تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای داخلی زورخانه‌‎گردی

همه روزه

35 یورو

کد: 8624

جاذبه‌ها

بازدید از بنای زورخانه و مشاهده مراسم زورخانه

برنامه سفر

1

"زورخانه" همانطور که از نامش مشخص است، مکانی است که برای قرن‌ها مرکز ورزش‌های سنتی و در اصل محل تمرین و پرورش مردان جنگجو و پهلوانان در ایران و کشورهای مجاور بوده‌است. محل انجام کشتی سنتی ایرانیان که گفته می‌شود توسط رستم قهرمان اسطوره‌ای حماسه‌ی شاهنامه نیز تمرین می‌شده. در زمان هجوم اعراب به ایران زورخانه محل سرّی ملاقات پهلوانان، جهت انجام تمرینات و زنده نگاه داشتن روحیه اتحاد و میهن‌پرستی بود. مهاجمان بارها و بارها زورخانه‌ها را مورد هدف قرار دادند تا شورشیان را دلسرد کنند، اما هربار در مکان دیگری زورخانه‌ی جدیدی شکل می‌گرفت. با گسترش مذهب تشیع و بخصوص پس از انتشار تصوف در قرن هشتم، ورزش پهلوانی اجزای معنوی و فلسفی را از آن جذب کرد. سرود و اشعار مذهبی با تمرین آمیخته شد و امام علی (ع)، اولین امام مذهب شیعه بعنوان حامی این ورزش نامیده شد. بازدید از زورخانه تجربه‌ای فراموش نشدنی و مهیج را به سفر شما در ایران اضافه خواهد کرد.

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 - - - - - -
در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد.

لوازم ضروری

قمقمه آب
کوله یک روزه
كلاه و عينك آفتابی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب

شرایط سفر

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 66414716-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2023 Hipersia. All rights reserved.