تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی اروپا نوروز 96

سفر 12 روزه

از 2,700 یورو

قیمت دقیق‌تر را در «توضیحات مهم» بخوانید.

کد: 5841

برگزار شده‌است

جاذبه‌ها

فلورانس: کلیسای جامع فلورانس (سانتا ماریا دل‌فیوره)، پل پونته‌وکیو، ‌مجسمه‌های میدان سینیوریا، دورنمای فلورانس از فراز تپه میکل‌آنژ، بازدید از مجسمه داوود شاهکار هنر مجسمه‌سازی.
رم: کلوسئوم (تماشاخانه خونین رومی‌ها)، تپه پالاتین، بازدید از واتیکان کوچک‌ترین کشور جهان (موزه واتیکان، میدان و باسیلیکای سن پیترو، نیایشگاه سیستین)،‌ میدان‌ پوپولو، میدان های ناونا و ونیز، معبد پانتئون، چشمه عشاق و پله‌های اسپانیایی.
منطقه ی زیبای توسکانی: شهر و برج کج پیزا، بازدید از جاذبه‌های منطقه توسکانی، شهر سن گیمیگنانو (از جاذبه های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو)، شهر ولترا.
میلان: وقت آزاد یک روزه میلان، گشت های اختیاری: کلیسای جامع دوئمو، کلیسای سانتا ماریا دل گرازی، یا بازدید از شهر کومو (دریاچه کومو، قایق سواری بر روی دریاچه کومو، بافت تاریخی شهر کومو و کلیسای قدیمی آن، مناطق ویلایی اطراف کومو)
پاریس: برج ایفل، ‌کلیسای نوتردام، خیابان شانزه‌لیزه، میدان کنکورد، طاق پیروزی، پانتئون، کلیسای قلب مقدس، محله‌ی هنرمندان (مونمارتر)، رودخانه سن.
گشت‌های اختیاری: با هماهنگی با راهنمای خود و پرداخت هزینه اضافه، می‌توانید از سایر دیدنی‌های پاریس(کاخ ورسای، موزه لوور، دیزنی‌لند و...) و سفر یکروزه به ونیز: کانال بزرگ (گرند کانال)، میدان و باسیلیکای سن مارکو، پل تماشا، پل و بازار محلی ریالتو، گشت در کوچه‌پس‌کوچه‌های آبی ونیز با قایق‌های سنتی ونیزی (گندولا) یا خیابان دل‌کورسو در رم دیدن کنید.

خدمات

 • پرواز تهران-رم و پاریس-تهران با هواپیمایی اوکراین، پرواز میلان-پاریس
 • خدمات اخذ ویزای شنگن
 • انجام امور ترجمه مدارک همسفران
 • تمامی وعده‌های صبحانه، شام خوش‌آمدگویی و خداحافظی
 • بازدید از جاذبه‌های فلورانس، رم، توسکانی و پاریس طبق برنامه اعلام شده با وسیله نقلیه در اختیار
 • پرداخت تمامی ورودیه‌های اماکن مورد بازدید در گشت‌ها مطابق برنامه تور
 • تور لیدر مجرب فارسی زبان همراه تور
 • سیم کارت رایگان
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو
 • جلسه پرزنت کامل سفر در سالن همایش

برنامه سفر

1

روز اول از تهران به سوی رم حرکت می‌کنیم، ابتدا در کیف توقف خواهیم داشت سپس به سمت رم پرواز می‌کنیم. بعد از رسیدن به رم، به هنگام عصر گشتی در رم خواهیم داشت. بعد از بازدید از میدان ناوونا، پله‌های اسپانیایی، پانتئون و چشمه‌ی عشاق، میدان پوپولو و میدان ونیز میهمان هایپرشیا برای شام هستید. شب اول در رم اقامت خواهیم داشت و می‌توانید به صورت اختیاری در شهر گشتی بزنید.

2

روز دوم از "کلوسئوم" و "تپه پالاتین" (palatine hill) بازدید می‌کنیم. بعد از صرف ناهار، از "واتیکان" و موزه‌اش و "نیایش‌گاه سیستین"، میدان و "باسیلیکای سن‌پیترو" دیدن خواهیم کرد. در این روز هم وقت آزاد دارید که در رم بگردید. شب هنگام هم در رم اقامت خواهیم داشت.

3

روز سوم مراسم سال تحویل را در رم دور هم خواهیم بود، و مابقی روز وقت آزاد خواهید داشت که می‌توانید خودتان در شهر گشتی داشته باشید یا در صورت تمایل می‌توانید به ونیز (گشت اختیاری) رفته و از این شهر بازدید کنید.

4

روز چهارم صبح زود به سوی شهر فلورانس می‌رویم، در شهر فلورانس گشتی می‌زنیم. بازدید از کلیسای "سانتاماریا دل فیوره"، "میدان سن‌مارکو"، پل قدیمی" پونته وکیو"، مجسمه "داوود و میدان سنیورا" و مجسمه‌های آن در برنامه‌ی گشت فلورانس است. سپس به شهر زیبای سینا در "توسکانی" می‌رویم.

5

روز پنجم به سوی شهر"پیزا"می‌رویم و از "میدان دل میراکولی"، "برج کج پیزا"، "توسکانی" و "سن جیمیانو"و شهر "ولترا" دیدن خواهیم کرد.

