امکانی وجود دارد؟
ممنون می‎شوم.

 • هایپرشیا
 • 1395/10/11, 12:24

سلام،
بله شما می توانید از طریق آزانس ما برای ویزای ایشان درخواست بدهید. شرایط انجام این درخواست بسته به نوع ویزا متفاوت است. اگر قصد دارید برای ایشان ویزای توریستی بگیرید می توانید با ارسال اسکن پاسپورت مهمانان و عکس پرسنلی از ایشان و تکمیل فرم های مشخصات که یکی مربوط به مهمانان و یک فرم مربوط به جنابعالی که میزبان این افراد در ایران هستید اقدام نمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید: 88647646

 • میترا حق نژاد
 • 1395/10/03, 13:36
 • 8 0
 • پاسخ

سلام
من میخواهم برای همکار خواهرم که تبعه آلمان است درخواست دعوتنامه بدهم لطفا راهنمائی فرمائید

 • هایپرشیا
 • 1395/10/05, 13:13

شما می توانید از طریق آژانس ما جهت درخواست ویزای ایشان اقدام نمایید. جهت انجام این درخواست نیاز هست 2 فرم که شامل مشخصات جنابعالی یا شخصی که در ایران میزبان ایشان هستند به علاوه مشخصات مهمان، اسکن پاسپورت و عکس 6*4 برای ما ارسال نمایید.

 • دل‎آرام نوروزی
 • 1395/09/28, 16:01
 • 7 1
 • پاسخ

سلام،
آیا یه خانم می‎تواند از یک آقای نامحرم برای ورود به ایران دعوت کنه؟

 • هایپرشیا
 • 1395/09/29, 13:26

با سلام،
بله، در این رابطه مانعی وجود ندارد.

 • مهر اد رضواني
 • 1395/08/01, 20:10
 • 31 0
 • پاسخ

با سلام
من به عنوان ميزبان براي چند نفر توانايي دعوت دارم ؟

 • هایپرشیا
 • 1395/08/02, 13:51

سلام،
در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

 • مصطفی
 • 1395/07/29, 14:48
 • 21 0
 • پاسخ

سلام
یکی از دوستان من از هند داره به ایران میاد، ظاهرا کنسولگری گفته باید معاینه پزشکی بیاره، آیا این صحت داره؟ برای ویزای ایران از هند باید معاینه پزشکی داشت باشه؟

 • محمدرضا مظاهری
 • 1395/08/02, 14:00

سلام،
این نوع قوانین برای تمام کنسولگری ها یکسان نیست و امکان دارد هر واحد کنسولی در این رابطه قوانین خاصی داشته باشد. اتباع کشور هندوستان که به کنسولگری ایران در بمبئی مراجعه می کنند ممکن است به انجام تست پزشکی نیازداشته باشند.

 • حامد حسینی
 • 1395/07/27, 16:42
 • 16 0
 • پاسخ

سلام،
آیا امکان پرداخت ویزای ایران توسط میزبان در ایران وجود دارد؟ من یه مهمان آلمانی دارم، می‎خوام خودم کل هزینش را در ایران بپردازم. لطفا راهنمایی کنید.

 • هایپرشیا
 • 1395/07/28, 16:46

سلام،
خیر امکان پرداخت هزینه ویزا توسط میزبان وجود ندارد و مهمان جنابعالی خودشان هنگام مراجعه به واحد کنسولی باید این هزینه را پرداخت نمایند.

 • عبدالله شهیدی
 • 1395/07/14, 18:07
 • 16 0
 • پاسخ

سلام،
آیا برای ورود به چابهار لازمه ویزا بگیریم؟

 • هایپرشیا
 • 1395/07/15, 12:48

با سلام،
اتباع کشورهای خارجی جهت ورود به مناطق آزاد نیازی به دریافت ویزا ندارند.

