تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای سازمانی

[رای: 1 میانگین: 5/5]
لطفا امتیاز دهید!
مشاوره گردشگری

به طور کلی فرآیند تشکیل سفر، شامل 7 مرحله اصلی است که هایپرشیا می‌تواند تمام مراحل و یا بخشی از آن را (با توجه به توافقات) برای شما انجام دهد. به طور خلاصه هایپرشیا در سه شاخه کلی می‌تواند با شما همکاری نماید.

  • به صورت مشاوره‌ای
  • اجرای تمام یا قسمتی از مراحل فرآیند سفر
  • برگزاری دوره‌های آموزشی

مراحل تشکیل سفر در هایپرشیا به شرح زیر است:

  1. هدف‌گذاری و گروه‌بندی سفرها

لازم است تا نیازهای شما به شیوه‌ای درست طبقه‌بندی شده و با توجه به نوع فعالیت و طبقه‌بندی کارکنان شما، سفر برنامه‌ریزی و معرفی گردد. هایپرشیا با برگزاری جلساتی با مدیران سازمان شما در این طبقه‌بندی به شما کمک خواهد نمود. هایپرشیا مقاصد سفر گوناگونی می‌تواند به شما ارایه بدهد!

      2. جمع‌آوری لیست مسافران

شما باید لیست افرادی را می‌خواهید برای آنها سفر برگزار کنید جمع آوری نمایید؛ کارکنان؟ مشتریان؟ و....  نه اینکه انبوهی از اسم‌ها را لیست کنید! در واقع شما باید لیست خود را داشته باشید تا بتوان سفرهای مناسبی را با توجه به شناخت شما به آنها ترتیب داد. مهم است که شما و یا مدیران بخش‌های مختلف به اشکال گوناگون نیازهای واقعی و بالقوه کارکنان را به دست آورند. این مهم ممکن است به ظاهر ساده باشد، اما با توجه به اصول سفر مسئولانه ممکن است عملکرد نامناسب، نتیجۀ عکسی هم به همراه داشته باشد! هایپرشیا می‌تواند در این زمینه آموزش و مشاوره‌های لازم را داده و بسترهای اطلاعاتی مناسب و یا راهکارهای مدیریتی را به شما پیشنهاد دهد.

     3. برنامۀ سفر

مهم‌ترین بخش داستان سفر اینجاست! لازم است محتوا و برنامه‌ای کاملاً دقیق، مفید، دلچسب و کاملاً با رعایت اصول اکوتوریسم تهیه شود تا مسافر را راغب نماید تا از تسهیلات سازمان شما استفاده نماید. چیدمان، برنامه‌ریزی، مقصد، سفرنامه و نکات فنی بسیاری وجود دارد که هایپرشیا می‌تواند آنها را در پروژه سفر شما به کار ببرد.

     4. تهیه مدل‌های ارایه تسهیلات سفر

به جرات می‌توان گفت که هایپرشیا بازۀ وسیعی از شرکت‌های ارائه دهنده‌ تسهیلات را بررسی نموده است. بنابراین با توجه به نیاز و بودجه شما و از حیث کاربردی، می‌تواند بهترین‌ مدل‌ها را معرفی و از آن برای کارکنان شما استفاده نماید.

     5. اجرای سفر

حال زمان اجرای سفر است. اما واقعاً چه روزهایی از هفته و سال برای سفر می‌تواند مناسب باشد؟ چه مقصدی را برای چه فصلی انتخاب کنیم؟ واقعیت این است که برای هر کسب و کاری این موضوعات تفاوت‌هایی دارد. هایپرشیا آن را برای شما کشف می‌کند.

     6. گزارش‌گیری

چه افرادی از سفرهای شما استفاده نموده‌اند؟ چه میزیان تسهیلاتی باقیمانده است؟ میزان رضایت از سفر چه اندازه‌ای بوده است؟ چه درصدی از آنها در کدام یک از طبقه‌بندی سفرها شرکت داشته‌اند؟ اینها قسمتی کوچک از گزارشاتی است که هایپرشیا آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

     7. تحلیل و بهینه‌سازی سیستم

جذاب‌ترین بخش سفر و مهم‌تر از گزارشات، تحلیل وقایع و رخدادهایی است که می‌تواند باعث تغییراتی در سفرهای آتی و بهبود تسهیلات شما شود!

محسن فاتحی 1393/10/28

 

اختصاصی: تهیه شده توسط واحد تولید محتوا در شرکت هایپرشیا
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت هایپرشیا مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

فرم ارسال نظرات
Copyright © 2021 Hipersia. All rights reserved.