تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای داخلی ترکمن صحرا تا چابهار

مقبره خالد نبی چابهار ساحل چابهار ساحل دریای عمان مقبره خالدنبی ترکمن صحرا

سفر 12 روزه

قیمت به زودی...

9% ارزش افزوده در قیمت تور محاسبه شده است.

کد: 8942

برگزار شده‌است

جاذبه‌ها

 مقبره خالد نبی و گورستان سنگی، میل گنبد، چشمه گل رامیان، پیاده روی در جنگلهای پاییزی گرگان، بازدید از ابشار شیرآباد، بازدید از آبشار خزه‌ای کبود‌وال، مقبره عطار نیشابوری، مقبره خیام،‌ دهکده چوبین نیشابور، آسباد های نشتیفان، مسجد زوزن، مسجد جامع و بافت سنتی سنگان، مسجد غیاثیه خرگرد، موزه باغ اکبریه، قلعه بیرجند، دهانه غلامان، سد نیمه چاه، شهر سوخته، قلعه ناصری، مزرعه پروش گاندو، سواحل شنی روستای درک، اثر طبیعی ملی چشمة گل‌فشان، ساحل صخره‌ای دریایی پزم، سواحل زیبای گواتر، جنگل حرا، کوه‌های مینیاتوری و تالاب صورتی چابهار، خرید از مراکز خرید چابهار، قلعه بمپور، کویر گردی و  لذت شب نشینی در رمل های کویری ریگان، ارگ بم

خدمات

 • تیم سرپرستی
 • بیمه مسئولیت مدنی
 •  ورودیه ها

برنامه سفر

1

برای آغاز سفری منحصربه‌فرد و جذاب از تهران به‌سوی گنبد کاووس و روستای حاجی قوشان حرکت می‌کنیم. اقامت در: وسیلۀ نقلیه

2

پس از صبحانه به‌سوی مقبره خالد نبی می‌رویم و از مقبره خالد نبی و گورستان سنگی و طبیعت زیبایش بازدید می‌کنیم. پس از ناهار به سوی گنبدکاووس می‌رویم تا از میل گنبد بازدید کنیم. برای بازدید از چشمه گل رامیان، به‌سوی رامیان می‌رویم. برای صرف شام و استراحت به سوی محل اقامت خود می‌رویم. (صبحانه در خانه محلی توسط دالاهو ناهار در طبیعت توسط دالاهو شام در خانه محلی توسط دالاهو اقامت در اقامت‌گاه بوم‌گردی)

3

پس از صبحانه به‌سوی خان ببین می‌رویم و بازدید از آبشارهای شیر آباد در برنامه‌مان است. ناهار را که خوردیم از آبشار زیبای کبود وال بازدید می‌کنیم. برای استراحت و صرف شام به سوی محل اقامت خود حرکت می‌کنیم. (صبحانه در خانه محلی توسط دالاهو ناهار در رستوران توسط دالاهو شام در خانه محلی توسط دالاهو اقامت در اقامت‌گاه بوم‌گردی)

4

پس از صبحانه به‌سوی نیشابور حرکت می‌کنیم تا از جاذبه‌های دیدنی نیشابور که شامل مقبره عطار نیشابوری، مقبره خیام و دهکده چوبین بازدید کنیم. مسیرمان را به‌سوی تربت حیدریه و نشتیفان ادامه می‌دهیم. برای صرف شام و اقامت به‌سوی محل اقامت خود می‌رویم. (صبحانه در خانه محلی توسط دالاهو ناهار در خانه محلی توسط دالاهو شام در خانه محلی توسط دالاهو اقامت در خانه محلی)

