تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای داخلی هایلایت تهران و کلاسیک تهران

بهترین جاذبههای تهران بهترین جاذبههای تهران بهترین جاذبههای تهران بهترین جاذبههای تهران بهترین جاذبههای تهران

همه روزه

90 یورو

کد: 8614

جاذبه‌ها

بازدید از میدان امام خمینی، باغ ملی، موزه ملی (موزه ایران باستان و موزه دوران اسلامی)، موزه جواهرات، کاخ گلستان و بازار بزرگ تهران

برنامه سفر

1

این تور یکی از تورهای اصلی تهران می‌باشد. پس از رسیدن به اصلی‌ترین میدان تهران –میدان امام خمینی- گردش ما با بازدید از باغ ملی که در قلب تهران با ساختمان‌هایی به جا مانده از دوره پهلوی قرار گرفته آغاز می‌شود. وزارت امور خارجه، دپارتمان پلیس، مجموعه قزاقخانه، دانشگاه هنر و کتابخانه ملی از ساختمان‌های این محوطه هستند که به سبک "معماری ملی" ساخته شده‌اند. درمورد تاریخ غنی ایران در مهم‌ترین موزه ایران یعنی موزه ملی بیشتر بیاموزید. این موزه شامل دو بخش می‌شود: موزه ایران باستان و موزه دوران اسلامی. بخش اول دارای مهمترین آثار از تخت جمشید، چغازنبیل، شوش و سایر سایت‌های باستانی ایران است. در موزه دوران اسلامی نیز کلکسیونی از آثار مهم دوران عباسیه، سلجوقیه، ایلخانی، صفویه و قاجار بر اساس ترتیب تاریخی به نمایش گذاشته شده است. راهنمای متخصص در هنر و تاریخ ایران رازهای این تمدن 3هزار ساله و تاثیرات آن بر فرهنگ غرب را با شما بازگو خواهد کرد. موزه جواهرات یکی از با ارزش‌ترین‌ها... مشهور‌ترین و مهم‌ترین موزه جواهر دنیا! این موزه در مرکز ساختمان بانک مرکزی قرار دارد و هزاران گنج ملی که توسط شاهان متعدد ایران جمع‌آوری شده را در خود جای داده است. دریای نور (بزرگترین الماس جهان)، تخت طاووس، لعل سامری و تاج پهلوی از جواهراتی هستند که در میان هزاران جواهر با ارزش دیگر در این موزه به نمایش گذاشته خواهند شد. کاخ گلستان آخرین جاذبه‌ای است که بازدید می‌کنیم. این مجموعه‌ی ملوکانه‌ی قجری یکی از قدیمی‌ترین آثار تاریخی شهر تهران و جزو میراث جهانی یونسکو می‌باشد که دارای باغ‌های بسیار زیبا، آبنما و استخر، تالارهای دلربای شاهانه، مجموعه‌های هنری و بخش‌های دیگری که ارزش بازدید را دارند، می‌باشد. ما از تالار سلام، باغ شاهانه، ایوان تخت مرمر و عمارت بادگیر بازدید خواهیم کرد.

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 - - رستوران هایپرشیا - -
تعداد وعده‌هایی که بر عهده هایپرشیا است: 1 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار
در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد.

لوازم ضروری

قمقمه آب
کوله یک روزه
كلاه و عينك آفتابی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب

شرایط سفر

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 66414716-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2023 Hipersia. All rights reserved.