تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی دور اروپا نوروز 99

برج ایفل-فرانسه ونیز رم اینسبروک استانبول آتن

سفر 24 روزه

از 11,990,000 تومان + 3,290 یورو

کد: 12719

درباره سفر

تور دور اروپا با بازدید از جاذبه‌های عروس شهرهای اروپا آغاز میشود. در این تور 24 روزه، 4 شب در پاریس، 1 شب در استراسبورگ، 3 شب در مونیخ، 2 شب در اینسبروک، 2 شب در  ونیز، 3 شب در رم، 1 شب در کشتی، 3 شب در آتن، 2 شب در تسالونیکی و 2 شب در استانبول اقامت خواهیم داشت.

 

 • تاریخ حرکت: 23 اسفند 1398
 • مسیر سفر: تهران - استانبول - پاریس (هوایی)، پاریس (4 شب)، پاریس - استراسبورگ (زمینی)، استراسبورگ (1 شب)، استراسبورگ - مونیخ (زمینی) - مونیخ (3 شب)، مونیخ - اینسبروک (زمینی)، اینسبروک (2 شب)، اینسبروک - ونیز (زمینی)، ونیز (2 شب)، ونیز - رم (زمینی)، رم (3 شب)، رم - آنکونا (زمینی)، آنکونا - پاترا (1 شب دریایی)، پاترا - آتن (زمینی)، آتن (3 شب)، آتن - تسالونیکی (زمینی)، تسالونیکی (2 شب)، تسالونیکی - استانبول (زمینی)، استانبول (2 شب)، استانبول - تهران (هوایی).

جاذبه‌ها

 • پاریس: 
  بازدید از برج ایفل، خیابان شانزه لیزه، ساختمان اپرای گارنیه، محله مونت مارتر، کلیسای نوتردام، موزه لوور، پارک دیزنی لند

 • استراسبورگ:
  بازدید از کلیسای جامع، ساختمان پارلمان، محله آلمانی ها


 • مونیخ:
  بازدید از میدان مارین پلاتس، کلیسای فراوئن، استادیوم المپیک و ساختمان شهرداری

 • اینسبروک:
  بازدید از عمارت بام طلایی، میدان اصلی شهر و سکوی پرش اسکی المپیک زمستانی

 • ونیز:
  بازدید از میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال، پل ریالتو و گوندولا سواری

 • رم:
  بازدید از کولوسئوم، واتیکان، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی، خیابان دل کورسو

 • آتن:
  بازدید از آکروپلیس، معبد آتنا، معبد پارتنون، ساختمان پارلمان و محله زیبای پلاکا

 • تسالونیکی:
  بازدید از میدان اصلی شهر، برج سفید، کلیسای پاناگیا چالکون

 • استانبول:
  بازدید از میدان تقسیم، مسجد سلطان احمد، ایاصوفیه، بازار بزرگ استانبول


خدمات

 

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما, پرواز: Turkish Airlans
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتلهای ۳ و ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور دور اروپا  24روزه
درجه هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر دو سال
 4 و 3 به زودی به زودی به زودی به زودی به زودی

برنامه سفر

1

پس از گرد هم آمدن کلیه همسفران و دریافت کارت پرواز و انجام امور پروازی دیگر، به سمت سالن ترانزیت می‌رویم تا به سمت پاریس پرواز کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه شهر پاریس و کنترل گذرنامه و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، بعد از استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما ساعات باقیماند‌ه‌ی اولین روز سفر را به گشتی کوتاه برای آشنایی با عروس شهرهای اروپا بگذرانیم.

2

در روز دوم سفر، با یک گشت نیم روزه با پاریس آشنا خواهیم شد. در این گشت با بخش‌هایی از پاریس مانند کلیسای نوتردام، خیابان شانزه لیزه،دروازه پیروزی، برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه و میدان کنکورد آشنا خواهیم شد. بعد از ظهر فرصت کافی در اختیار خواهیم داشت تا در کناره رود سن نظاره‌گر غروب آفتاب باشیم و یا خود را به چشیدن طعم غذاهای معروف فرانسوی مهمان کنیم.

