تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه خدمات ویژه ویزا ویزای کشورهای خارجی

[رای: 1 میانگین: 5/5]
لطفا امتیاز دهید!
پیکاپ ویزای کانادا
پیکاپ ویزای کانادا

برای اطلاع از چگونگی پیکاپ پاسپورت برای ویزای کانادا و مدارک مورد نیاز، با کارشناسان هایپرشیا در تماس باشید.

چقدر درباره خدمات پیکاپ پاسپورت اطلاعات دارید؟ می دانید برای اخذ ویزای خود از کشوری مانند کانادا، انگلیس یا آمریکا پس از موافقت با ویزایتان مجددا باید به کشور سومی سفر کنید؟ آیا از هزینه‌ای سنگین اقامت و سفر مجدد به کشور سوم خبر دارید؟ هایپرشیا این راه را برای شما کوتاه و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد. برای اطلاع از چگونگی پیکاپ پاسپورت برای ویزای کانادا و مدارک مورد نیاز، با کارشناسان هایپرشیا در تماس باشید.

برای برخی کشورها دریافت ویزا چندان آسان نیست. مثلا برای اخذ ویزای کشور کانادا شما بایستی به کشور سومی سفر کنید و از آن طریق درخواست دهید قابل توجه است که این در شرایطی است که تمام مراحل را کامل مسلط باشید. در نهایت باز هم باید هنگام دریافت ویزا همراه پاسپورت خود به همان کشور سوم سفر کرده و مراحل کاری اخذ ویزا را به اتمام برسانید که علاوه بر هزینه های اقامت و سفر به یک کشور دیگر، نیازمند تسلط به مراحل کاری نیز هست. ما تمام این مراحل را برای شما انجام می‌دهیم. کافیست با ما تماس بگیرید.

 

برای پیکاپ ویزای کانادا، از استانبول و آنکارا، پاسپورت شما در روزهای یک شنبه، سه شنبه و یا پنجشنبه از طریق پرواز به سفارت آنکارا ارسال شده و پس از انجام مراحل اداری، پاسپورت مهر خورده و با اولین پرواز به تهران باز می‌گردد. برای این پروسه زمان دقیقی نمی‌توان مشخص کرد اما به طور معمول یک هفته به طول می‎انجامد.

  

 

مدارک لازم برای پیکاپ پاسپورت کانادا:  

 

ویزای مهاجرتی:

  • پرینت ایمیل سفارت
  • پاسپورت امضا شده
  • دو قطعه عکس ۵*۷ (مهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی لازم می باشد)
  • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (ایمیل شخص، آدرس، شماره تلفن)

 

ویزای غیر مهاجرتی:

  • پاسپورت با امضا
  • پرینت ایمیل سفارت
  • فرم وکالت نامه

 

هزینه پیکاپ ویزای کانادا:


هزینه پیکاپ ویزای کانادا در آنکارا 590،000 تومان است.

 

 

سفارش آنلاین ویزای کانادا

1400/04/30

 
فرم ارسال نظرات

تورهای مرتبط

Copyright © 2022 Hipersia. All rights reserved.