تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی ماجراجویی در کانادا

01 02 03 04 05 06

سفر 18 روزه

5,600 دلار

کد: 7929

برگزار شده‌است

جاذبه‌ها

جاذبه ها: پارک‌های ملی معروف کوه‌های راکی، گذشتن از یخچال‌های طبیعی در کنار آیسفیلد پارکوی در استان آلبرتا، استان بریتیش کلمبیا، ولز گری پارک، سانبیکد هیلز، کوه‌پیمایی‌های فرح بخش، تجربه پخت غذا در کمپ، فعالیت‌های جذاب و به‌وجود آوردن تجربه‌های غیرقابل تکرار 

خدمات

 • هزینه احذ ویزا
 • بلیط رفت و برگشت
 • ۵ شب اقامت در هتل با صبحانه و ۱۲ شب اقامت در کمپ با تمامی وعده‌های غذایی (نهار روز سوم تا نهار روز پانزدهم)
 • تمام ترانسفرها
 • هدیه خوشامدگویی
 • کمپینگ در چادرهای بزرگ (دو نفر در هر چادر)
 • ظروف برای پخت و پز و سرو غذا در کمپ
 • وسایل چادر زدن (برقراری کمپ به‌عهده تور است.)
 • کسیه خواب و زیرانداز
 • ورودیه به پارک‌های ملی، کمپ‌ها، برج کلگری (Calgary Tower)، موزه لیلوات اسکوامیش (Squamish Lil’wat Museum)، کشتی از ونکوور به جزیره ونکوور.
 • همراهی راهنمای محلی کانادایی دارای مجوز و مترجم ایرانی در تمامی مراحل سفر

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۶۰۷۰۶۷۸ تماس بگیرید.

برنامه سفر

1

جابجایی از فرودگاه کلگری به هتل. شما برای دو شب در این هتل خواهید ماند. پس از استراحت، راهنما و همسفران‌تان را برای بررسی برنامه سفر ملاقات می‌کنید.

2

یک تور کوتاه یک‌روزه در شهر پر جنب و جوش کلگری خواهیم داشت. بهترین دید پانارومای شهر از بالای برج کلگری با ارتفاع 155 متر. خیابان استفان، مرکز خرید پیاده و محله چینی‌ها را خواهیم دید که با فاصله‌ای نزدیک از هتل واقع شده‌اند.

3

به پارک ملی بنف خواهیم رفت. با وسیله نقلیه از مناطق کوه پایه‌ای و مزرعه‌ها گذر می‌کنید تا به قسمت شرقی کوه‌های راکی برسید. پس از آن برای دو روز آینده چادرهای خود را در کمپ واقع در جنگل‌های پارک ملی بنف (Banff National Park) برپا می‌کنیم. کمپ دارای حمام است. زمان برای اولین کوه‌پیمایی در حاشیه دریاچه مینه‌وانکا (Minnewanka Lake) یا مسیرهای دیگر کوهستانی فرا رسیده است. ##توجه: تمامی فعالیت‌های درج شده در برنامه سفر این تور، اختیاری بوده و جابجایی بین کمپ‌ها با خودرو انجام می‌گیرد. شما می‌توانید بدون هیچ فعالیت بدنی، صرفاً از طبیعت بی‌نظیر غرب کانادا لذت ببرید.#

4

در یک روز کوه‌پیمایی در پارک ملی بنف، شما مسیرهای بالای سرحد درخت‌ها و چمن‌زارهای کوهستانی را کاوش می‌کنید. برای مثال یک کوه‌پیمایی 7.5 کیلومتری با ارتفاع گیری 752 متر شما را به یک دریاچه کوچک با ارتفاع 2470 متر از سطح دریا می‌رساند. بعد از کوه‌پیمایی شما می‌توانید در استخر آبگرم سولفوری آرامش بیابید یا در خیابان‌های پرجمعیت بنف (Banff) با مغازه‌های فراوان و گردشگرانی از سراسر دنیا قدم بزنید.