3

در روز سوم، از موزه لوور بازدید خواهیم کرد و با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در آرامستان پرلاشز بازدید کنیم یا اینکه وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند، گوشه‌هایی دیگری از این شهر زیبا را به ما نشان دهد.

4

در روز چهارم با زوایای دیگری از این شهر تاریخی و هنری آشنا می‌شویم. می‌توانیم در برنامه‌های پیشنهادی راهنما به بازدید از کاخ ورسای رفته یا در صورت تمایل از موزه اورسی که گنجینه‌ای از جاودانه‌ترین شاهکارهای هنری و تاریخی جهان را در خود جای داده بازدید کنیم. در ادامه می‌توانیم سری به تپه مونتمارتر بزنیم و از کلیسای ساکره کور بازدید کنیم.

5

در روز پنجم، پاریس را به مقصد استراسبورگ ترک خواهیم کرد. بعد از ظهر وارد این شهر زیبای منطقه آلزاس می‌شویم که در مرز آلمان و فرانسه قرار دارد و به مدت ۲ شب میزبان ما خواهد بود. بعد از استراحتی کوتاه در هتل، با گشتی کوتاه در اطراف هتل، با این شهر دلنشین بیشتر آشنا خواهیم شد.

6

در گشت امروز در استراسبورگ از کلیسای جامع، ساختمان پارلمان، محله آلمانی‌ها و بافت قدیمی شهر بازدید خواهیم کرد. پس از اتمام گشت، می‌توانیم به طور اختیاری با استفاده از توضیحات راهنما، وقت بیشتری را در این شهر تاریخی بگذرانیم و با معماری قرون وسطایی آن آشنا شویم.

7

روز هفتم، حرکت به سمت مونیخ. امروز قصد داریم از مرکز و بزرگ‌ترین شهر ایالت باواریای آلمان بازدید کنیم. اما پیش از ورود به مونیخ، از شهر زیبا و تاریخی اشتوتگارت بازدید خواهیم کرد. بعد از گشتی حدوداً دو ساعته و صرف ناهار، وارد شهر مونیخ می‌شویم تا دو شب به یادماندنی را در یکی از بهترین شهرهای اروپا از نظر استاندارد زندگی سپری کنیم.

8

روز هشتم، بازدید از مونیخ. در گشت نیم روزه شهر مونیخ، از میدان مارین پلاتز، کلیسای فراوئن‌ کیرشه، استادیوم المپیک و ساختمان شهرداری بازدید خواهیم کرد. پس از پایان گشت، وقت آزاد در اختیار خواهیم داشت تا با استفاده از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در این شهر دیدنی بگذرانیم یا طعم غذای آلمانی را در یکی از رستوران‌های میدان مارین پلاتز بچشیم.

9

روز نهم، حرکت به سمت اینسبروک. پس از دو شب اقامت در مونیخ، راهی اینسبروک، شهر زیبای کوهستانی در اتریش خواهیم شد. اما قبل از ورود به اینسبروک و در بین راه، از قلعه نویشوانشتاین، که به قلعه پریان نیز معروف است دیدن خواهیم کرد. پس از حدود سه ساعت گشت در این قلعه زیبا و محوطه کوهستانی اطراف آن و همچنین صرف ناهار، وارد شهر اینسبروک می‌شویم. این شهر یکی از پر طرفدارترین مقاصد اسکی بازان در زمستان و دوستداران طبیعت در تابستان است.

10

در روز دهم به بازدید از عمارت بام طلایی، میدان اصلی شهر و سکوی پرش اسکی المپیک زمستانی با بخشی از جاذبه‌های اینسبروک خواهیم رفت. پس از پایان این گشت، طبق روال معمول می‌توانیم در صورت تمایل، به پیشنهاد راهنما از سایر جاذبه‌های این شهر زیبای کوهستانی بازدید نماییم.

