تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای داخلی کاخ سعدآباد

همه روزه

50 یورو

کد: 8623

جاذبه‌ها

بازدید از باغ‌های سعدآباد، عمارت سبز، کاخ سفید و موزه هنرهای زیبا

برنامه سفر

1

مجموعه سعدآباد یکی از بزگترین مجموعه‌های فرهنگی و تاریخی ایران است که با مساحتی بیش از 110 هکتار و شامل 18 عمارت متعلق به خانواده سلطنتی قاجار و خاندان پهلوی در میان باغ‌هایی زیبا و منحصربه فرد جای گرفته است. عمارت سبز که پیش از این به عنوان کاخ شاهوند شناخته می‌شد، عنوان زیباترین عمارت در کل ایران را به خود اختصاص داده است. کاخ سفید به دستور محمدرضا شاه پهلوی و بعنوان کاخ تابستانی شاهانه در این مجموعه ساخته شده است. شهبانو فرح دیبا شخصا مسئولیت طراحی دکوراسیون 54 واحد از این مجموعه را عهده‌دار بودند. آخرین بازدید ما از مجموعه سعدآباد، بازدید از موزه هنرهای زیبا خواهد بود، جایی که شما مجموعه‌هایی بی‌نظیر و نفیس از نقاشی ایرانی را شاهد خواهید بود. علاوه بر آثار ارزشمندی از نقاشان دوران صفوی (قرن 16-17) تا دوران قاجار (قرن 19)، شاهکارهایی از سهراب سپهری، حسین محجوبی، فرامرز پیل‌آرام، حسین زنده رودی و نقاشی های مینیاتور استاد حسین بهزاد نیز در این موزه قابل مشاهده هستند.

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 - - - - - -
در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد.

لوازم ضروری

قمقمه آب
کوله یک روزه
كلاه و عينك آفتابی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب

شرایط سفر

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 66414716-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2023 Hipersia. All rights reserved.