تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی آفریقای جنوبی

سفر 11 روزه

قیمت به زودی...

کد: 12723

برگزار شده‌است
درباره سفر

سفر با ورود به شهر بزرگ ژوهانسبورگ آغاز می‌شود. در این شهر از موزه آپارتاید، گلدریف دیدن می‌کنیم. در همه‌جای شهر نشانه‌‌های نلسون ماندلا به وضوع دیده می‌شود. در زیر درخت جوالدوز در شهرستان پروتریا کمی آرامش بگیرید و آماده رفتن به سان سیتی و پارک جنگلی پیلانسبرگ شوید. مسلماً بدون دیدن حیات وحش مبهوت کننده آفریقا، این سفر ناتمام خواهد بود. تجربه دو روز اقامت در پارک جنگلی پیلانسبرگ و بازدید از دهکده لسدی حتماً در ذهن شما خواهد ماند. آخرین مقصد شما در کشور آفریقای جنوبی، کیپ تاون است. در دماغه امید نیک به یاد کشتی‌ها و قایق‌های دوران دور خواهید افتاد. مطمئنا تپه سیگنال و تیبل مونتین حرف‌های زیادی برای شما خواهد داشت.

در این تور 11 روزه، 2 شب در ژوهانسبورگ، 2 شب در سان سیتی، 2 شب در پارک ملی پیلانسبرگ، 4 شب در کیپ تاون اقامت خواهید داشت.

 

 • تاریخ حرکت: 27 اسفند 1398
 • مسیر سفر: تهران - استانبول - ژوهانسبورگ (هوایی)، ژوهانسبورگ (2 شب)، ژوهانسبورگ - سان سیتی (زمینی)، سان سیتی (2 شب)، سان سیتی - پارک جنگلی (زمینی)، پارک جنگلی (2 شب)، پارک جنگلی - فرودگاه ژوهانسبورگ (زمینی)، ژوهانسبورگ - کیپ تاون (هوایی)، کیپ تاون (4 شب)، کیپ تاون - استانبول - تهران (هوایی).

جاذبه‌ها

 • ژوهانسبورگ:
  کاخ ریاست جمهوری، میدان چرچ، شهر پرتوریا، گلدریف سیتی

 • سان سیتی:
  سافاری در پارک جنگلی، دهکده لِسِدی، پارک شیرهای سفید

 • کیپ تاون:
  تیبل مونتین، تپه سیگنال، محله مالزیایی‌ها، کیپ پوینت و دماغه امید نیک

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: Turkish Airlines 
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
 • ویزای آفریقای جنوبی
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور آفریقای جنوبی  11روزه
درجه هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر دو سال
  به زودی به زودی به زودی به زودی به زودی

برنامه سفر

1

مبدا سفر فرودگاه امام خمینی می‎باشد. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا به سمت ژوهانسبورگ راهی شویم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل نیز، پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گردهم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به این شهر لذت ببریم.

2

صبح روز دوم پس از صرف صبحانه راهی شرکت در اولین گشتِ سفرمان می شویم. در این گشت سری به مجموعه گلدریف سیتی زده تا علاوه بر شرکت در برنامه‌ای آموزنده که ما را با تاریخچه جستجو و اکتشاف طلا در این منطقه آشنا می‌کند، زمانی را نیز به استفاده از امکانات تفریحی آن اختصاص دهیم تا خاطره‌ای شاد از ژوهانسبورگ در ذهن ما نقش ببندد. ادامه‌ی گشت امروزمان شامل بازدید از مهم‌ترین جاذبه‌های شهر ژوهانسبورگ و پرِتوریا که در 70 کیلومتری ژوهانسبورگ واقع شده است، می‌شود. همچنین سری هم به مسجد ترک‌های مقیم آفریقای جنوبی (مسجد نظامیه)، کاخ ریاست جمهوری و میدان چِرچ می‌زنیم. باقی روز را در اختیار خواهیم داشت تا راهی هتل محل اقامتمان شویم یا ساعات بیشتری را در ژوهانسبورگ بگذرانیم.

3

روز سوم پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها ژوهانسبورگ را به مقصد محل اقامتمان در ریزورت تفریحی سان سیتی (160کیلومتر) ترک می‌کنیم، اما پیش از رسیدن به سان سیتی و در میان راه، به گشتی در دهکده لِسِدی می‎پردازیم و پس از آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ ساکنان اولیه آفریقا رهسپار سان سیتی می‎شویم.

4

روز چهارم می‌توانیم از جاذبه های طبیعی چشم‌نواز یا امکانات رفاهی، تفریحی ریزورت سان سیتی لذت ببریم. دقت کنید که استفاده از پارک آبی واقع در سان سیتی برای شما مسافرین عزیز رایگان است و در زمان چک این هتل در سان سیتی، کارت حوله به شما تحویل داده می‌شود که با ارائه آن در ورودی پارک آبی، حوله مخصوص در اختیارتان قرار داده خواهد شد. ضمناً استفاده از سایر امکانات تفریحی مجموعه سان سیتی باید در روز ورود به ریزورت سان سیتی و با هماهنگی راهنمای تور رزرو گردند.