5

صبحانه را که خوردیم از آسبادهای نشتیفان بازدید می‌کنیم. مسیرمان را به‌سوی قاسم‌آباد ادامه می‌دهیم تا از مسجد زوزن بازدید کنیم. در ادامه به‌سوی روستای سنگان می‌رویمو بازدید از مسجد جامع و بافت سنتی سنگان در برنامه‌مان است. به‌سوی خواف می‌رویم. ناهار را که خوردیم از مسجد غیاثیه خرگرد بازدی می‌کنیم و به تماشای مراسم زیبای رقص چوب خراسانی می‌نشینیم. در پایان برای استراحت و صرف شام به‌سوی محل اقامت خود می‌رویم. (صبحانه در خانه محلی توسط دالاهو ناهار در رستوران توسط دالاهو شام در خانه محلی توسط دالاهو اقامت در خانه محلی)

6

به‌سوی شهر بیرجند حرکت می‌کنیم. پس از ناهار بازدید از موزه باغ اکبریه و قلعه بیرجند را در برنامه‌مان داریم. در ادامه مسیر به‌سوی زهک می‌رویم. برای صرف شام و استراحت به‌سوی محل اقامت خود می‌رویم. (صبحانه در خانه محلی توسط دالاهو ناهار در رستوران توسط دالاهو شام در خانه محلی توسط دالاهو اقامت در اقامت‌گاه بوم‌گردی)

7

پس از صبحانه در روستای قلعه‌نو گشت می‌زنیم و بازدید از دهانه غلامان و سد نیمه چاه در برنامه‌مان است. مسیرمان را به‌سوی زابل ادامه می‌دهیم. پس از ناهار به‌سوی شهر سوخته می‌رویم تا از شهر سوخته و موزه آن بازدید کنیم. در ادامه به‌سوی زاهدان می‌رویم و برای صرف شام و استراحت به سمت محل اقامت خود حرکت می‌کنیم. (صبحانه در خانه محلی توسط دالاهو ناهار در رستوران توسط دالاهو شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل ۳*)

8

پس از صبحانه به‌سوی ایرانشهر می‌رویم. ناهار را که خوردیم. از قلعه ناصری بازدید می‌کنیم. در مسیرمان به دیدن مزرعه پروش گاندو می‌رویم و در پایان برای استراحت و صرف شام به‌سوی محل اقامت خود حرکت می‌کنیم. (صبحانه در رستوران هتل توسط دالاهو ناهار در رستوران توسط دالاهو شام در خانه محلی توسط دالاهو اقامت در خانه محلی)

9

صبحانه را که خوردیم گشت جذابی در سواحل شنی روستای درک خواهیم داشت. مسیرمان را به‌سوی روستای تنگ ادامه می‌دهیم تا از اثر طبیعی ملی چشمه گل‌فشان بازدید کنیم. بعد از ناهار به‌سوی ساحل صخره‌ای دریایی پزم و کنارک حرکت می‌کنیم تا از کشتی‌سازی خلیج پزم و کشتی‌های ماهیگیری بازدید کنیم. در پایان روز برای استراحت و صرف شام به‌سوی محل اقامت خود حرکت می‌کنیم. (صبحانه در خانه محلی توسط دالاهو ناهار در خانه محلی توسط دالاهو شام در خانه محلی توسط دالاهو اقامت در خانه محلی)

10

پس از صبحانه حرکت‌مان به‌سوی خلیج گواتر خواهد بودیم. از سواحل زیبای گواتر دیدن می‌کنیم و مسیرمان را به سمت جنگل حرا ادامه می‌دهیم. در بین مسیرمان از سواحل صخره‌ای عمان، بازدید می‌کنیم و به‌سوی کوه‌های مینیاتوری حرکت کنیم. گشت دلچسبی در کوه‌های مینیاتوری می‌زنیم. به تماشای تالاب صورتی می‌نشینیم و مسیرمان را به‌سوی روستای بریس ادامه می‌دهیم. قایق‌سواری مهیجی تا ساحل صخره‌ای خواهیم داشت. بعد از ناهار به‌سوی چابهار می‌رویم و وقت آزاد برای خرید از مراکز خرید چابهار داریم. در آخر برای استراحت و صرف شام به‌سوی محل اقامت خود حرکت می‌کنیم. (صبحانه در خانه محلی توسط دالاهو ناهار در خانه محلی توسط دالاهو شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در خانه محلی)

