تورهای طبیعت گردی هایپرشیا


 

خانه درباره ما

شرکت گردشگری «هایپرشیا» با هدف رشد فضای گردشگری و زیرساخت‌های آن، ایجاد هویت ملی با معرفی داشته‌های فرهنگی و طبیعی ایران زمین، با تکیه بر ارزش‌های توسعۀ پایدار با مجوز رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران فعالیت ‌می‌نماید.

ما بر آنیم که رشد مسئولیت‌های اجتماعی به شکل یکباره و ناگهانی در سطح وسیع رخ نمی‌دهد اما رشد تک تک افراد جامعه حتی در ابعاد کوچک تاثیر بسزایی بر جای خواهد داشت. ترویج فرهنگ سفر به مثابه رشد و بالندگی سازمان ماست؛ بنابراین ما با استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار ارتباط با مشتری، بروزترین تجهیزات سفر و کمک به بهبود وضعیت اقامتگاه‌ها و وسایل حمل و نقل با تکیه بر ارزش‌های توسعۀ پایدار در گسترش آن تلاش خواهیم نمود. مشتریان ما را همه اقشار جامعه به خصوص کسانی که در اندیشۀ فاصله گرفتن از زندگی روزمرۀ خود هستند؛ در بر می‌گیرد.

در همین راستا تلاش می‌کنیم با رویکرد «تفسیر به جای بازدید»، ارایه مسیرهای متنوع گردشگری و بهبود مستمر سازمان خود، در فضای گردشگری نقش پر رنگی را ایفا نماییم. 

برگزاری تورهای ورودی

برگزاری تورهای ورودی

برگزاری تورهای ورودی

این تورها جهت آشنایی بیشتر توریست‌های خارجی با فرهنگ و تاریخ ایران برگزار می‌گردد. کلیه خدمات گردشگری در این تورها بر عهدۀ هایپرشیا است. ما تلاش می‌کنیم با ارایه خدمات مختلف از جمله طبیعت‌گردی و شهرگردی، معرف ابعاد مختلف جاذبه‌های کشور...

/ 1393/10/03

شهر گردی

شهر گردی

شهر گردی

 تورهای شهرگردی (گردشگری فرهنگی) مقاصدی در رابطه با فرهنگ یک کشور یا منطقه، به ویژه در روش زندگی مردم در آن مناطق جغرافیایی، تاریخ، هنر، معماری، دین و دیگر عناصر آن را در بر می‌گیرد. در اینگونه سفرها هدف، بازدید از میراث و جاذبه‌های تاریخی و فره...

/ 1393/10/03

تورهای خارجی ‌ هایپرشیا

تورهای خارجی ‌ هایپرشیا

تورهای خارجی ‌ هایپرشیا

تورهای خارجی هایپرشیا برای مقاصد گردشگری جذابی طراحی و اجرا می‌­گردد. تلاش ما بر این است که بهترین خدمات اعم از پرواز، اقامت و بازدیدها ارائه گردد تا سفری خاطره انگیز برای همسفرانمان رقم بخورد. 

/ 1393/10/03

اجرای تورهای طبیعت گردی

اجرای تورهای طبیعت گردی

اجرای تورهای طبیعت گردی

اکوتوریسم یا بوم‌گردشگری یا طبیعت گردی، گونه‌ای از گردشگری است که در آن گردشگران برای دیدار از مناطق طبیعی نامسکون و دست‌نخوردۀ جهان سفر می‌کنند و به تماشای گیاهان، پرندگان، ماهی‌ها و دیگر جانوران می‌پردازند. البته در اکوتوریسم صر...

/ 1393/10/03

هدف و چشم انداز

هدف و چشم انداز

هدف و چشم انداز

«هایپرشیا» با هدف رشد فضای گردشگری و زیرساخت‌های آن، ایجاد هویت ملی با معرفی داشته‌های فرهنگی و طبیعی ایران زمین، با تکیه بر ارزش‌های توسعۀ پایدار با مجوز رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران فعالیت ‌می‌نماید.

/ 1393/10/03

ارکان

ارکان

ارکان

خلاقیت و نوآوری - تیم عملیات - دانش به‌ روز - نرم افزارهای قدرتمند

/ 1393/10/03

استخدام در هایپرشیا

استخدام در هایپرشیا

استخدام در هایپرشیا

هایپرشیا مجموعه‌ای دانش‌بنیان و ازجمله متعهدترین شرکت‌های نوپا در ایران است که با افرادی مشتاق و ممتاز همراه با همتی بلند کار می‌کند. هدف ما قدرت بخشیدن به صنعت گردشگری و کمک به توسعه اقامت‌گاه‌ها در ایران است. وب سایت هایپرشیا با...

محسن فاتحی / 1393/01/01

پربازدیدترین مطالب

خلخال کجاست؟واحد پول کشور جمهوری آذربایجان چیست؟واحد پول کشور قطر چیست؟واحد پول کشور برزیل چیست؟فرم دعوت از مهمان خارجی ویزای توریستیواحد پول کشور ژاپن چیست؟رم شهر بی‌دفاعواحد پول کشور اوکراین چیست؟سفر در جستجوی پروانه‌هادیدنی‌های بوشهرواحد پول کشور هلند چیست؟غار دیورش کجاست؟کشف زیبایی‌های ارمنستان و گرجستانشاندرمن کجاست؟روستای میمند کجاست؟غار رودافشان کجاست؟واحد پول کشور یونان چیست؟حوض سلطان کجاست؟هتل آلاله درگهان قشم - 3 ستارهواحد پول کشور سوئد چیست؟هتل گراند شیراز - 5 ستارهدریاچه گهر کجاست؟مازیچال کجاست؟اطلاعات دریافت ویزای مولتی ایران (کثیرالمسافره) برای اتباع خارجی و آموزشهتل صخره‌ای لاله کندوان - 5 ستارهصومعه سرا کجاست؟واحد پول کشور چین چیست؟اطلاعات دریافت ویزای ایران برای اتباع خارجیواحد پول کشور تاجیکستان چیست؟هتل خلیج فارس قشم - 4 ستارهسفر آشتی با درخت (زبان انگلیسی)هتل آنی پلازا، ایروان ارمنستان - 4 ستاره (Ani Plaza Hotel)واحد پول کشور فیلیپین چیست؟آبشار ورسک کجاست؟واحد پول کشور ازبکستان چیست؟
Copyright © 2021 Hipersia. All rights reserved.