تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه خدمات ویژه ویزا ویزای کشورهای خارجی

[رای: 4 میانگین: 5.0/5]
لطفا امتیاز دهید!
ویزای نخجوان
ویزای نخجوان

جمهوری خود مختار نخجوان بخشی از جمهوری آذربایجان است که مرکز آن شهر نخجوان است. این جمهوری خود مختار در جنوب قفقاز و شمال رود ارس واقع شده و از شمال و مشرق محدود به جمهوری ارمنستان، از جنوب محدود به ایران و از غرب محدود به ترکیه است.

جمهوری خود مختار نخجوان بخشی از جمهوری آذربایجان است که مرکز آن شهر نخجوان است. این جمهوری خود مختار در جنوب قفقاز و شمال رود ارس واقع شده و از شمال و مشرق محدود به جمهوری ارمنستان، از جنوب محدود به ایران و از غرب محدود به ترکیه است. در صورتی که قصد سفر به نخجوان را دارید، با در دست داشتن پاسپورت ایرانی خود می‎توانید بدون نیاز به دریافت ویزا وارد این کشور شوید.

 

در صورتی که قصد سفر به نخجوان را دارید، جهت آگاهی از شرایط ورود به این کشور با ما همراه باشید: 

  • طبق توافق انجام شده، اتباع ایرانی می توانند از تاریخ 10 آذر 1398 بدون نیاز به دریافت ویزای نخجوان وارد این کشور شده و به مدت 15 روز در این کشور اقامت داشته باشند.

 

توجه داشته باشید که: 

  •  اتباع ایرانی می‌توانند از تاریخ مذکور بدون دریافت روادید وارد نخجوان شده و 15 روز در این کشور اقامت داشته باشند.
  •  اتباع ایرانی که قصد سفر به دیگر مناطق جمهوری آذربایجان (بجز نخجوان) را دارند، کماکان باید ویزای آذربایجان را دریافت کنند که این ویزا از فرودگاه بین المللی نخجوان نیز قابل دریافت است، یا می‌توانید پیش از سفر این ویزا را توسط هایپرشیا دریافت کنید. 
1400/05/12

 
برچسب‌ها: ویزانخجوان
فرم ارسال نظرات

تورهای مرتبط

Copyright © 2021 Hipersia. All rights reserved.