5

به پارک ملی یوهو و دریاچه لوییس می‌رویم. منظره‌های کارت پستالی اطراف دریاچه لوییس را از دست ندهید. راهنما یک مسیر 3.5 کیلومتری با ارتفاع گیری 400 متری که منتهی به یک چایخانه تاریخی که در کنار یک دریاچه کوهستانی است را پیشنهاد می‌کند. در اینجا مسیرهای ساده تا نسبتا سخت شما را وسوسه می‌کند تا راه را ادامه دهید و بیشتر ارتفاع گیری کنید. برای مثال، یک لوپ به پلین آف سیکس گلیشیر یا یک کوهنوردی 2.5 کیلومتری با 515 متر ارتفاع‌گیری تا یک پناهگاه با منظر‌ های استثنایی قله‌های اطراف و چشم‌اندازهای دور. سپس برای دو روز آینده در نزدیکی روستای دریاچه لوییس کمپ می‌زنیم. کمپ دارای حمام می باشد. مدت زمان کوهپیمایی بین 3-5 ساعت است.

6

همچنان در پارک ملی یوهو و دریاچه لوییس هستیم. فرصت یک سفر قایقی در آب‌های خروشان رودخانه کیکینگ هورس ریور خواهید داشت که شامل یک سفر جانبی به شهر گلدن در بریتیش کلمبیا است. این شهر مکان مهمی برای فعالیت‌های ماجراجویانه است و شما می‌توانید از کوه‌پیمایی در این روز لذت ببرید. در میان مسیرهای انتخابی که راهنما به شما نشان می‌دهد یک لوپ در میان دو گذرگاه دکور شده با گل در ارتفاع 1830 متر و 2180 متری از سطح دریا و چشم‌اندازهای جذاب و دیدنی دریاچه امرالد وجود دارد. نچرال بیریدج، آبشار تاکاکوو و تونل اسپایرال از دیگر جاذبه‌های دیدنی یوهو پارک می باشد.

7

در این روز به تماشای پارک ملی جسپر می‌رویم. مکان‌های گشت و گذار بسیاری در کنار آیسفیلد پارکوی در مسیر شما به قلب کوه‌های راکی وجود دارد. برای مثال «دریاچه پیتو» و «پناهگاه بو» از آن جمله‌اند. در آیسفیلد کلمبیا یخچال‌های طبیعی عظیم در کنار رودها کشیده شده‌اند که نهایتا به سه اقیانوس ختم می‌شوند. یخچال سسکچویان بعد از یک کوهپیمایی 2.5 کیلومتری و با رسیدن به ارتفاع 2260 متری بهتر دیده می‌شود. کمپ شما برای سه روز آینده نزدیک شهر تفریحی جسپر خواهد بود. کمپ دارای حمام است.

8

در پارک ملی جسپر انتخاب‌های زیادی وجود دارد: شنا کردن در دریاچه پایرامید و پیک‌نیک، دوچرخه کوهستان، قایق‌سواری و غیره. شما حتی می‌توانید از مسیرهای کنار دریاچه ملاین از جمله یک لوپ 8 کیلومتری با ارتفاع گیری 460 متر در تپه‌های بالای سرحد درخت‌ها در ارتفاع 2150 متری از سطح دریا لذت ببرید و احتمالا صعود به سمت قله 2790 متری که به این دریاچه را خواهید داشت.

9

همچنان در پارک ملی جسپر هستیم. آبشارهای عظیم آتاباسکا از جاذبه‌های این پارک به حساب می‌آید. مسیرهای نزدیک کلمبیا آیسفیلد از سرحد درخت‌ها شروع می‌شود و به خاطر دید یخچال‌ها و نواحی اطراف بسیار جذاب است. یکی از کوهپیمایی‌های جذاب یک کوهپیمایی هشت کیلومتری با ارتفاع‌گیری 335 متری به مسیر بالای سرحد درخت ها در ارتفاع 2375 متری است. سپس به جسپر برمی‌گردیم و اگر زمان اجازه دهد یک کوه‌پیمایی دیگر یا عکاسی با سافاری دید شب را خواهیم داشت.

