تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه خدمات ویژه ویزا ویزای کشورهای خارجی

ویزای نخجوان

جمهوری خود محتار نخجوان بخشی از جمهوری آذربایجان است که مرکز آن شهر نخجوان است. این جمهوری خود مختار در جنوب قفقاز و شمال رود ارس واقع شده و از شمال و مشرق محدود به جمهوری ارمنستان، از جنوب محدود به ایران و از غرب محدود به ترکیه است.

 

جمهوری خود محتار نخجوان بخشی از جمهوری آذربایجان است که مرکز آن شهر نخجوان است. این جمهوری خود مختار در جنوب قفقاز و شمال رود ارس واقع شده و از شمال و مشرق محدود به جمهوری ارمنستان، از جنوب محدود به ایران و از غرب محدود به ترکیه است. در صورتی که قصد سفر به نخجوان را دارید، با در دست داشتن پاسپورت می‎توانید در پایانه‎ی مرزی جلفا و پل دشت، با پرداخت 24 منات (واحد پول کشور آذربایجان) یا 10 دلار ویزای خود را دریافت کنید.

در صورتی که قصد دارید قبل از سفر ویزا دریافت کنید می‎توانید با داشتن ویزای کشور آذربایجان به نخجوان نیز سفر کنید. شما می‎توانید به صورت آنلاین از سیستم آسان ویزا برای دریافت ویزا اقدام کنید، کافی است پاسپورت خود را اسکن کرده و به وب سایت زیر مراجعه کنید: evisa.gov.az

 

 

ویزای نخجوان کجا صادر می‌شود؟ 

 

ویزای نخجوان لب مرز جلفا و پل دشت صادر می‎گردد.

 

مدارک مورد نیاز: 

 

همراه داشتن پاسپورت

 

هزینه ویزای نخجوان: 

 

هزینه ویزای آنلاین 24 دلار است.

 

ویزای نخجوان چه مدت اعتبار دارد؟ 

 

این ویزا در مدت یک تا سه روز کاری صادر می‎شود و تا مدت 90 روز اعتبار دارد. شما می‎توانید به مدت 30 روز در خاک آذربایجان اقامت داشته باشید.

 

توجه داشته باشید که: 

 

امکان دریافت ویزا قبل از سفر نیست. پاسپورت لب مرز مهر می‎شود.

 

 

کسری یزدان پژوه 1397/08/22

 
فرم ارسال نظرات

تورهای مرتبط

Copyright © 2019 Hipersia. All rights reserved.