تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی جزیره بورنئو نوروز 96

سفر 10 روزه

قیمت به زودی...

قیمت دقیق را در «توضیحات مهم» بخوانید.

کد: 5741

برگزار شده‌است

جاذبه‌ها

بازدید از منطقه حفاظت شده اورانگوتان‌های سرخ، لذت پیاده‌روی در برج‌های پرنده‌نگری و کانوپی‌ها، سافاری با قایق در رودخانه در جستجوی میمون‌های دماغ دراز، مارهای عظیم الجثه، کوچک‌ترین فیل‌های دنیا، کرکودیل‌ها و پرندگان خاص منطقه و...، گشت در دامنه‌های کوه کینابالو، پارک ملی ثبت شده یونسکو کینابالو و  باغ گیاه شناسی و چشمه های آبگرم، سواحل و شهر کوتاکینابالو، بازدید از بازار نابالو برای خرید صنایع دستی و میوه‌های خاص استوایی، گشت جزیره منوکان با قایق‌های پر سرعت، دهکده لوانتی، مزارع سبز چای صباح و منطقه ماساژ ماهی
جاذبه های اختیاری: لذت شنا در سواحل مرجانی،
غواصی، اسنورکلینگ و لذت بردن از دنیای زیر آب، ماهی‌ها و مرجان‌های رنگارنگ و...، خرید از پاساژهای لوکس، صرف شام در بازارهای شبانه معروف شرق آسیا واقع در کوتاکینابالو با سرو انواع غذاهای دریایی و...، بازدید از روستای محلی و آشنایی با فرهنگ اقوام قدیمی جزیره با صرف نهار، سافاری قایق برای حیات وحش، جاذبه‌ای منحصر از درخشش انبوه کرم‌های شب تاب بر روی درختان، پارک یادبود کونداسانگ، گشت بندر سندکان

خدمات

 • ۹ وعده‌ صبحانه، ۵ وعده ناهار، ۵ وعده شام
 • پرواز داخلی کوالالامپور-کوتا‌کینابالو و سندکان-کوالالامپور
 • اجرای گشت‌های اعلام شده (+ پرداخت ورودیه‌ها)
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۳،۰۰۰ یورو
 • جلسه معرفی تور برای همسفران توسط تورلیدر در کافی شاپ

برنامه سفر

1

از تهران به سمت کوالالامپور پرواز خواهیم داشت و بعد از رسیدن به کوالالامپر در هتل اقامت می‌کنیم.

2

در روز دوم سفرمان بعد از استراحتی که شب قبل داشتیم به سمت کوتاکینابالو پرواز خواهیم داشت. بعد از اقامت در هتل کوتاکینابالو از جزیره‌ی مانوکان بازدید می‌کنیم و گشتی در جزیره خواهیم داشت. همچنین می‌توانید با اسنورکلینگ به دنیای زیر آب بروید و تجربه‌ای لذت‌بخش را داشته باشید. بعد از ظهر که به کوتاکینابالو برگشتیم، می‌توانید به بازار شبانه‌اش بروید و خرید کنید.

3

روز سوم در کوتاکینابالو وقت آزاد خواهید داشت تا از تفریحات ساحلی و دریایی استفاده کنید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در گشت و گذارتان از روستای محلی دیدن کنید و برای اینکه با فرهنگ مردم محلی جزیره بیشتر آشنا شوید با آن‌ها ناهار بخورید. البته پیشنهاد دیگرمان سافاری قایق است که می‌توانید با قایق از حیات وحش این منطقه بازدید کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم که شب هنگام در هتل‌تان نمانید بلکه در ادامه‌ی گشت اختیاری‌تان می‌توانید از نزدیک با صحنه‌ی بی‌نظیر درخشش کرم‌های شب‌تاب بر روی درختان روبرو شوید. اگر هم دوست داشتید که هیجان بیشتری تجربه کنید، ما به شما غواصی را پیشنهاد می‌کنیم.

4

روز چهارم سفرمان که به سمت کنداسانگ می‌رویم، در مسیری توقف می‌کنیم تا از بازار نابالو خرید کنیم. خرید صنایع دستی و میوه‌های استوایی را در لیست خریدتان قرار دهید. بعد از این‌که به کنداسانگ رسیدیم، وقت آزادی خواهید داشت تا در این شهر گشتی بزنید و در پارک یادبود هم عکس یادگاری بگیرید.