10

به پارک ولز گری خواهیم رفت. در کوه رابسون بالاترین نقطه رشته کوه راکی در کانادا با 3954 متر ارتفاع، شما مسیر 4.5 کیلومتری زیر درخت‌های سدر و شوکران را به سمت دریاچه کینی کوه‌پیمایی خواهید کرد. با ترک کردن نواحی غربی، در پشت سر شما نواحی کلمبیا قرار دارد که در کوه‌های کریبو به پارک استانی ولز گری ختم می‌شود. در راه شما این فرصت را دارید که به یک سافاری یک ساعته بروید یا از جت اسکی سافاری استفاده کنید تا خرس‌های سیاه، خرس‌های گیریزلی و حیات وحش کناره دریاچه را از نزدیک ببینید. یک کمپ زیبا در کنار دریاچه برای این شب و شب بعد در نظر گرفته شده است. این کمپ دارای حمام دارد. ضمنا امکانات ماهی‌گیری و قایق‌سواری برای گرفتن ماهی برای شام خودتان فراهم است.

11

این روز را می‌توانید با استراحت در کنار دریاچه بگذرانید یا برای یک تور اختیاری به پارک ولز گری (Wells Gray Park) که به آبشارهای فراوانش معروف است بپیوندید. کوه‌پیمایی این روز شما را به پشت یک آبشار می‌برد. شما همچنین می‌توانید اسب سواری به روش وسترن‌ها را تجربه کنید یا بر روی دریاچه کلیر واتر قایق‌سواری کنید.

12

روز تماشای کش کریک است. با پیمودن مسیر کنار رودخانه تامپسون شمالی، خیلی زود در فلات داخلی گرم و خشک بریتیش کلمبیا قرار می‌گیرید و به شهر کملوپس می‌رسید. زمان برای گذشت و گذار در شهر و خرید مایحتاج و مواد خوراکی فرا رسیده است. کمپ شما در کنار مزرعه تاریخی هت کریک قرار گرفته است. این مکان زمانی مهمانخانه مهمی برای استراحت جستجوگران طلا در 150 سال پیش بوده است. اگر حال برپا کردن چادر را ندارید، می توانید انتخاب کنید در چادر بومی‌های کانادا (تیپی) یا یک کلبه و یا حتی یک واگن شب را بگذرانید.

13

به ویسلر رسیدیم. مسیر جستجوگران طلا از زمین بومی‌های سالیش کانادا (Salish First Nations) می‌گذرد. این مسیر در سال 1850 در دوره جستجوگران طلا در دره فریزر به‌وجود آمده است و قبل از عمومی شدن اتومبیل ساحل را به مناطق شمالی وصل می‌کرد. شما شهر کوچک و تاریخی لیلویت را که یادگار آن دوره است می‌بینید. بعد در سراشیبی‌های تند به سمت کوه‌های ساحلی ویسلر ادامه می‌دهید. ویسلر یک پیست اسکی در کرانه پارک استانی گاریبالدی است. بعضی از پیست‌ها برای فعالیت‌های تابستانی همچنان باز است. این شهر کوهستانی در تمام سال در جنب و جوش است. در برنامه امروز یک کوهپیمایی آسان زیر درختان باستانی به سمت دریاچه‌ای محاصره شده بین کوه‌ها قرار دارد.

14

کوه گاریبالدی با ارتفاع 2678 متر بلندترین نقطه پارک است که در خود گونه‌های متنوع گیاهان، جانوران و مسیرهای کوه‌پیمایی ساده تا بسیار دشوار را جای داده است. بلک تاسک در قلب پارک، منظره‌هایی مانند پاناروما ریدج، یخچال طبیعی هلم یا اسفینکس را ارایه می‌دهد. یک روز کوه‌پیمایی شما را به ساحل دریاچه با مسیرهایی برای جستجوی بیشتر می‌رساند.

