تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه وبلاگ خواندنی‌ها

[رای: 1 میانگین: 5/5]
لطفا امتیاز دهید!
پرواز تهران به مشهد

 بسیاری از مسافران نیاز به اطلاعاتی درباره شرکت های هواپیمایی و بلیط هواپیما دارند که بتوانند بهترین پرواز را برای خود رزرو کنند. این مطلب به شما کمک میکند که این اطلاعات را به آسانی به دست بیاورید.

تهران دارای دو فرودگاه بزرگ و معروف است: فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد که پروازهای داخلی در فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود و پروازهای خارجی در فرودگاه امام خمینی. شما میتواید به وسیله مترو و خط کلاهدوز- ارم سبز به فرودگاه مهرآباد به راحتی و کمترین هزینه بروید.

شرکت های هواپیمایی که معمولا پرواز تهران به مشهد را دارند:

شرکت هواپیمایی تابان، آسمان، ساها، آتا، کاسپین، ایران ایر، قشم، معراج، ماهان و ایران تور شرکت‌هایی هستند که این پرواز را انجام می‌دهند و شما می‌توانید از این شرکت‌ها بلیط تهیه نمایید.

 

ترمینال هایی که برای پرواز مشهد در فرودگاه مهرآباد استفاده میشود در جدول زیر آمده است:

شرکت های هواپیمایی ترمینال
ایران ایر، قشم، ایران تور، آتا، معراج 2
آسمان، کاسپین، ماهان، تابان، ساها 4

 

در سیستم پرواز سه مدل پرواز تجاری وجود دارد:

فرس کلاس، کلاس اقتصادی و پروازهای چارتر که برای این مسیر از کلاس اقتصادی بیشتر استفاده می‌شود.

خوشبختانه، کلاس های پرواز تهران به مشهد انواع خوبی دارد. یکی از بهترین گزینه‌های کلاس با انعطاف پذیرترین جدول زمانی که شما می‌توانید انتخاب کنید بلیط های چارتر است.

 

مسیر هوایی تهران به مشهد:

معمولا طولانی بودن این پرواز به مسیر و فصل پرواز بستگی دارد اما اصولا حدود 2 ساعت پرواز تهران به مشهد طول می‌کشد.
هزینه بلیط پروازهای تهران به مشهد بستگی به شرکت هواپیمایی و روز پرواز دارد. به هر حال قیمت آن بین دو میلیون ریال تا هفت میلیون هزار ریال است. هر مسافر میتواند 20 کیلوگرم بار با خود ببرد.

 

 

مشهد به تهران

فرودگاه مشهد یک فرودگاه بین المللی است و درجنوب ایران، استان هرمزگان و در 12 کیلومتری شرق شهر مشهد قرار دارد. در این فرودگاه یک ترمینال برای پرواز و نشستن هواپیما وجود دارد. از فرودگاه تا مرکز شهر فقط 20 دقیقه با ماشین راه است.

 

شرکت های هواپیمایی که پرواز مشهد به تهران را معمولا دارند:

شرکت هواپیمایی تابان، آسمان، ساها، کاسپین، ایران ایر، قشم، معراج ماهان، ایران تور، آتا و پویا این پرواز را برگزار میکند و شما میتوانید از این شرکت ها بلیط پرواز مشهد به تهران را خریداری کنید.

نغمه نیکو 1399/10/12

 
برچسب‌ها: پروازتهرانمشهد
فرم ارسال نظرات

تورهای مرتبط

Copyright © 2021 Hipersia. All rights reserved.