تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای داخلی کلاس آشپزی ایرانی

همه روزه

80 یورو

کد: 8620

جاذبه‌ها

بازدید از بازار تجریش و حضور در کلاس آشپزی

برنامه سفر

1

با کلاس آشپزی ایرانی سفر خودتان را طعم دار کنید. وقت آن است که آستین‌هایتان را بالا بزنید و پیشبند مخصوص آشپزی ایرانی را به تن کنید. 5 دستور العمل پخت غذای خوشمزه ایرانی را در رستوران ما آماده کنید و برای ناهار از آن‌ها لذت ببرید. فقط در یک کلاس صبحگاهی تجربه‌ای فرهنگی را همراه با مقدار زیادی خوشی کسب کنید. قرار نیست در عرض چند ساعت شما را به یک آشپز حرفه‌ای غذاهای ایرانی تبدیل کنیم. می‌خواهیم به شما اجزای معمولی و همیشگی غذاهای ایرانی را معرفی کنیم و به شما یاد بدهیم چگونه با روش‌های متفاوتی که احتمالا پیش از این استفاده نمی‌کردید آن‌ها را با هم ترکیب و آماده کنید، تمام این‌ها در فضایی آرام و شاد برای شما فراهم است. سپس در رستوران کنار هم خواهیم نشست تا همراه با مکالمه‌ای دلپذیر از این غذاها بچشیم. در حالی که ناهار دیگران در حال پختن است، سیاحت پختنی ما از بازار تجریش جایی که با مواد اولیه پخت و پزمان آشنا می‌شوید آغاز می‌شود و سپس به سمت کلاس آشپزی رهسپار خواهیم شد.

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 - - - - - -
در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد.

لوازم ضروری

قمقمه آب
کوله یک روزه
كلاه و عينك آفتابی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب

شرایط سفر

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 66414716-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2022 Hipersia. All rights reserved.