تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای داخلی برج‌های تهران

برجهای تهران برجهای تهران

همه روزه

60 یورو

کد: 8612

جاذبه‌ها

بازدید از دو نماد شهر تهران، برج آزادی و برج میلاد

برنامه سفر

1

این تور، تور نمادهای تهران می‌باشد. با راهنمای تورتان در لابی هتل ملاقات و بازدید خود را از میدان آزادی آغاز خواهید کرد. برج آزادی که مرکز میدان آزادی را تشکیل داده‌ در سال 1971 به مناسبت بزرگداشت دو هزار و پانصدمین سال امپراطوری ایران در این میدان نصب شده است. پس از بازدید برج آزادی به سمت آخرین ساخته‌ی نمادین شهر تهران یعنی برج میلاد حرکت خواهیم کرد و بازدید خود را با دریافت ورودی VIP جهت جلوگیری از معطل شدن طولانی مدت در ورودی برج، آغاز خواهیم کرد. برج میلاد با ارتفاع 435 متری‌اش ششمین برج مخابراتی بلند دنیا است. در طی بالا رفتن از برج از طریق آسانسور شیشه‌ای آن منظره‌ی شگرفی از تهران را مشاهده خواهید کرد. داخل برج تالار مشاهیری وجود دارد که با مجسمه‌های مومی از شخصیت‌های برجسته ایران در طول تاریخ پر شده است. راهنمای شما داستان این شخصیت‌های مهم تاریخی را برای شما بازگو خواهد کرد.

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 - - - - - -
در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد.

لوازم ضروری

قمقمه آب
کوله یک روزه
كلاه و عينك آفتابی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب

شرایط سفر

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 66414716-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2023 Hipersia. All rights reserved.