11

روز یازدهم، کشور ایتالیا. پس از ۲ شب اقامت در کشور اتریش، امروز به قصد کشور ایتالیا و اقامت در شهر زیبای ونیز حرکت خواهیم کرد. پس از چند ساعت گذر از جاده‌های زیبای دامنه کوه آلپ، بعد از ظهر، وارد یکی از رویایی ترین شهرهای ایتالیا خواهیم شد. پس از استراحتی کوتاه، می‌توانیم در اطراف هتل گشتی داشته باشیم و با شهر عاشقانه‌‌ها بیشتر آشنا شویم.

12

روز دوازدهم، گشت در ونیز. امروز را با گشتی نیم روزه در ونیز آغاز می‌کنیم و از مهمترین جاذبه‌های این شهر مانند میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن کنیم. از آنجایی که ساختار شهری ونیز به گونه ایست که امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد، بنابراین به همراه داشتن کفش مناسب پیاده‌روی ضروری است.

13

روز سیزدهم، حرکت به سمت رم. در راه رم و پیش از رسیدن به این شهر تاریخی، از فرصت استفاده کرده و از شهر زیبای فلورانس در میانه راه دیدن می‌کنیم تا جاذبه‌هایی چون میدان سینیوریا، کلیسای سانتاماریا دل فیوره و پل وکیو را از نزدیک ببینیم. پس از حدود ۲ ساعت توقف در فلورانس و صرف ناهار در رستوران، راهی شهر رم می‌شویم.

14

روز چهاردهم، اقامت در رم. در دومین روز اقامتمان در شهر رم از جاذبه‌هایی چون کولوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو بازدید خواهیم کرد. پس از بازدید از این جاذبه‌ها، بعد از ظهر را زمان داریم تا با صرف یک وعده غذای دلچسب ایتالیایی، تجربه سفرمان را کامل تر کنیم.

15

روز پانزدهم، گشت اختیاری در رم. امروز را بصورت آزاد در اختیار داریم تا از بخش‌های دیگر رم مانند معبد پانتئون و کلیسای سن پیتر واتیکان بازدید کنیم و به خرید بپردازیم و یا به شکم گردی در رستوران‌های ایتالیا بپردازیم.

16

روز شانزدهم، خداحافظی با رم. امروز به سمت بندر آنکونا حرکت می‌کنیم و برای ادامه سفر با کشتی آماده می‌شویم. توجه داشته باشید، به دلیل اینکه اتوبوس، همراه ما وارد کشتی خواهد شد، بهتر است چمدان اصلی خود را در قسمت بار اتوبوس بگذارید و به اندازه یک شب اقامت در کشتی وسایل مورد نیاز خود را به همراه داشته باشیم. طبق برنامه، امشب در کشتی اقامت داشته و صبح فردا وارد کشور یونان خواهیم شد.

17

روز هفدهم، ورود به خاک یونان. پس از پیاده شدن از کشتی و کنترل گذرنامه، با اتوبوس راهی شهر آتن می‌شویم. اما در میانه راه، از شهر تاریخی دلفی بازدید خواهیم کرد. پس از این توقف کوتاه و صرف ناهار، راهی آتن، مهد تمدن غربی و زادگاه فلسفه خواهیم شد.

18

روز هجدهم، گشت در آتن. گشت در آتن از صبح آغاز می‌شود. در این گشت از دیدنی‌هایی مانند آکروپلیس، معبد آتنا، معبد پارتنون، آمفی تئاترهای هرودس و دیونیسوس ساختمان پارلمان آتن و محله پلاکا دیدن خواهیم کرد. بعدازظهر با وقت آزاد که در اختیار داریم، می‌توانیم از میان برنامه‌های پیشنهادی راهنما، گشت دیگری در شهر داشته باشیم و یا شام را در یکی از رستوران‌های شهر صرف کنیم.