سلام،
آیا پس از باز شدن سفارت انگلیس در تهران و سفارت ایران در لندن اتباع انگلیسی مجبورند باز هم در قالب تور به ایران مسافرت کنند؟ آیا به هیچ صورتی امکان سفر تبعه انگلیسی به تنهایی و بدون تور در ایران وجود دارد؟

 • هایپرشیا
 • 1395/07/12, 10:13

با سلام،
هنوز در رابطه با این قانون جهت سفر اتباع کشور انگلستان تغییری به ما اعلام نشده است و اتباع این کشور جهت سفر به منظور گردشگری باید مانند سابق در قالب تور سفر کنند. اما در صورتی که ویزای ایشان، ویزای تجاری و یا ویزای اقوام باشد می‎توانند بدون تور و به تنهایی نیز به ایران سفر داشته باشند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید: 86082408

 • صمد
 • 1395/06/23, 09:56
 • 17 0
 • پاسخ

سلام
شما ویزای کاری برای فیلیپینی‏‌ها هم می‎گیرید؟

 • هایپرشیا
 • 1395/06/25, 11:58

سلام،
برای این منظور به اطلاعات بیشتری نیاز است. لطفا برای ارائه اطلاعات بیشتر با شماره 86082408 تماس بگیرید.

 • وحید خانی
 • 1395/05/26, 12:45
 • 22 0
 • پاسخ

با سلام
برادر من ساکن کاناداست و با یک خانم یمنی ازدواج کرده که گذرنامه یمنی داره
برای اینکه مثلا یک ماه بتونن ایران پیش ما بیان چکار باید انجام بدن؟
آیا برادرم می تونه به اتفاق همسرش بیان فرودگاه امام و همونجا ویزای فرودگاهی بگیره؟

 • هایپرشیا
 • 1395/05/27, 09:54

با سلام،
ایشان می توانند با پاسپورت یمنی نسبت به دریافت ویزای ایران اقدام نمایند و از طریق آژانس ما، قبل از سفرشان به ایران و با داشتن کد رفرنسی که از وزارت خارجه برای ایشان صادر می شود ویزایشان را براحتی دریافت و به ایران سفر کنند. پس از دریافت کد رفرنس ایشان می توانند ویزایشان را به دو طریق (1- مراجعه به کنسولگری ایران 2- سفر به ایران و دریافت ویزا از باجه صدور ویزا در فرودگاه) دریافت نمایند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و انجام درخواست برای دریافت ویزای ایشان با شماره 86082408 تماس بگیرید.

 • مهرداد علی نژاد
 • 1395/05/13, 10:48
 • 18 0
 • پاسخ

با سلام
لطفا بفرماییدبرای گرفتن ویزای ایران برای یک مهمان تایلندی به مدت ۱ هفته چه کار باید کرد
با تشکر

 • هایپرشیا
 • 1395/05/26, 17:41

با سلام،
برای دریافت ویزای توریستی به مدت یک هفته می‎توانید برای ایشان از طریق هایپرشیا درخواست ویزا نمایید. جهت دریافت اطلاعات و انجام اقدامات لازم با ما تماس بگیرید: 86082408

 • مهرداد علی نژاد
 • 1395/05/12, 15:39
 • 14 0
 • پاسخ

با سلام
لطفا بفرمایید برای گرفتن ویزای ایران برای یک مهمان تایلندی به مدت ۱ هفته چه کار باید کرد؟
با تشکر

 • هایپرشیا
 • 1395/05/14, 13:38

با سلام،
برای دریافت ویزای توریستی به مدت یک هفته برای ایشان باید از طریق یکی از آژانس های ارائه دهنده این خدمات درخواست ویزا نمایید. جهت دریافت اطلاعات و انجام اقدامات لازم با ما تماس بگیرید: 86082408

 • عسل مهر
 • 1395/05/01, 04:15
 • 14 0
 • پاسخ

با سلام من ايراني هستم و دوستم كه افغاني هست در كانادا زندگي ميكنيم. حالا ميخواهيم با هم بيايم ايران. من ميتونم با كمك شما براش دعوتنامه درست كنم ؟ البته ايشون تراول داكيومنت كانادایی دارن. ممنون

 • هایپرشیا
 • 1395/05/03, 16:37

سلام،
برای اتباع افغانی امکان اخذ ویزا از طریق آژانس های گردشگری نیست و باید خوشان شخصا به کنسولگری های ایران جهت دریافت ویزا مراجعه نمایند. درصورتی که ایشان از اتباع کانادا نیز می‎باشند، برای دریافت ویزای توریستی حتما باید در قالب تور به ایران سفر کنند.

