تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه خدمات ویژه ویزا ویزای کشورهای خارجی

[رای: 5 میانگین: 5.0/5]
لطفا امتیاز دهید!
ویزای جمهوری ایرلند

جمهوری ایرلند کشوری در شمال‌ غرب اروپا است که با نام ایرلند جنوبی معروف است. همچنین عنوان سومین جزیرهٔ بزرگ اروپا و بیستمین جزیرهٔ بزرگ جهان به جمهوری ایرلند تعلق می‎‌گیرد. اگر قصد سفر به جمهوری ایرلند را دارید، برای اطلاع از چگونگی دریافت ویزای این کشور، با ما همراه باشید.

ویزای رومانی

جمهوری ایرلند که در ایران به نام ایرلند جنوبی نیز معروف است، مقصد زیبایی برای سفر در قاره اروپا است. این کشور با داشتن جاده‌های پیچ در پیچی که از کنار صخره‌ها، سواحل زیبا، دره‌های عظیم و طبیعت بکر این کشور می‎‌گذرند یکی از بهترین مقاصد برای گردشگرانی است که به مسافرت‌های جاده‌ای علاقه دارند. کشور ایرلند پر از روستاهای زیبا و حیوانات اهلی مانند گوسفند است؛ قلعه‌های فراوانی دارد، غروب‌های صخره ای و ساحلی زیبا و تماشایی دارد؛ جنگل‌های این کشور، شهرهای زیبا و کافه های آن از دیگر جاذبه‌های این کشور است که می‌تواند هر گردشگری را برای سفر به آن ترغیب کند.
برای ورود به جمهوری ایرلند لازم است ویزای این کشور را داشته باشید، جهت آگاهی از چگونگی دریافت ویزا برای سفر به جمهوری ایرلند با ما همراه باشید:

 

چه مدارکی برای ویزای جمهوری ایرلند نیاز است؟ 

 

ویزای توریستی برای کسانی است که با هدف گردشگری وارد کشور جمهوری ایرلند می‌شوند. بنابراین این نوع ویزا به مسافر اجازه‌ی کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان اعتبار ویزا را نمی‌دهد. برای گرفتن ویزای توریستی جمهوری ایرلند لازم است که مدارک زیر را آماده کنید:

 1. ارائه فرم تقاضای ویزای اختصاری که به امضاء متقاضی رسیده باشد.
 2. نامه درخواست امضاء شده که بیانگر مطالب ذیل باشد:
  • دلایل تمایل برای سفر به ایرلند را به اختصار بیان کنید.
  • جزئیات مربوط به تک‌تک اعضای خانواده خود را که فعلا در ایرلند یا هر یک از کشورهای اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند ذکر کنید.
  • دلایل برای مدت اقامت خود را شرح دهید.
  • تعهد کنید که شرایط مندرج در ویزای خود را رعایت می‌کنید. هزینه‌های مالی بر دوش کشور ایرلند نخواهید گذاشت و پس از انقضاء مدت زمان مجوز اقامت، کشور ایرلند را ترک خواهید کرد.
 1. اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ خروج از کشور جمهوری ایرلند (فتوکپی از صفحه اول و کلیه صفحاتی که در آن ویزا، مهر و یا مطلبی نوشته شده باشد).
 2. اصل شناسنامه همراه با ترجمه رسمی آن به زبان انگلیسی
 3. اصل سند ازدواج همراه با ترجمه رسمی آن به زبان انگلیسی
 4. دو قطعه عکس 4×3 رنگی با زمینه سفید
 5. گردش کار تفضیلی حساب بانکی متقاضی که شش ماه قبل از تاریخ تقاضای ویزای شما را پوشش دهد و نشانگر توان مالی شما جهت تأمین هزینه‌های اقامت در ایرلند باشد
 6. گواهی اشتغال به‌کار یا تحصیل
 7. سه فقره از آخرین فیش‌های حقوقی
 8. مدارک مربوط به پوشش بیمه
 9. ارائه اطلاعات دقیق مربوط به تک‌تک اعضای خانواده خود که در کشور محل اقامت دائمی شما زندگی می‌کنند. اگر متأهل و دارای فرزندان زیر هجده‌سال هستید و همسر و فرزندتان در خانه می‌مانند، باید سند ازدواج و شناسنامه کودکان خود را ارائه کنید. 
 10. اگر در کشوری غیر از کشور مبدأ اقامت دارید مدارک مجوز اقامت در آن کشور را ارائه نمائید. این مجوز حداقل باید تا سه ماه بعد از تاریخ خروج شما از ایرلند اعتبار داشته باشد.
 11. رزرو بلیط رفت و برگشت
 12. رزورو هتل برای طول مدت اقامت
 13. پرداخت هزینه روادید معادل 80 یورو

 

هزینه روادید جمهوری ایرلند معادل 80 یورو است.

