تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی مالدیو و سریلانکا نوروز 96

موزه ملی کولومبو پارک ملی سریلانکا ساحل جزیره pigeon پارک ملی سریلانکا پارک ملی سریلانکا مالدیو

سفر 13 روزه

قیمت به زودی...

قیمت دقیق را در «توضیحات مهم» بخوانید.

کد: 5747

برگزار شده‌است

جاذبه‌ها

سریلانکا:
جاذبه‌ها: شهر کندی، تماشای مراسم رقص سنتی سریلانکا، بازدید از اثر ثبت جهانی معبد دندان بودا، گشت در مزارع ادویه سری‌لانکا، کارگاه صنایع چوبی کندی، کارخانه تولید چای نوارا الیا، سافاری پارک ملی اوداوالاوه و مشاهده حیات وحش (فیل آسیایی، تمساح، چیتال، طاووس و...)،  بافت زیبای تاریخی شهر گاله، سواحل زیبای بنتوتا و کرانه های اقیانوس هند
گشتهای اختیاری: دشت هورتون و آبشار بیکر، بازدید از آبشار لاورزلیپ، موج‌سواری، غواصی، جت اسکی، سافاری با قایق در مادوریور، مشاهده بزرگترین نهنگ جهان و…
مالدیو:
جاذبه‌ها: جزایر مالدیو، گشت‌زنی یکروزه دریایی از جزیره آفتاب و دیدن ریزورت‌، اسنورکلینگ در سواحل مرجانی و آب‌های شفاف جزیره مافوشی، غذا دادن به کوسه‌ها
گشتهای اختیاری: غواصی تفریحی، غواضی با کوسه های سرچکشی(حرفه ای)، شنا و اسنورکلینگ با کوسه وال، شنا و اسنورکلینگ با لاک‌پشتها، دیدار گروه‌های دلفین، گشت و خرید در شهر ماله(پایتخت مالدیو)، استفاده از مراکز ماساژ، دوچرخه سواری در جزیره مافوشی و...

خدمات

 • راهنمای فارسی زبان همراه تور
 • اجرای گشت‌های اعلام شده (+ پرداخت ورودیه‌ها)
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۳،۰۰۰ یورو
 • تمامی وعده‌های صبحانه، ۲ وعده شام، ۱ وعده ناهار
 • جلسه معارفه تورلیدر با همسفران قبل از تور در کافی شاپ

برنامه سفر

1

صبح زود از تهران به سوی ماله پرواز می‌کنیم و بعد از ظهر به این شهر می‌رسیم. بعد از رسیدن به ماله از راه دریا و با کشتی به جزیره‌ی مافوشی می‌رویم تا به هنگام غروب در هتل جزیره باشیم و شب را در این جزیره سپری می‌کنیم.

2

روز دوم سفرمان را با گشتی یک روزه در جزیره آغاز می‌کنیم و با اسنورکلینگ به کاوش در دنیای زیر آب می‌رویم. به هنگام غروب به مافوشی بازخواهیم گشت و شب را در هتل سپری می‌کنیم.

3

روز سوم وقت آزاد خواهید داشت تا اگر دوست داشتید از تفریحات آب جزیره مثل پاراسیلینگ، جت اسکی و فلای بورد لذت ببرید. شب نیز در هتل مافوشی خواهیم بود.

4

وقت خرید است. در این روز وقت آزاد دارید تا گشتی در پایتخت مالدیو شهر ماله بزنید و اگر چیزی دوست داشتید بخرید. همچنین می‌توانید غواصی را تجربه کنید و کوسه‌های سرچکشی را ببینید. امروز وقت مناسبی است که با اسنورکلینگ لاک‌پشت‌ها و دلفین‌ها را از نزدیک ببینید. شب به مافوشی بازمی‌گردیم.

5

بعد از گشت و گذاری که در مافوشی داشتیم به ماله برمی‌گردیم و بعد به سوی نگمبو می‌رویم. بعد از اقامت در هتل نگمبو وقت آزاد دارید تا استراحت کنید و یا گشت بزنید.

6

بعد از گشت و گذار در شهر نگمبو، به شهر کندی می‌رویم و در مسیر حرکتمان از مزارع ادویه دیدن می‌کنیم. بعد از ظهر هم گشتی به دور دریاچه خواهیم داشتیم و چرخی هم در بازار کندی می‌زنیم. تماشای رقص محلی سریلانکایی به هنگام غروب یکی دیگر از برنامه‌های امروز ماست.