15

به ونکوور رسیدیم. بازدید از مرکز فرهنگی اسکوامیش لیلوات که هنر، تاریخ و فرهنگ بومی‌های کانادا در این منطقه را نشان می‌دهد اولین برنامه این روز است. سپس، روز را با حرکت به سمت جنوب در مسیر تماشایی اتوبان دریا تا آسمان که منظره سنگ‌های برافراشته شبیه صورت غوطه‌ور در دریا و رودخانه را دارد، ادامه می‌دهیم. رنگ آبی تیره هاسوند با رنگ سفید خیره کننده یخچال‌های طبیعی و رنگ لاجوردی آسمان زیبایی شگفت‌آوری را پدید می‌آورد. ما از میان جوامع کوهستانی که با چوب بری، استخراج معدن، دامداری و کشاورزی گذران زندگی می‌کنند گذر کرده و به شمال ونکوور می‌رسیم.

16

تور کوتاه مرکز شهر شامل کاناداپلیس، چایناتون، گس‌تون و استنلی پارک اولین برنامه این روز است. بعد از ظهر را با قدم زدن در خیابان شلوغ رابسون با تعداد زیاد فروشگاه‌ها و رستوران‌ها بگذرانید.

17

امروز با کشتی تندرو از ونکوور به جزیره ونکوور و بازدید از شهر جذاب ویکتوریا خواهیم رفت. مرکز استان بریتیش کلمبیا با بندرگاه داخل شهر برنامه این روز از سفرمان است. برنامه انتخابی یا آزد در این روز دیدن وال‌های محلی اورکا خواهد بود.

18

به پایان سفرمان رسیدیم. دراین روز با کوله‌باری از خاطرات خوش به فرودگاه می‌رویم. کانادا سفری است که شما اگر یک بار آن را تجربه کنید برای دیدن دوباره آن باز هم برنامه‌ریزی خواهید کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۶۰۷۰۶۷۸ تماس بگیرید.

لوازم ضروری

داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
کوله یک روزه
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب
صندل
فلاسک چای

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: طبیعت‌گردی
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 3
 • نیاز به 14 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 28 بهمن 1397

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: شنبه 1397/06/03 - (طبق زمان مندرج در بلیط)

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: وسیلۀ نقلیه توریستی (تمامی فعالیت‌های درج شده در برنامه سفر این تور، اختیاری بوده و جابجایی بین کمپ‌ها با خودرو انجام می‌گیرد. شما می‌توانید بدون هیچ فعالیت بدنی، صرفاً از طبیعت بی‌نظیر غرب کانادا لذت ببرید.)

توضیحات مهم

تور کانادا18 روزه

مشخصات محل اقامت
درجه شهر یا منطقه  شب
Sandman Hotel Downtown Calgary 3  کلگری  2
Four Points Sheraton Vancouver Airport 4 ونکوور  3
کمپ - پارک ملی بنف 2
کمپ - حوالی دریاچه لوئیس 2
کمپ - نزدیکی شهر جاسپر 3
کمپ - پارگ ولز گری 2
کمپ - کش کریک 1
کمپ - ویسلر 2
 • تمامی کمپ‌ها دارای حمام است.

تور شامل موارد زیر نمی‌باشد:

 • لوازم شخصی
 • نوشیدنی‌ها
 • ناهار و شام در هتل‌ها
 • تفریحات و برنامه‌های اختیاری از قبیل دوچرخه کوهستان (حدود 50$-60$)، رفتینگ در آب‌های خروشان (حدود 135$)، جت اسکی (حدود 95$)، جیپ سافاری (حدود 95$)

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۶۰۷۰۶۷۸ تماس بگیرید.

شرایط مهم

 1. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
 2. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر هایپرشیا اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
 3. صرفا گشت‌های اعلام شده بر عهده هایپرشیا می‌باشد و بازدید از مابقی جاذبه‌های پیشنهادی سفر با همسفران است.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2019 Hipersia. All rights reserved.