تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی دور سوئیس و آلمان

مونیخ ژنو

سفر 14 روزه

از 11,990,000 تومان + 3,590 یورو

کد: 12726

برگزار شده‌است
درباره سفر

اولین شهری که میزبان ماست، شهر زیبای ژنو است. در ژنو از مقر سازمان ملل، ساختمان برانزویک و فواره های طبیعی دریاچه ژنو دیدن خواهیم کرد. در ادامه این سفر به شهر لوگانو خواهیم رفت و از مناظر سحرانگیز آن لذت می‌بریم. حالا نوبت به شهر زوریخ می‌رسد. در زوریخ از خیابان بانهوف و کلیسای گروس مونستر دیدن میکنیم. در مسیر سفر به مونیخ، از آبشار بی‌نظیر راین در میانه راه دیدن می‌کنیم. در مونیخ، از استادیوم المپیک و موزه ب.ام.دبلیو دیدن خواهیم کرد. آخرین شهری که انتظار میزبانی ما را می‍کشد، فرانکفورت است. در این شهر از آسمان خراش ماین و خانه گوته و مرکز تجاری این شهر دیدن خواهیم کرد.

در این تور 14 روزه، 3 شب در ژنو، 2 شب در لوگانو، 3 شب در زوریخ، 2 شب در مونیخ و 3 شب در فرانکفورت اقامت خواهید داشت.

 

 • تاریخ حرکت: 29 اسفند 1398
 • مسیر سفر: تهران - استانبول - ژنو (هوایی)، ژنو (3 شب)، ژنو - میلان - لوگانو (زمینی)، لوگانو (2 شب)، لوگانو - لوسرن - زوریخ (زمینی)، زوریخ (3 شب)، زوریخ - مونیخ (زمینی)، مونیخ (2 شب)، مونیخ - هایدلبرگ - فرانکفورت (زمینی)، فرانکفورت (3 شب)، فرانکفورت - استانبول - تهران (هوایی).

جاذبه‌ها

 • شهر ژنو:
  بازدید از مقر سازمان ملل، کلیسای نوتردام ژنو، ساختمان برانزویک و فواره طبیعی دریاچه ژنو

 • شهر لوگانو:
  بازدید از بافت قدیمی شهر، کلیسای جامع سن لارنس، دریاچه لوگانو

 • شهر زوریخ:
  بازدید از خیابان بانهوف مرکز تجاری و مالی شهر، کلیسای گروس مونستر، بافت تاریخی و قدیمی شهر

 • شهر مونیخ:
  بازدید از میدان مارین پلاتس، کلیسای فراوئن، استادیوم المپیک و ساختمان شهرداری

 • شهر فرانکفورت:
  بازدید از عمارت رومر، کلیسای جامع فرانکفورت، کلیسای سن پل، خانه گوته، آسمان خراش ماین

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: Turkish Airlines 
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتلهای ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور سوئیس و آلمان  14روزه
درجه هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر دو سال
  به زودی به زودی به زودی به زودی به زودی

برنامه سفر

1

مبدا سفر فرودگاه امام خمینی می‎باشد. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. از تهران به سمت ژنو خواهیم رفت پس از کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما به گشتی کوتاه در سوئیس سرسبز بپردازیم.

2

دومین روز اقامتمان در ژنو با گشتی نیم روز آغاز می شود. طی این گشت راهی بازدید از جاذبه‎هایی چون مقر سازمان ملل که قصر ملل نامیده می‌شود، کلیسای نوتردام ژنو، ساختمان برانزویک و فواره دریاچه ژنو خواهیم شد. در پایان گشت می‎توانیم با استفاده از توضیحات راهنما، مکان‎های جا مانده از دومین شهر پرجمعیت سوئیس را ببینیم.

