تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه خدمات ویژه ویزا وقت سفارت

[رای: 1 میانگین: 5/5]
لطفا امتیاز دهید!
وقت سفارت بلژیک

برای اطلاع از چگونگی دریافت وقت سفارت بلژیک در تهران، روند مراجعه به سفارت و همچنین مدارک مورد نیاز برای اخذ وقت سفارت، با کارشناسان هایپرشیا در تماس باشید. 

 

دریافت وقت سفارت بلژیک

 

با توجه به اینکه از خرداد ماه سال 96 پروسه دریافت وقت سفارت کشور بلژیک بصورت الکترونیک و آنلاین انجام می‌شود روند دریافت وقت سفارت این کشور نسبت به سایر کشورهای حوزه شینگن ساده‌تر طی می‌شود. متقاضیان دریافت ویزای بلژیک جهت تعیین قرار ملاقات برای دریافت ویزای خود می‌توانند مدارکی که در ادامه ذکر خواهد شد را برای همکاران ما در هایپرشیا ارسال کنند و منتظر تماس ما و اعلام تاریخ ملاقات باشند.

 

مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت بلژیک:

  • تکمیل فرم ارسالی از طرف هایپرشیا 
  • تصویر صفحه اول پاسپورت با حجم کمتر از 500 کیلوبایت
  • پرداخت هزینه ویزا (60 یورو)

 

 

توجه داشته باشید که:

  • بهتر است جهت دریافت ویزای کشور بلژیک، 3 ماه قبل از تاریخ سفر خود اقدام نمایید.
  • وقت تعیین شده صرفا به متقاضی تعلق دارد و امکان انتقال آن به فرد دیگری وجود ندارد.

 

روند مراجعه به سفارت:

 

ده دقیقه پیش از زمان تعیین شده می‌بایست در سفارت حضور داشته باشید. اگر خیلی زودتر از زمان مقرر در محل حاضر شوید، باید آن جا را ترک نموده و مجددا در زمان تعیین شده بازگردید. از سوی دیگر اگر دیرتر از زمان ملاقات در محل حاضر شوید، وقت ملاقات شما لغو شده و باید وقت جدیدی تعیین کنید. پس از رسیدن به سفارت، پاسپورت شما با فهرست وقت‌های روز جاری مطابقت داده می‌شود. در صورت تطبیق، اجازه ورود به بخش ویزا را خواهید داشت. در غیر اینصورت اجازه ورود نخواهید داشت و باید وقت ملاقاتی با اطلاعات پاسپورت خودتان تعیین نمایید.

به دلایل امنیتی، تنها متقاضیان اجازه ورود به اتاق عمومی انتظار داخل بخش ویزا را خواهند داشت. البته متقاضیان کم سن اجازه داشتن همراه را دارند.
 

 

1396/05/30

 
فرم ارسال نظرات

تورهای مرتبط

Copyright © 2022 Hipersia. All rights reserved.