6

روز ششم به سوی ونیز حرکت می‌کنیم و از"میدان سن مارکو"، "عمارت باسیلیکا"، "گرند کانال"، "پل دیدگاه"، "پل ریالتو"، "بازار محلی میوه و غذای ریالتو" و "قایق های سنتی ونیزی در آبراهه‌های ونیز" دیدن خواهیم کرد. سپس به شهر "میلان" حرکت می‌کنیم و در آنجا اقامت خواهیم داشت.

7

روز هفتم وقت آزاد در "میلان" خواهیم داشت، و می‌توانید خودتان از" کلیسای جامع دوئمو"، "کلیسای سانتا ماریا دل گرازی"و یا بازدید از شهر "کومو" لذت ببرید. شب نیز وقت آزاد خواهیم داشت و سپس به هتل‌مان در میلان باز می‌گردیم.

8

روز هشتم از میلان به پاریس می‌رویم و بعد از رسیدن به این شهر، گشتی عصرگاهی در کنار "رود سن" و "برج ایفل" خواهیم داشت. برای شب نیز وقتتان آزاد است و پیشنهاد ما این است که به قایق‌سواری روی رود سن بپردازید.

9

در روز نهم، صبح را با گشتی در پاریس و بازدید از "پانتئون" و "نوتردام " آغاز می‌کنیم. بعد از صرف ناهار، به گشت‌مان ادامه می‌دهیم که شامل میدان "کنکورد"، "خیابان شانزه‌لیزه"، "طاق نصرت" یا "میدان سربازان گمنام" است. سپس وقت آزاد خواهیم داشت تا از قدم زدن در پاریس بیشتر لذت ببریم.

10

روز دهم در پاریس به دیدن کلیسای قلب مقدس"سکرکور" و محله‌ی هنرمندان"مونمارتر" می‌رویم و بعد از خوردن ناهار، می‌توانید از محله‌ی "لادفانس" خرید کنید، شب به هتل‌مان در پاریس برمی‌گردیم.

11

روز یازدهم وقتتان آزاد است و می‌توانید در پاریس گشت داشته باشید، پیشنهاد ما یکی از جاذبه‌های کاخ ورسای، موزه لوور، دیزنی‌لند یا... است.

12

صبح روز آخر وقتتان آزاد است و به هنگام ظهر به سمت تهران با خاطراتی خوش پرواز خواهیم داشت. ابتدا پروازمان در کیف توقفی خواهد داشت و سپس حدود ساعت 6 عصر از کیف به سمت تهران پرواز می‌کنیم و صبح روز بعد حوالی ظهر به تهران می‌رسیم.

لوازم ضروری

داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
لباس گرم
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: فرهنگی
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 6 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 01 اردیبهشت 1397

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: یکشنبه 1395/12/29 - (طبق ساعت مندرج در بلیط)

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما (هواپیمایی اوکراین)

کشور مورد بازدید: ایتالیا فرانسه

توضیحات مهم

لیست هتل‌ها و قیمت تور ۱۲ روزه اروپا نوروز ۹۶روزه
مشخصات
هتل
درجه شهر شب اتاق ۲ تخته (هر نفر) اتاق ۱ تخته (هر نفر) تخت اضافه

کودک ۳ تا ۶ سال (بدون تخت) کودک زیر ۳ سال (بدون تخت)
هتل... ۴ رم ۳ ۲،۷۰۰ یورو + ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان ۳،۶۰۰ یورو + ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان ۲،۴۰۰ یورو + ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان  ۶۰۰ یورو+
۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۲۰۰ یورو+
۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
هتل... ۴ سینا ۲
هتل... ۴ میلان ۲
هتل... ۴ پاریس ۲
 • امکان پرداخت معادل ریالی مبالغ ارزی وجود دارد.
 • هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
 • سپردن ضمانت بازگشت از سفر برای سفرهای اروپایی ضروری است. این ضمانت‌نامه به همراه گذرنامه مسافر حداکثر تا دو هفته بعد از بازگشت از سفر جهت انجام امور اداری سفارت، نزد هایپرشیا باقی خواهد ماند.
 • هایپرشیا درخواست‌کننده ویزای شنگن می‌باشد و مرجع اصلی صدور ویزای شنگن کنسول سفارت مربوطه است، لذا در خصوص موارد عدم صدور ویزا، هایپرشیا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 • از همسفران خواهشمندیم، پیش از ثبت‌نام، نسبت به مطالعه قرارداد تورهای خارجی هایپرشیا، اقدام فرمایند.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور.
 • برای آگاهی از مدارک و اطلاعات مربوط به صدور ویزای کشور ایتالیا کلیک نمایید.

شرایط مهم

 1. لطفا قبل از ثبت‌نام «منشور و قوانین تورهای طبیعت‌گردی هایپرشیا» را مطالعه فرمایید.
 2. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
 3. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر هایپرشیا اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
 4. جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
 5. صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده هایپرشیا می‌باشد و بازدید از مابقی جاذبه‌های پیشنهادی سفر با همسفران است.
 6. درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه ۱۰% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.
 7. مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند.
 8. اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت «آریاناسیرهایپرشیا» باقی می ماند.
 9. ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل ۵۰ میلیون تومان برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است.
 10. در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و هایپرشیا دریافت خواهد شد. برای مطالعه قرارداد اینجا را کلیک کنید.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 88876660-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

س از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2018 Hipersia. All rights reserved.