تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی سوئیس، فرانسه، آلمان و هلند

برج ایفل-فرانسه کاخ ورسای

سفر 15 روزه

از 11,990,000 تومان + 3,590 یورو

کد: 12729

درباره سفر

اولین شهری که میزبان ماست، شهر زیبای زوریخ است. در زوریخ از دیدنی‌های خاصش مانند کلیسای گروس مونستر دیدن خواهیم کرد. در ادامه این سفر به شهر فرانکفورت خواهیم رفت و از کلیسای جامع فرانکفورت، کلیسای سن پل، خانه گوته و آسمان خراش ماین دیدن می‌کنیم. حالا نوبت به شهر پاریس می‌رسد. در پاریس از برج ایفل، موزه لوور، کلیسای نوتردام و قدم زدن در خیابان شانزه لیزه دیدن میکنیم. آخرین شهری که انتظار میزبانی ما را می‍کشد، آمستردام است. در این شهر به موزه‌ی مادام توسو با چهره‌های معروف جهان عکس یادگاری بگیرید و در کلیسای اود کرک، به تحسین این هنر بی‌نظیر بپردازید.

در این تور 15 روزه، 4 شب در زوریخ، 3 شب در فرانکفورت، 4 شب در پاریس، 3 شب در آمستردام اقامت خواهید داشت.

 

 

 • تاریخ حرکت: 28 اسفند 1398
 • مسیر سفر: تهران - استانبول - زوریخ (هوایی)، زوریخ (4 شب)، زوریخ - اشتوتگارت - فرانکفورت (زمینی)، فرانکفورت (3 شب)، فرانکفورت - لوکزامبورگ - پاریس (زمینی)، پاریس (4 شب)، پاریس - بروکسل - آمستردام (زمینی)، آمستردام (3 شب)، آمستردام - استانبول - تهران (هوایی).

 

جاذبه‌ها

 • شهر پاریس:
  بازدید از برج ایفل، خیابان شانزه لیزه، ساختمان اپرای گارنیه، محله مونتمارتر، کلیسای نوتردام، موزه لوور، پارک دیزنی لند، کاخ ورسای، پارک 
  لوگزامبورگ، خانه ویکتور هوگو

 • شهر زوریخ:
  بازدید از خیابان بانهوف مرکز تجاری و مالی شهر، کلیسای گروس مونستر، بافت تاریخی و قدیمی شهر، منطقه زوریخ برگ

 • شهر فرانکفورت:
  بازدید از عمارت رومر، کلیسای جامع فرانکفورت، کلیسای سن پل، خانه گوته، آسمان خراش ماین

 • شهر آمستردام:
  بازدید از کاخ سلطنتی آمستردام، میدان دام، کلیسای اود کرک، موزه مادام توسو

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: Turkish Airlines 
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور سوئیس، آلمان، فرانسه و هلند  15روزه
درجه هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر دو سال
  به زودی به زودی به زودی به زودی به زودی

برنامه سفر

1

مبدا سفر فرودگاه امام خمینی می‎باشد. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت کرده و سپس تهران را به مقصد زوریخ ترک می‌کنیم. پس از کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما راهی هتل محل اقامتمان می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به سوئیس سرسبز لذت ببریم.

2

روز دوم را با گشتی نیم روز در زوریخ، بزرگترین شهر کشور سوئیس و یکی از مرفه‌ترین شهر‌های جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت به بازدید از خیابان بانهوف که به نوعی مرکز تجاری و مالی این شهر است، کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر، بافت قدیمی شهر و منطقه زوریخ برگ می‎پردازیم. پس از پایان گشت شهری همراه با راهنما به آبشار‌های راین خواهیم رفت تا از بزرگترین آبشار اروپا دیدن کنیم.

3

روز سوم راهی شهر زیبای لوسرن می‎شویم تا طبیعت بی نظیر دامنه‌های آلپ و دریاچه چشم‌نواز لوسرن را از نزدیک ببینیم. پل چپل، قسمت قدیمی شهر، بنای یادبود شیر و بازدید از دریاچه لوسرن بعد از ظهر شما را دل‌انگیز‌تر می‌کند. پس از بازگشت به زوریخ، می‌توانیم در یکی از کافه‌های شهر از نوشیدن یک فنجان قهوه لذت ببریم، وقتی را به خرید اختصاص دهیم یا از دوچرخه‌سواری در کنار دریاچه زوریخ و قدم زدن در خیابان‌های این شهر زیبا و مدرن لذت ببریم.

4

روز چهارم را می‌توانیم مطابق یکی از برنامه‌های پیشنهادی که راهنما ارائه می‌دهد بگذرانیم مانند گشت یک روزه به کشور کوچک لیختنشتاین یا دیدار از سایر جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی این شهر. گشتی یک روزه از کوه ریگی مشهور بـه ملکه کوهستان آلپ، می‌تواند پیشنهاد وسوسه‌انگیزی برای دوست‌داران طبیعت باشد.