3

روز سوم زمان آن رسیده است تا به کشف گوشه‌های بیشتری از این شهر مرفه اختصاص دهیم و سری به مراکز خرید آن بزنیم یا طبق تورهای اختیاری که راهنما پیشنهاد می‌دهد مانند گشت یک روزه به شهر لوزان، با زیبایی‌های باورنکردنی و طبیعت خیال‌انگیز منطقه آلپ بیشتر آشنا شویم. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

4

روز چهارم ژنو را به مقصد لوگانو ترک می‌کنیم؛ شهری بسیار زیبا در کنار دریاچه لوگانو. با چشم اندازهای فوق‌العاده‌ی طبیعی و یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری سوئیس! اما در میانه راه از فرصت استفاده خواهیم کرد و طی توقفی کوتاه در شهر میلان با گشتی چند ساعته از معروفترین جاذبه‌های این شهر شامل کلیسای جامع دوئومو و گالری ویتوریو امانوئل دوم و طاق صلح میلان بازدید می‎کنیم. و پس از زمانی برای صرف ناهار، به مسیر خود به سمت لوگانو ادامه خواهیم داد.

5

در صبح روز پنجم امروز راهی گشتی نیم روزه در شهر سحر‌انگیز لوگانو می‌شویم. برنامه امروز شامل بازدید از مهم‌ترین جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی این شهر مانند محله قدیمی و دریاچه لوگانو می‎شود؛ همچنین در پایان گشت می‌توانیم راهی هتل شویم یا با چشیدن طعم دلچسب پنیر سوئیسی در کنار یک غذای محلی روز خود را به پایان برسانیم.

6

در روز ششم، ششمین روز سفر، لوگانو را به مقصد زوریخ ترک می‎کنیم. اما این بار نیز در میانه مسیر و پیش از ورود به زوریخ، طی توقفی کوتاه از شهر زیبای لوسرن دیدن می‎کنیم تا طبیعت بی نظیر دامنه‌های آلپ و دریاچه چشم‌نواز لوسرن را از نزدیک ببینیم. همچنین تماشای دیگر جاذبه‎های این شهر سفر شما را دل‌انگیز‌تر می‌کند. در پایان گشت و پس از صرف ناهار به مسیر خود به سمت زوریخ ادامه می‌دهیم.

7

روز هفتم را با گشتی نیم روز در زوریخ، بزرگترین شهر کشور سوئیس و یکی از مرفه‌ترین شهر‌های جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت از خیابان بانهوف که به نوعی مرکز تجاری و مالی این شهر است، کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر، بافت قدیمی شهر و منطقه زوریخ برگ دیدن می‌کنیم. پس از پایان گشت شهری همراه با راهنما به آبشار‌های راین خواهیم رفت تا فرصت بازدید از بزرگترین صفحه آبشار اروپا را از دست ندهیم.

8

روز هشتم پس از صرف صبحانه گشتی یک روزه از کوه ریگی مشهور بـه ملکه کوهستان آلپ، می‌تواند پیشنهاد وسوسه‌انگیزی برای دوست‌داران طبیعت باشد. پس از بازدید از این قله زیبا، به زوریخ بازمی‌گردیم. خرید یا دوچرخه سواری در کنار دریاچه زوریخ و قدم زدن در خیابان های این شهر مدرن از دیگر گزینه ها برای گذراندن آخرین روز سفر می‎باشند.

9

امروز زوریخ را به مقصد آلمان و شهر مونیخ ترک خواهیم کرد، اما پیش از رسیدن به مقصددر طی این سفر زمینی، گشتی دو ساعته از لیختنشتاین، یکی از کوچک‌ترین کشور‌های جهان خواهیم داشت. پس از گشت و صرف ناهار، به مسیرمان به سمت مونیخ ادامه خواهیم داد.

10

صبح روز دهم را با گشتی نیم روزه جهت آشنایی بیشتر با مونیخ، آغاز می‌کنیم. در این گشت راهی بازدید از میدان مارین پلاتز، کلیسای فراوئن‌، استادیوم المپیک و ساختمان شهرداری می‌شویم. در انتها، می‎توانیم با بهره از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در مرکز ایالت باواریا بگذرانیم و یا سری به مراکز خرید این شهر بزنیم.