 • عادل پیشداد
 • 1395/04/19, 08:51
 • 10 0
 • پاسخ

سلام من با خانومی که اهل ویتنام هست میخوام در ایران ازدواج کنم این خانم اصلیت ویتنامی هستند.برای امدن ایشون به ایران من باید چه کاری انجام بدم.

 • هایپرشیا
 • 1395/05/03, 16:35

سلام،
جهت ورود ایشان به ایران می توانید از طریق آژانس ما برای دریافت ویزای توریستی ایشان اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 • پویان
 • 1395/04/04, 14:26
 • 10 0
 • پاسخ

سلام من برای یکی از دوستان ایتالیایی ام میخواهم دعوتنامه بفرستم.
1-دعوتنامه باید چطور نوشته شود؟
2-من برای آنها دعوتنا بفرستم، میتوانند به سفارت ایران رفته و ویزا بگیرند؟

 • هایپرشیا
 • 1395/04/06, 17:39

سلام،
شما می توانید از طریق آژانس ما و یا یکی از آژانس های ارائه دهنده خدمات ویزا جهت دعوت ایشان به ایران اقدام نمایید. پس از انجام اقدامات لازم، ایشان می توانند با مراجعه به کنسولگری ایران ویزایشان را دریافت کنند. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 • میلاد کرامت
 • 1395/03/30, 07:36
 • 13 0
 • پاسخ

سلام. همسر من آمریکایی هست و میخوایم یه سفر کوتاه بیایم ایران. پاسپورت ایرانی هم نمیخواهد برایش بگیرم. خونه مادر من اقامت خواهیم داشت. پس به تور احتیاجی نداریم. چطور یه ویزای توریستی باید براش بگیرم ؟

 • هایپرشیا
 • 1395/03/30, 17:34

سلام،
شما می توانید از طریق ویزای اقوام با مراجعه به واحدهای کنسولی ایران برای ایشان درخواست ویزا کنید. در غیر این صورت اقوام درجه یک شما در ایران می توانند با مراجعه مستقیم به وزارت امور خارجه واحد کنسولی برای ایشان درخواست ورود به ایران را انجام دهند.

 • فرزانه
 • 1395/03/17, 02:43
 • 11 0
 • پاسخ

سلام، لطفا روند دریافت ویزا برای اتباع امریکائی رو توضیح بدید. من شنیدم که در صورت صدور ویزا ، باز هم شخصی از طرف وزارت امور خارجه همیشه باید توریست رو همراهی کند. درست است؟

 • هایپرشیا
 • 1395/03/17, 14:01

سلام
در صورتی که سفر مهمان شما به ایران جنبه توریستی دارد حتما باید در قالب تور سفر کنند تا برنامه سفر، مکان ها و جاذبه هایی که قصد بازدید دارند و هتل محل اقامتشان مشخص باشد. همچنین این تور به همراه یک راهنما که توسط سازمان میراث فرهنگی تایید شده است انجام خواهد شد تا در کل برنامه مهمان شما را همراهی کند.
اگر قصد داشته باشند ویزای تجاری دریافت کنند، شما باید یک نفر را به عنوان نماینده که در کل سفر همراه ایشان است به وزارت امور خارجه معرفی نمایید.

سلام، برای تبعه انگلیس چطور باید ویزا گرفت؟ با تشکر

 • هایپرشیا
 • 1395/03/16, 18:48

سلام،
شرایط اتباع انگلیسی برای دریافت ویزا با توجه به نوع ویزای ایشان متغییر است. در صورتی ویزای توریستی ایران برای اتباع انگلیسی مد نظر شما است، ایشان باید در قالب تور به ایران سفر کنند. برای اطلاعات بیشتر با هایپرشیا تماس بگیرید.

 • شادی
 • 1394/12/13, 13:03
 • 10 0
 • پاسخ

برای تبعه روس چطور باید ویزا گرفت؟ البته من خیلی اصراری ندارم که مهمئنش کنم ولی خودش نمیخواد با تور سفر کنه. میشه راهنمایی کنید؟

 • هایپرشیا
 • 1394/12/18, 19:27

ممنون از تماس شما، اطلاعات و مدارک لازم برای شما ایمیل شد.