11

بعد از صبحانه به سمت ایرانشهر می‌رویم. از قلعه بمپور ایرانشهر دیدن می‌کنیم و مسیرمان را به‌سوی محمد اباد ریگان ادامه می‌دهیم. بعد از ظهر وقت آزاد برای کویر گردی و تجربه لذت شب‌نشینی در رمل‌های کویری ریگان را داریم. در آخر برای صرف شام و استراحت به سمت محل اقامت خود حرکت می‌کنیم. (صبحانه در خانه محلی توسط دالاهو ناهار در رستوران توسط دالاهو شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل ۴*)

12

پس از صبحانه راهی ارگ بم می‌شویم و بازدیدهای این سفر 12 روزه مهیج‌مان با ارگ بم به پایان می‌رسد. پس از ناهار راهی تهران می‌شویم. (صبحانه در رستوران هتل توسط دالاهو ناهار در رستوران توسط دالاهو)

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیحات
1 - - - - - - وسیله نقلیه اتوبوس VIP
2 - هایپرشیا طبیعت هایپرشیا - هایپرشیا - خانه ابریشم رامیان
3 - هایپرشیا رستوران هایپرشیا - هایپرشیا - کلاته خیج
4 - هایپرشیا - هایپرشیا - هایپرشیا خانه محلی نشتیفان
5 - هایپرشیا رستوران هایپرشیا - هایپرشیا خانه محلی نشتیفان
6 - هایپرشیا رستوران هایپرشیا - هایپرشیا - زهک
7 - هایپرشیا رستوران هایپرشیا رستوران گردشگر هتل 4 ستاره زاهدان
8 رستوران هتل هایپرشیا رستوران هایپرشیا - هایپرشیا خانه محلی درک
9 - هایپرشیا - هایپرشیا - هایپرشیا خانه محلی درک
10 - هایپرشیا - هایپرشیا - هایپرشیا خانه محلی درک
11 - هایپرشیا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل 4 ستاره بم
12 رستوران هتل هایپرشیا رستوران هایپرشیا - - - -
تعداد وعده‌هایی که بر عهده هایپرشیا است: 29 وعده غذا شامل: 11 وعده صبحانه، 10 وعده ناهار، 8 وعده شام
تعداد وعده‌هایی که بر عهده مسافر است: 3 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار، 2 وعده شام
تعداد میان وعده بر عهده هایپرشیا: 11 وعده

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب
دفترچه بیمه

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 5 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 23 آذر 1397

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

اطلاعات حرکت

محل حرکت: میدان ونک، ابتدای خیابان برزیل، نبش کوچه شمس لاهیجانی

زمان حرکت: دوشنبه 1397/08/07 - ساعت 22:00 (میدان ونک، ابتدای خیابان برزیل، نبش کوچه شمس لاهیجانی)

وسیله نقلیه اصلی: اتوبوس 25 صندلی VIP

توضیحات مهم

 • شرایط و قیمت همراهی کودکان:
  • در این برنامه از همراهی کودکان زیر هشت سال معذوریم.
 • اقامت:
  • اختصاص اتاق یک، دو و... نفره به افراد در هتل و نیز نحوه استقرار افراد در خانه محلی یا چادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد. در سفرهای گروهی، هایپرشیا تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد. با این حال هایپرشیا در حد توان و امکانات محل اقامت، حداکثر همکاری را با همسفران خواهد نمود.

شرایط مهم

 1. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.

 2. جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمائید.

 3. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر هایپرشیا اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

 4. جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۱۵ کیلوگرمی مسافرت نمائید.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 88876660-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

س از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2018 Hipersia. All rights reserved.