11

صبح روز یازدهم هتل را ترک کرده راهی آخرین مقصد سفر یعنی فرانکفورت می‌شویم. مجدداً در میانه مسیر طی توقفی چند ساعته گشتی در شهر زیبای هایدلبرگ خواهیم داشت تا علاوه بر دیدن گوشه و کنار این شهر تاریخی و فرهنگی، زمانی کوتاه را نیز به صرف ناهار و استراحت اختصاص دهیم. سپس مسیر خود به سمت فرانکفورت را ادامه خواهیم داد.

12

صبح روز دوازدهم را با گشتی نیم روزه جهت آشنایی بیشتر با فرانکفورت، زادگاه یوهان ولفگانگ گوته، نویسنده و ادیب شهیر آلمان آغاز می‎کنیم. طی این گشت به بازدید از خانه گوته، آسمان خراش ماین، عمارت رومر،کلیسای جامع فرانکفورت، کلیسای سن پل و مرکز تجاری شهر نیز می‌رویم. در انتها می‌‌توانیم همچون روزهای گذشته راهی هتل شویم و یا سری به مراکز خرید این شهر بزنیم و در طی مسیر از سایر دیدنی‌های فرانکفورت دیدن کنیم.

13

روز سیزدهم زمان آن رسیده تا نادیده‌های بیشتری از این شهر را کشف کنیم و به بازدید از موزه‌های معروف آن مانند موزه اشتدل که گلچینی از شاهکار‌های نقاشی را ارئه می‌کند برویم یا اینکه به پیشنهاد راهنما، زمانی برای تماشای سایر جاذبه‌های فرهنگی و تفریحی فرانکفورت مانند قلعه زالبورگ اختصاص دهیم.

14

سرانجام در روز چهاردهم با پرواز از فرانکفورت رهسپار خانه می‎شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با هایپرشیا برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
لباس گرم

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 6 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 19 فروردین 1399

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: چهارشنبه 1398/12/28 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: آلمان سوییس

توضیحات مهم

مدارک لازم:

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

 1. اصل گذرنامه با امضا، به همراه گذرنامه‌­های قبلی 
  • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن 2 صفحه سفید روبه‌روی هم
  • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

 2. 3 قطعه عکس 3.5* 4.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

 3. اصل و ترجمه شناسنامه

 4. اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

  • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی           

  • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده­‌های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک

   • ارائه همزمان گواهی تمکن و کارکرد حساب سه ماهه الزامی است. 
   • باید حداقل موجودی حساب و گواهی تمکن برای هر نفر 50,000,000 تومان باشد.
 5. اصل و ترجمه سند مالکیت

 6. اصل و ترجمه مدارک شغلی

  • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
  • وکلا: پروانه وکالت
  • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق
  • بازنشسته­‌ها: حکم بازنشستگی / آخرین فیش حقوق
  • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
  • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات
  • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق
  • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

 7. برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

 8. اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار

  • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
  • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی است ولی برای افرادی که در 2 سال گذشته ویزای شنگن (به جز یونان و ایتالیا) دریافت نموده‌اند، این امکان وجود دارد که بدون حضور در سفارت درخواست ویزا نمایند با این توضیح که اگر ضرورت توسط سفارت اعلام گردد متقاضی لازم است در زمان مقرر جهت انگشت نگاری به مرکز انگشت نگاری VFS مراجعه نماید؛ لذا امضا فرم سفارت، فرم وکالتنامه و فرم چک لیست برای آن دسته از متقاضیان ضروری بوده و برای درخواست متقاضیان زیر 18 سال، امضا پدر و مادر همزمان اجباری است.
  • افرادی که در 3 سال گذشته سابقه رد ویزا از حوزه شنگن را داشته اند، ارائه نامه رد ویزا از سفارت مربوطه الزامی است.
  • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می­‌ماند.
  • ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 50,000,000 تومان و حداکثر به مبلغ  200,000,000 تومان به‌ازای هر فرد در وجه آژانس محل ثبت نام جهت تضمین بازگشت (حسن انجام تعهدات)

   لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.