5

گشت یک‌روزه در پارک ملی کینابالو یکی از بهترین اتفاقات خوبی است که در روز پنجم سفرتان خواهید داشت. پیاده‌روی در باغ گیاه‌شناسی، تماشای چشمه‌های آبگرم، تجربه حرکت بر کانوپی از دیگر برنامه‌هایی است که خواهیم داشت. به هنگام غروب آفتاب به کنداسانگ بازخواهیم گشت و در رزورت اقامت می‌کنیم.

6

روز ششم به شهر سپیلوک می‌رویم و در مسیرمان از دهکده‌ی لوانتی و مزارع سرسبز چای صباح دیدن می‌کنیم. بعد از بازدید از منطقه‌ی ماساژ ماهی به سپیلوک می‌رسیم و شب را در لوژ جنگلی سپری می‌کنیم.

7

روز هفتم به شهر کیناباتانگان می‌رویم تا با هم قایق‌سواری بر روی رودخانه و تماشای گونه‌های منحصر به فرد جانوری را تجربه کنیم. بعد از تجربه‌ی جالب و هیجان‌انگیزی که داشتیم به سپیلوک بازمی‌گردیم و در لوژ جنگلی شب را به صبح می‌رسانیم.

8

در روز هشتم سفرتان از مرکز پرورش اورانگوتان‌ها بازدید می‌کنیم و سپس به منطقه‌ی تجهیز شده‌ی پرنده‌نگری می‌رویم تا با هم به تماشای پرنده‌ها بنشینیم. گشت شهری و خرید در سنداکان جزو برنامه‌هایی است که می‌توانید در بعد از ظهرتان که وقتتان آزاد است داشته باشید و شب به لوژ جنگلی باز می‌گردید.

9

روز نهم به کوالالامپور بازمی‌گردیم و بعد از رسیدن به این شهر وقت خواهید داشت تا قبل از بازگشت به تهران، دوباره در شهر گشتی بزنید. اقامت‌تان در هتل کوالالامپور است.

10

روز دهم طبق برنامه‌ی پروازی به سمت تهران پرواز می‌کنیم.

لوازم ضروری

داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
کوله یک روزه
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

دمپایی
دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب
صندل
فلاسک چای

شرایط سفر

امروز 04 تیر 1397

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: یکشنبه 1395/12/29 - (سه ساعت قبل از زمان پرواز مندرج در بلیط)

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما (تهران-کوالالامپور-تهران)

وسیله نقلیه محلی: وسیلۀ نقلیه توریستی هواپیما (پرواز کوالالامپور-کوتاکینابالو پرواز سندکان-کوالالامپور)

کشور مورد بازدید: بورنئو مالزی

توضیحات مهم

قیمت تور بورنئو ۱۰ روزه
مشخصات هتل درجه شهر شب اتاق ۲ تخته (هر نفر) اتاق ۱ تخته (هر نفر) کودک (۳ تا ۱۲ سال)
هتل... ۴  کوالالامپور ۲ بزودی
+ بلیط هواپیما
بزودی
+ بلیط هواپیما
بزودی
+ بلیط هواپیما
لوج جنگلی... ۴ سپیلوک ۳
لوج جنگلی... ۴ دامنه کوه کینبالو ۲
هتل... ۴ کوتا کینابالو ۲
 • تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران هایپرشیا بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
 • با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید.
 • این تور بصورت سفارشی در تاریخ مورد نظر همسفران، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می‌باشد.
 • امکان پرداخت معادل ریالی مبالغ ارزی فوق وجود دارد.
 • هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور.
 • در این سفر از همراهی کودکان زیر ۷ سال معذوریم.

شرایط مهم

 1. لطفا قبل از ثبت‌نام «منشور و قوانین تورهای طبیعت‌گردی هایپرشیا» را مطالعه فرمایید.
 2. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
 3. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر هایپرشیا اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
 4. جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
 5. صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده هایپرشیا می‌باشد و بازدید از مابقی جاذبه‌های پیشنهادی سفر با همسفران است.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 88876660-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

س از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2018 Hipersia. All rights reserved.