5

روز پنجم پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها با اتوبوس و یا سایر وسایل نقلیه‌ای که تدارک دیده شده است،راهی هتل محل اقامتمان در پارک جنگلی پیلانسبرگ خواهیم بود. با مدت زمان بیست دقیقه، با طی مسافت 7 کیلومتر به هتل خود خواهیم رسید. در ادامه‌ی مسیر و پس از ورود به هتل و تحویل گرفتن اتاق‌ها، به گشت 3 ساعته «سافاری» پارک جنگلی خواهیم رفت تا در تجربه ای منحصر به فرد، از نزدیک با حیات وحش متنوع و بی‌همتای آفریقا آشنا شویم. در انتها جهت صرف شام راهی هتل می‎شویم. از آنجا که لازم است برای دومین گشت سافاری فردا صبح بسیار زود از هتل خارج شویم، پیشنهاد می‌کنیم که امشب حتماً زمان کافی را برای استراحت خود در نظر بگیرید.

6

روز ششم پیش از دمیدن آفتاب، به اجرای دومین گشت سافاری خود و ثبت به یادماندنی‎ترین لحظات سفر خود در قاره آفریقا می‌پردازیم. به یاد داشته باشید که طی این گشت شما در حال بازدید از طبیعتی بکر هستید که از هیچ برنامه‌ریزی انسانی پیروی نمی‌کند! بنابراین تعداد و تنوع گونه‌هایی که در طول گشت خواهید دید تا حدی زیادی تابع شرایط فصلی، آب و هوا، زمان و البته کمی هم بخت و اقبال مساعد خواهند بود. در انتها به محل اقامت خود برگشته و صبحانه و ناهار و شام را به صورت بوفه باز میل می‌کنیم.

7

در روز هفتم پیلانسبرگ را به مقصد کیپ تاون، آخرین مقصد سفر خود، ترک می‎کنیم. به همین دلیل پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها، به فرودگاه لانسریا می‎رویم، اما پیش از رسیدن به فرودگاه و در میان راه، طی توقفی در پارک شیرهای سفید آفریقایی راهی گشتی کوتاه در بین جانوران درنده اما بسیار زیبا می‎شویم. پس از ورودمان به کیپ تاون به سمت هتل محل استقرار حرکت می‌نماییم تا پس از استراحتی کوتاه شام را در رستوران هتل میل کنیم.

8

صبح روز هشتم راهی کیپ تاون، دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی که از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری است خواهیم شد. در این گشت به بازدید از کوه تیبل یا تیبِل مونتین می‎پردازیم که با ارتقاع 1000 متر از سطح دریا و شکل منحصر به فردش، مهم‌ترین شاخصه طبیعی کیپ تاون به شمار می‌رود. در ادامه، زمانی به بازدید از تپه سیگنال و محله مالزیایی‌ها اختصاص می‎دهیم. در پایان گشت و بعد از صرف ناهار به سمت مرکز خرید «واتر فرانت» رفته و مسافرانی که تمایل به خرید دارند، می‌توانند بعد از انجام هماهنگی‌های لازم با راهنما، به گشت و گذار در این مرکز که معتبرترین برند‌های جهانی را ارائه می‌کند بپردازند.

9

در روز نهم به بازدید از مهم‌ترین و جذاب‌ترین گشت‌های شهر کیپ تاون، منطقه کیپ پوینت و دماغه امید نیک خواهیم رفت، جنوب غربی‌ترین نقطه قاره آفریقا! این گشت شامل بازدید از بندر‌های «هوت» و «کمپس»، منطقه ساحلی بسیار زیبای کلیفتُن، بلندی‌های چاپمَن، زیستگاه پنگوئن‌ها و شترمرغ‌های آفریقا و شهر ساحلی سیمونز می‎باشد و طبق برنامه ناهار را در رستوران فیش هوک گالی میل خواهیم کرد. در انتها راهی هتل می‎شویم تا لحظات زیبای این گشت را مرور کرده و پس از استراحتی کوتاه شام را در رستوران هتل میل نماییم.

10

در روز دهم زمان آن رسیده تا خود را برای تجربه ای منحصر به فرد در آسمان زیبای آفریقا آماده کنید! امروز لحظاتی پرهیجان و مهیج که هیچگاه از ذهن شما پاک نخواهد شد را سوار بر هلیکوپتر، بر فراز آسمان تجربه خواهید کرد! پس از این گشت کوتاه اما مفرح به تماشای آکواریوم کیپ تاون می‎پردازیم. سپس راهی شهر «استِلِنبوش» می‎شویم و در یکی از کارخانه های پنیر سازی تجربه چشیدن طعم پنیر محلی را خواهیم داشت. در انتها، در آخرین ساعات حضور در آفریقای جنوبی به بازدید از جاذبه‎های باقی مانده می‎پردازیم.

11

سرانجام در روز یازدهم رهسپار خانه می‎شویم! پس از صرف صبحانه، هتل را به سمت فرودگاه ترک می‌کنیم. از کیپ تاون با کوله‌باری از خاطره به سمت تهران حرکت خواهیم کرد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، با همسفران خود خداحافظی می‌نمائیم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با هایپرشیا برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 4 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 06 مهر 1399

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: سه شنبه 1398/12/27 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.