تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی سوئیس نوروز 99

سفر 7 روزه

11,990,000 تومان + 1,690 یورو

کد: 12721

برگزار شده‌است
درباره سفر

اقامت در زوریخ فرصت گشت و گذار در یکی از زیبا‌ترین و لوکس‌ترین شهر‌های اروپا را فراهم می‌کند. در این سفر، لذت دیدار از خیابان بانهوف و کلیسای گروس مونستر را از دست ندهید. همچنین مناظر آبشار راین فال و دیگر جاذبه‌های زوریخ را فراموش نکنید. در ادامه سفر به شهر لوگانو می‌روید تا لذت سفرتان دوچندان شود. در لوگانو از طبیعت نفس‌گیر آن لذت خواهید برد و در محله‌ی قدیمی شهر، به سراغ جاذبه‌های تاریخی آن می‌روید.

 

 • تاریخ حرکت: 29 اسفند 1398، 2 فروردین 1399
 • مسیر سفر: تهران - استانبول - زوریخ (هوایی)، زوریخ (4 شب)، زوریخ - لوگانو، لوگانو (2 شب)، لوگانو - استانبول - تهران (هوایی).

جاذبه‌ها

 • شهر زوریخ:
  خیابان بانهوف، کلیسای گروس مونستر، بافت تاریخی و قدیمی شهر، منطقه زوریخ برگ، آبشارهای راین، دریاچه زوریخ، کلیسای فرومونستر

 • شهر لوگانو:
  بازدید از بافت قدیمی شهر، کلیسای جامع سن لارنس، دریاچه لوگانو

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: Kish Air 
 • ترانسفرهای فرودگاهی
 • اقامت در هتل‌های 4 ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور سوئیس  7روزه
تاریخ شروع هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر 2 سال
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - 11,990,000 تومان+1,690 یورو 9,990,000 تومان+2,290 یورو 9,990,000 تومان+1,190 یورو 9,990,000 تومان+790 یورو 99 یور
۱۳۹۹/۱/۲ - 11,990,000 تومان+1,690 یورو 9,990,000 تومان+2,290 یورو 9,990,000 تومان+1,190 یورو 9,990,000 تومان+790 یورو  99 یور

برنامه سفر

1

روز اول: پرواز به سمت زوریخ، مبدا سفر فرودگاه امام خمینی می‎باشد. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت کرده و سپس تهران را به مقصد زوریخ ترک می‌کنیم. بعد از کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز اقامتمان در سوئیس سرسبز لذت خواهیم برد.

2

روز دوم: گشت شهری در زوریخ، روز دوم را با گشتی نیم روز در زوریخ، بزرگ‌ترین شهر کشور سوئیس و یکی از مرفه‌ترین شهر‌های جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت راهی بازدید از خیابان بانهوف که به نوعی مرکز تجاری و مالی این شهر است، می‎شویم و از کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر و بافت قدیمی شهر زوریخ دیدن می‌کنیم. در ادامه می‌توانیم به هتل بازگردیم و یا با استفاده از پیشنهادات راهنما، همچنان غرق در زیبایی‎های این شهر زیبا شویم.

3

روز سوم: روز آزاد و گشت اختیاری، صبح روز سوم سوار بر اتوبوس شده تا از برن و اینترلاکن بازدید کنیم و ساعاتی خوش را در این دو شهر فوق العاده بگذرانیم. در شهر برن، شاهد برج ساعت، محله قرون وسطایی و کلیسای جامع شهر خواهیم بود، بی‎شک عظمت آنها شما را به وجد می‌آورند. در اینترلاکن نیز زیبایی‌های اطراف دریاچه برینز شما را محو طبیعت بکر سوئیس خواهید کرد.

4

روز چهارم: روز آزاد و گشت اختیاری، روز چهارم رهسپار شهر زیبای لوسرن خواهیم بود تا از نزدیک شاهد طبیعت زیبای دامنه‌های آلپ و دریاچه چشم‌نواز لوسرن باشیم. با تماشای پل چپل، قسمت قدیمی شهر، بنای یادبود شیر و بازدید از دریاچه لوسرن بعد از ظهر دلچسبی را تجربه می‎کنیم. با دیدن ارتفاعات کوه پیلاتوس، روزمان را به پایان می‎رسانیم.

5

روز پنجم: حرکت به سمت لوگانو و گشت شهری، امروز از زوریخ به سمت مقصد شهر لوگانو حرکت خواهیم کرد. پس از تحویل اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، به همراه راهنما گشتی کوتاه در اطراف هتل خواهیم داشت تا با زیبایی‌های لوگانو بیشتر آشنا شویم. پیشنهاد می‌کنیم امشب در محله قدیمی لوگانو، خودتان را به یک فنجان قهوه داغ سوئیسی دعوت کنید.

6

روز ششم: روز آزاد و گشت اختیاری، امروز در وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم به گشت و گذار بیشتری در لوگانو بپردازیم و یا در گشت اختیاری شهر میلان ایتالیا که فاصله کمی با ما دارد شرکت کنیم تا در چند ساعت، از مهم‌ترین جاذبه‌های آن یعنی کلیسای جامع دوئومو، گالری ویتوریو امانوئل دوم و طاق صلح میلان بازدید کنیم و پس از آن دوباره به لوگانو بازگردیم.

7

روز هفتم: پرواز به تهران، سرانجام در روز هفتم رهسپار خانه می‎شویم و سوئیس را به مقصد تهران ترک خواهیم کرد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم. هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با هایپرشیا برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
لباس گرم

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 2 روز مرخصی

امروز 02 مهر 1399

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: پنج شنبه 1398/12/29 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: سوییس

توضیحات مهم

مدارک لازم:

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

 1. اصل گذرنامه با امضا، به همراه گذرنامه‌­های قبلی 
  • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم

  • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.


 2. 3 قطعه عکس 3.5* 4.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)
 3. اصل و ترجمه شناسنامه

 4. اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

  • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی            

  • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده­‌های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک

   • باید ارائه همزمان گواهی تمکن و کارکرد حساب سه ماهه الزامی است.

   • باید حداقل موجودی حساب و گواهی تمکن برای هر نفر 50,000,000 تومان باشد.

 5. اصل و ترجمه سند مالکیت

 6. اصل و ترجمه مدارک شغلی اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
  • وکلا: پروانه وکالت
  • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق
  • بازنشسته­‌ها: حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق
  • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
  • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات
  • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق
  • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

 7. برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

 8. اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار

  • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
  • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی است ولی برای افرادی که در 2 سال گذشته ویزای شنگن (به جز یونان و ایتالیا) دریافت نموده‌اند، این امکان وجود دارد که بدون حضور در سفارت درخواست ویزا نمایند با این توضیح که اگر ضرورت توسط سفارت اعلام گردد متقاضی لازم است در زمان مقرر جهت انگشت نگاری به مرکز انگشت نگاری VFS مراجعه نماید؛ لذا امضا فرم سفارت، فرم وکالتنامه و فرم چک لیست برای آن دسته از متقاضیان ضروری بوده و برای درخواست متقاضیان زیر 18 سال، امضا پدر و مادر همزمان اجباری است.
  • افرادی که در 3 سال گذشته سابقه رد ویزا از حوزه شنگن را داشته اند، ارائه نامه رد ویزا از سفارت مربوطه الزامی است.
  • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می­‌ماند.
  • ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 50,000,000 تومان و حداکثر به مبلغ  200,000,000 تومان به‌ازای هر فرد در وجه آژانس محل ثبت نام جهت تضمین بازگشت (حسن انجام تعهدات)

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی است.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.