 • شیما
 • 1394/11/26, 18:51
 • 11 0
 • پاسخ

از همکاری جناب علیپور کمال تشکر را دارم...با توجه به تجربیات قبلی باسایر آژانس ها برای "دریافت ویزای ایران" حس مسئولیت پذیری ایشان در انجام کار بینظیر بود...پاینده باشید...

 • هایپرشیا
 • 1394/11/29, 15:26

سلام،

متشکریم، قطعا مسوولیت پذیری از وظایف ما در سازمان هایپرشیاست.

 • اتنا
 • 1394/10/12, 22:52
 • 9 0
 • پاسخ

با سلام
میخواستم بدونم برای اتباع امربکا نیز روند به همین صورت است؟
آیا ایران عموما ویزا برای اتباع امربکا صادر میکند؟
با تشکر

 • هایپرشیا
 • 1394/10/13, 11:38

در صورت ارسال درخواستتان به صورت ایمیل با شما تماس گرفته خواهد شد.

با درود
جزییاتی ذکر نکردین؟! اگر میشه درباره میهمان آمریکایی بیشتر توضیح بدین

 • ناشناس
 • 1394/08/11, 10:13

اطلاعات مورد نیاز برای ایمیل شما ارسال گردید.

 • feriiin
 • 1394/05/13, 02:42
 • 4 7
 • پاسخ

Vezhdanan teymure sharghi esme keshvare ya isgamun kardan

 • یاشار
 • 1394/05/12, 09:50
 • 7 3
 • پاسخ

اینایی که نوشتی کشور بوود؟؟؟

 • مریم
 • 1394/05/06, 08:10
 • 9 3
 • پاسخ

حیف شد من تعطیلات امسال میخواستم برم تاییتی حیف که تو این لیست نیست.

 • تی کی
 • 1394/05/04, 20:30
 • 5 1
 • پاسخ

چه خوب من مرده سفر به اروپا و استرالیا بودم به خاطر سختی سفر میسر نمیشد راستی کدوم شرکت هوایی پرواز به کوزووو داره؟

 • رهگذر
 • 1394/04/24, 10:33
 • 14 0
 • پاسخ

واقعا اعتباری داریما

 • رهگذر2
 • 1394/05/01, 12:41

خیلی بدبختیم

 • ناشناس
 • 1394/05/15, 08:07

متاسفم برا ایرانو ایرانیت و نسل آریایی کار ب کجا رسیده خدایا خودتون اسم کشورهارو یبار بخونین با چ رویی اومدین اینارو نوشتین ماشالاه ب ایران

 • ترکمن
 • 1394/04/22, 13:45
 • 12 4
 • پاسخ

متاسفانه این دولت میخواست اعتبار به پاسپورت ایرانی بدهد

 • ناشناس
 • 1394/04/20, 09:17
 • 11 3
 • پاسخ

وای , من میخواستم برام تیمور غربی , باید ویزا بگیرم , حالا چی کار کنم ...

 • کیمیا
 • 1394/04/13, 09:49
 • 13 6
 • پاسخ

الان بخندیم یا گریه کنیم
ببین ایران و ایرانی به کجا رسیده......

 • هایپرشیا
 • 1394/04/16, 11:00

متاسفانه:(

 • ناشناس
 • 1394/04/12, 15:33
 • 4 7
 • پاسخ

سلام من ميخواستم به تركيه سفر كنم لطفا راهنمايي كنيد

 • محمد
 • 1394/04/09, 23:38
 • 16 0
 • پاسخ

مرسی من میخواستم جزیره کوک برم نمیدونستم کجا باید ویزا بگیرم !!!!! خخخخخخخ

 • مهدی
 • 1394/04/07, 21:08
 • 16 1
 • پاسخ

ههههه اگه همین کشورها ما رو‌راه بدن .والا .خودشون از گرسنگس دارن میمیرن .تینم بخاطر اینه که بتونن سرمایه های کشورمون رو براحتی به این گداها هم بدن

 • علی
 • 1394/04/01, 17:12
 • 28 5
 • پاسخ

جای تاسف   داره این ها هم جز کشور حساب می شوند

تورهای مرتبط

Copyright © 2017 Hipersia. All rights reserved.