19

روز نوزدهم، گشت اختیاری در آتن. در گشت اختیاری امروز، اگر مایلید می‌توانید از برنامه‌های اختیاری که راهنما پیشنهاد می‌دهد مانند بازدید از جزیره‌‌های هیدرا، اجینا و پوروس، یکی را انتخاب نمایید یا برای خرید گشتی در شهر بزنید.

20

روز بیستم، حرکت به سمت تسالونیکی. امروز به قصد شهر تسالونیکی حرکت می‌کنیم و عصر هنگام، وارد این شهر می‌شویم. پس از تحویل گرفتن اتاق‌ها در هتل و استراحتی کوتاه، می‌توانیم از زمان باقیمانده استفاده کنیم و از دیدنی‌های این شهر کهن بازدید کنیم.

21

روز بیست و یکم، گشت در تسالونیکی. در برنامه گشت امروز از قلعه‌های متعدد این شهر، برج سفید، کلیسای پاناجیا چالکون و میدان اصلی شهر دیدن می‌کنیم و با استفاده از توضیحات راهنما، با دومین شهر بزرگ یونان بیشتر آشنا می‌شویم.

22

روز بیست و دوم، حرکت به سمت استانبول. صبح امروز تسالونیکی را به مقصد استانبول ترک می‌کنیم و در مسیری یک روزه، از مرز یونان و ترکیه عبور کرده و از حوزه شنگن خارج می‌شویم و شب هنگام وارد شهر استانبول خواهیم شد. پس از تحویل گرفتن اتاق‌ها، خستگی یک روز راه را از تن بیرون می‌کنیم.

23

روز بیست و سوم، گشت در استانبول. به پایان تور پر ماجرای خود نزدیک می‌شویم و آخرین میزبان ما استانبول است. امروز را با گشتی نیم روز آغاز می‌کنیم و از شاخص‌ترین دیدنی‌های این شهر چون مسجد سلطان احمد، مسجد ایاصوفیه، خیابان استقلال و بازار بزرگ استانبول دیدن خواهیم کرد. در پایان گشت، وقت آزاد خواهیم داشت تا این شهر تاریخی را بیشتر بشناسیم.

24

روز بیست و چهارم، بازگشت به خانه. به فرودگاه می‌رویم و آماده می‌شویم تا استانبول را به سمت تهران ترک کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم.

لوازم ضروری

داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
لباس گرم
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 11 روز مرخصی + 2 روز 5شنبه

امروز 05 اسفند 1398

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: جمعه 1398/12/23 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

کشور مورد بازدید: آلمان اتریش ایتالیا ترکیه فرانسه

توضیحات مهم

مدارک لازم:

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

 1. اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی
  • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
  • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.    

 2. قطعه عکس 4.5* 3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد (حداکثر برای 6 ماه اخیر - عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

 3. اصل و ترجمه شناسنامه

 4. اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 7 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

  • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی     

  • گواهی تمکن برای سپرده­‌های بانکی به زبان انگلیسی و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضا بانک (ارائه گواهی تمکن به تنهایی مورد قبول نمی‌باشد.)

  • باید حداقل موجودی حساب و گواهی تمکن برای هر نفر 50,000,000 تومان باشد.


 5. اصل و ترجمه سند مالکیت

 6. اصل و ترجمه مدارک شغلی اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)
  • وکلا: پروانه وکالت
  • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه) و سه فیش آخر حقوق
  • بازنشسته­‌ها: حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق
  • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه) به همراه سه فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
  • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات /آگهی تاسیس / کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)
  • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه) به همراه سه فیش آخر حقوق
  • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

 7. برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

 8. اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه‌دار

 9. ارائه اصل سند طلاق برای مسافرین مطلقه که طلاق در شناسنامه آنها ثبت نشده الزامی است.
  • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
  • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی است.
  • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می‌ماند.
  • ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 50,000,000 تومان و حداکثر به مبلغ  200,000,000 تومان به‌ازای هر فرد در وجه آژانس محل ثبت نام جهت تضمین حسن انجام تعهدات
  • لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی است.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.