 

 

 توجه داشته باشید که: 

 

 • اگر بخواهید قبل از سفر به ایرلند از کشور دیگری دیدن کنید، ویزای مربوط به آن کشور باید اخذ شده و قبل از تقاضای ویزا برای کشور ایرلند باید در پاسپورت شما درج شده باشد.
 • اگر از دادن ویزای هر کشور دیگری به شما امتناع شده باشد باید جزئیات امر را ارائه کنید و نامه اولیه‌ای که توسط آن کشور به شما داده شده را ارائه نمائید. پنهان کردن موارد رد ویزا از کشورهای دیگر به رد تقاضای شما برای اخذ ویزای ایرلند منجر خواهد شد.
 • متقاضیان زیر هجده سال که به تنهایی سفر می‌کنند باید رضایت‌نامه رسمی والدین/سرپرستان خود را به‌همراه داشته باشند. اگر متقاضی مذکور با یکی از والدین سفر می‌کند باید رضایت رسمی والد دیگر را هم داشته باشد. این رضایت‌نامه رسمی والد باید با نسخه‌ای از پاسپورت و اصل شناسنامه والد رضایت‌دهنده که حاوی امضای صاحب پاسپورت است همراه باشد.
 • در مواری که فقط یک والد حضانت و سرپرستی کامل را به عهده دارد دستور دادگاه مبنی بر اعطای حضانت انحصاری فرزند زیر 18 سال باید ارائه گردد.
 • سه ماه زودتر از سفر به ایرلند مدارک خود را آماده کنید و به کنسولگری ارائه دهید.
 • لطفاً نسخه‌ای از کلیه مدارکی که همراه با تقاضانامه ویزا ارائه کرده‌اید، برای خود نگه دارید. اصل مدراک از قبیل گذرنامه، سند ازدواج و شناسنامه به شما مرجوع خواهد شد اما گردش حساب بانکی، دعوتنامه‌ها و غیره مرجوع نخواهد شد. اگر مدارک خاصی وجود دارد که مایل‌اید به شما برگردانده شود، لطفاً فهرستی از آنها را همراه با تقاضانامه ویزا ارائه دهید. از کلیه مدراک مورد نیاز 2 نسخه کپی نمائید.
 • کلیة نامه‌های ارائه‌شده باید روی سربرگ‌های رسمی شرکت نوشته شوند و اطلاعات کامل تماس با متقاضای باید جهت بررسی صحت و سقم آن‌ها ارائه گردند. این اطلاعات باید شامل این موارد باشند: آدرس پستی کامل، نام رابط، موقعیت و سمت در شرکت، شماره تلفن ثابت، آدرس ایمیل (در صورت لزوم). اگر آدرس وبسایت هم وجود دارد باید آن را ضمیمه کنید.
 • کلیه اسناد باید به زبان انگلیسی همراه با ترجمه رسمی باشد. تهیه و ارائه کلیه اسناد و مدارک فهرست شده به‌هیچ ‌وجه ضامن اعطای ویزا نیستند. لطفاً قبل از اخذ تصمیم در خصوص صدور ویزا بلیط سفر تهیه نکنید. زیرا چنین اقدامی در شرایط عدم صدور ویزا موجب هزینه‌های اضافی و غیر ضروری خواهد شد.

 

 مراحل دریافت ویزای توریستی جمهوری ایرلند    

 

 1. تماس با هایپرشیا
 2. مشاوره درخصوص مدارک مورد نیاز
 3. تکمیل مدارک و پر کردن فرم ویزا
 4. ارسال مدارک از سوی متقاضی به هایپرشیا به یکی از طرق زیر:
  • از طریق پست
  • به صورت حضوری
 5. پرداخت هزینه ویزا به یکی ازطرق زیر:
  • پرداخت نقدی به دلار بصورت حضوری و یا از طریق پست (توجه داشته باشید که اسکناس‌ها باید سالم و تاریخ چاپ آن حداقل مربوط به سال 2006 باشد.)
  • واریز معادل ریالی مبلغ ویزا به شماره حساب مندرج در جدول:
نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک سامان 835-800-2239152-1 6219-8610-2214-2599 رامتین علیپور صابر
شماره شبا: IR03-0560-0835-8000-2239-1520-01

  

با توجه به عدم مسئولیت هایپرشیا درخصوص صدور یا عدم صدور روادید توسط سفارتخانه جمهوری ایرلند، بدیهی است در صورت عدم صدور روادید، هزینه پرداختی عودت داده نمی‌شود.

 

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با کلیک روی یکی از آیکون‌های زیر مستقیماً با همکاران ما تماس بگیرید.

 

 

اطلاعات بیشتر:

 

سفارت جمهوری ایرلند در تهران کجاست؟

واحد پول کشور جمهوری ایرلند چیست؟

 

 

 • چرا هایپرشیا را برای دریافت ویزا جمهوری ایرلند انتخاب کنیم؟

  • پاسخگویی سریع و حرفه‌ای توسط کارشناسان هایپرشیا
  • ارائه توضیحات کامل، شفاف و صادقانه
  • ارتباط مستقیم با سفارت جمهوری ایرلند و اطلاعات به روز از شرایط صدور ویزا
  • راهنمایی کامل در خصوص تکمیل فرم درخواست ویزا
  • سوابق درخشان در اخذ ویزای تورهای گروهی به جمهوری ایرلند
  • امکان اخذ ویزای تک بدون نیاز به خرید پکیج کامل مسافرتی
  • امکان افزودن رزرو بلیط و هتل به پرونده ویزا بنابر درخواست مسافر
  • عدم نیاز به مراجعه حضوری به سفارت جمهوری ایرلند
  • مشاوره رایگان تلفنی و حضوری
  • پاسخگویی آنلاین به سوالات از طریق تلگرام و اینستاگرام

  

 

1400/04/14

 
فرم ارسال نظرات

تورهای مرتبط

Copyright © 2021 Hipersia. All rights reserved.