7

صبح روز هفتم گشتی در شهر کندی خواهیم زد و از معبد دندان بودا که ثبت جهانی است بازدید می‌کنیم. به کارگاه صنایع چوبی می‌رویم تا از نزدیک با طرز ساخت وسایل چوبی آشنا شویم. بعد از صرف ناهار به نوارا الیا حرکت می‌کنیم تا کارخانه‌ی چای را ببینیم. خریدن چای از این کارخانه یکی از سوغاتی‌های سفرتان است. شب به نوارالیا می‌رسیم و در هتل اقامت می‌کنیم.

8

روز هشتم سفرمان را با گشت‌های اختیاری در دشت هورتون آغاز می‌کنیم و در ادامه از آبشار بیکر و یا آبشار لاورزلیپ بازدید می‌کنیم. در روز آخر اقامتمان در نواراالیا وقت کافی خواهید داشت تا در شهر گشتی بزنید.

9

صبح روز نهم به سمت شهر الا حرکت می‌کنیم و بعد از این‌که در آبشار راوانا توقفی داشتیم به سمت اوداوالاوه می‌رویم. به هنگام غروب آفتاب به اوداوالاوه می‌رسیم و در هتل ریزورت این شب را به صبح می‌رسانیم.

10

روز دهم را با هیجان دیدن حیوانات حیات وحش مثل فیل آسیایی، تمساح، چیتال و طاووس در پارک ملی اوداوالاوه آغاز می‌کنیم. بعد از صرف ناهار به سمت بندر بنتوتا حرکت می‌کنیم و بعد از رسیدن به این بندر وقت خواهید داشت تا گشتی اختیاری بزنید. شب در بنتوتا اقامت خواهیم داشت.

11

در بنتوتا وقت آزاد دارید تا گشتی بزنید و یا از تفریحات مهیج آبی و ساحلی این بندر استفاده کنید.

12

در روز دوازدهم سفر تا ظهر وقت خواهید داشت تا استراحت کنید و با قدم زدن در کنار سواحل اقیانوس هند از روزتان لذت ببرید. بعد از ظهر گشتی نیمروزه خواهیم داشت تا از بافت تاریخی و قلعه‌ی شهر گاله دیدن کنیم. شام را مهمان هایپرشیا خواهید بود و شب نیز در بنتوتا اقامت می‌کنید.

13

روز آخر سفرمان وقت دارید تا قبل از رفتن به فرودگاه گشتی بزنید و سپس طبق برنامه‌ی پروازی به تهران پرواز خواهیم کرد.

لوازم ضروری

داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
کوله یک روزه
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

دمپایی
دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب
صندل
فلاسک چای

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 6 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 04 تیر 1397

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: یکشنبه 1395/12/29 - (طبق ساعت مندرج در بلیط)

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما (تهران-ماله و نگمبو-تهران)

وسیله نقلیه محلی: وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: سریلانکا مالدیو

توضیحات مهم

قیمت تور سریلانکا و مالدیو ۱۳روزه
مشخصات هتل درجه شهر شب اتاق ۲ تخته (هر نفر) اتاق ۱ تخته (هر نفر) کودک ۳ تا ۱۲ سال
هتل... ۴ Negombo ۱ بزودی
+
بلیط هواپیما
بزودی
+
بلیط هواپیما
بزودی
+
بلیط هواپیما
هتل... ۴ Kandy ۱
هتل... ۴ Nuwara Eliya ۲
هتل... ۴ Udawalawe ۱
هتل... ۴ Bentota ۳
هتل... ۴ جزیره مافوشی مالدیو ۴
 • تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران هایپرشیا بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
  • با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید.
 • هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور.
 • در این سفر از همراهی کودکان زیر ۳ سال معذوریم.

شرایط مهم

 1. لطفا قبل از ثبت‌نام «منشور و قوانین تورهای طبیعت‌گردی هایپرشیا» را مطالعه فرمایید.
 2. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
 3. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر هایپرشیا اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
 4. جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
 5. صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده هایپرشیا می‌باشد و بازدید از مابقی جاذبه‌های پیشنهادی سفر با همسفران است.
 6. در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و هایپرشیا دریافت خواهد شد. برای مطالعه قرارداد اینجا را کلیک کنید.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 88876660-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

س از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2018 Hipersia. All rights reserved.