تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه خدمات ویژه ویزا ویزای کشورهای خارجی

سفارت آلمان و اخذ ویزای این کشور

کشور آلمان به علت داشتن تاریخی کهن و شهرهای مدرن، سالیانه توریست‎های بسیاری را به خود جلب می‎کند. این کشور به یکی از مقاصد بزرگ گردشگری تبدیل شده است. اگر قصد سفر به این کشور را دارید به شما پیشنهاد میکنیم این مقاله را بخوانید تا با اطلاعات بیشتر اقدام به اخذ ویزا نمایید.

 

Germany

جمهوری فدرال آلمان، در اروپای غربی و مرکزی قرار گرفته است. زبان این کشور آلمانی میباشد و مردم آن همانند مردم ایران ریشه آریایی دارند. دین بیشتر ساکنان کشور آلمان را مسیحیت تشکیل می‌دهد. باید بدانید که پول این کشور یورو می‎باشد.روابط ایران و آلمان تاریخچه ای دیرینه داشته و از ظرفیت بالقوه بالایی برخوردار است. سالیانه ایرانیان بسیاری برای تحصیل و کار به این کشور میروند.

 

آدرس و نقشه سفارت آلمان

سفارت آلمان در تهران، خیابان فردوسی شماره 324-320 واقع شده است.

 

 ساعات کاری سفارت آلمان

ساعات کار بخش ویزا: یک شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 06/45 تا 14/30 (با تعیین وقت قبلی).  سفارت در روزهای جمعه و شنبه تعطیل است. ساعات کار بخش تأیید مدارک: یک شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 7/30 تا 10/30 (با تعیین وقت قبلی).

 

 جدول اطلاعات سفارت آلمان

اطلاعات سفارت آلمان
آدرس سفارت تهران، خیابان فردوسی شماره 324-320 
ساعت کاری ساعات کار بخش ویزا: یک شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 06/45 تا 14/30 (با تعیین وقت قبلی).  سفارت در روزهای جمعه و شنبه تعطیل است. ساعات کار بخش تأیید مدارک: یک شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 7/30 تا 10/30 (با تعیین وقت قبلی).

 

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با کلیک روی یکی از آیکون‌های زیر مستقیماً با همکاران ما تماس بگیرد.

 

برای اطلاع از نحوه‎ی دریافت ویزای توریستی کشور آلمان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ویزای کشور ‎آلمان

 

 

نغمه نیکو 1398/04/04

 
برچسب‌ها: ویزاسفارت
فرم ارسال نظرات

تورهای مرتبط

Copyright © 2019 Hipersia. All rights reserved.