5

روز پنجم زوریخ باشکوه را به سمت مقصد بعدی‌، فرانکفورت ترک می‎کنیم اما پیش از ورود به این شهر، توقفی دو ساعته در شهر زیبا و تاریخی اشتوتگارت خواهیم داشت و پس از صرف ناهار، به سمت فرانکفورت حرکت می‎کنیم. پس از دریافت کلید اتاق‌ها و داشتن فرصتی برای استراحت، وقت آن می‎رسد تا به پیشنهاد راهنما در اولین شب ورودمان به فرانکفورت، با یکی از بزرگترین شهرهای آلمان دیدار کنیم.

6

صبح روز ششم با گشتی نیم روز جهت آشنایی بیشتر با فرانکفورت، زادگاه یوهان ولفگانگ گوته، نویسنده و ادیب شهیر آلمان آغاز می‌شود. در گشت امروز علاوه بر خانه گوته و آسمان خراش ماین، از عمارت رومر، کلیسای جامع فرانکفورت، کلیسای سن پاول نیز دیدن می‎کنیم و پس از پایان گشت می‌توانیم همچون روزهای گذشته راهی هتل شویم، به قصد خرید سری به مراکز تجاری معتبر فرانکفورت سر بزنیم و یا از سایر دیدنی‌های فرانکفورت لذت ببریم.

7

روز هفتم زمان مناسبی است تا نادیده‌های بیشتری از این شهر را کشف کنیم. می‎توانیم زمان خود را به دیدار از موزه های معروف آن مانند موزه اشتدل که گلچینی از شاهکار‌های نقاشی را ارائه می‌کند، اختصاص دهیم یا اینکه به پیشنهاد راهنما، در یکی از گشت‌های اختیاری مانند گشت یک روزه به شهر زیبای نورنبرگ ثبت نام کنیم.

8

روز هشتم امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها و و صرف صبحانه، راهی عروس شهر‌های اروپا، پاریس خواهیم شد، اما قبل از رسیدن به پاریس، از فرصتی که سفر زمینی در اختیارمان قرار داده استفاده کرده و در میانه راه از آثار معماری لوکزامبورگ مانند کلیسای جامع و مجسمه بانوی طلایی دیدن می‌کنیم. پس از صرف ناهار، مسیر خود را به سمت پاریس ادامه خواهیم داد. پس از رسیدن به هتل و استراحت، گشتی در اطراف هتل خواهیم داشت تا بیشتر با این شهر حیرت‌انگیز آشنا شویم.

9

روز نهم در گشتی نیم روز با یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور فرانسه آشنا خواهیم شد؛ راهی تماشای اماکنی مانند کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور می‎شویم. بعد از ظهر با قدم زدن در خیابان شانزه لیزه و نوشیدن قهوه فرانسه در یکی از کافه‌های تپه مونتمارتر یکی از به یاد ماندنی‎ترین لحظات سفر خود را تجربه می‎کنیم.

10

روز دهم را با همراهی راهنمای محلی به بازدید از برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه، دروازه پیروزی و میدان کنکورد اختصاص می‎دهیم. تمرکز اصلی برنامه بر بازدید از ساختمان اپرا اختصاص دارد. در پایان گشت، می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهاد راهنما به دیدن دیگر جاذبه‌های پاریس برویم.

11

یازدهم زمان آن می‎رسد تا با زوایای دیگری از این شهر تاریخی و هنری آشنا شویم. می‎توانیم به دیدن موزه لوور برویم و محو تماشای لبخند اسرارآمیز مونا لیزا شویم و یا از آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در پرلاشز بازدید کنیم. گزینه دیگر توجه به برنامه‌ای پیشنهادی راهنما است که شامل گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند می‎شود تا گوشه‌هایی دیگری از این شهر زیبا را به ما بنمایاند. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن‌ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

12

روز دوازدهم پس از صرف صبحانه، پاریس را مقصد آمستردام، آخرین میزبان سفرمان ترک می‎کنیم. اما در میانه راه، با توقفی در بروکسل از برخی جاذبه‌های آن مانند اتومیوم، میدان مرکزی و گراند پالاس بازدید می‎کنیم. پس از صرف ناهار، مسیرمان را به سمت آمستردام ادامه خواهیم داد. پس از استراحتی کوتاه در هتل، فرصتی داریم تا با زیبایی‎های سرزمین گل و بادگیر‌ها را آشنا شویم.

13

دومین روز اقامتمان در آمستردام به گشتی چند ساعته از جاذبه‌هایی همچون میدان دام، کلیسای اود کِرک، کانال‌های متعدد شهر و قصر سلطنتی می‎پردازیم. در پایان گشت می‌توانیم راهی هتل محل اقامتمان شویم و یا همراه با راهنمای تور و باقی همسفران، از قایق‌سواری بر روی کانال‌های متعدد شهر در شب لذت ببریم.

14

روز چهاردهم،سومین روز از اقامتمان در آمستردام، وقت آن رسیده تا از دیدنی‌های بیشتری بازدید کنیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما، گشتی اختیاری را برگزینیم. معمولاً بازدید از آسیاب های بادی، موزه مادام توسو یا بازدید از ولندام بهترین گزینه‎ها هستند.

15

سرانجام در روز پانزدهم رهسپار خانه می‎شویم! از آمستردام به سمت فرودگاه امام خمینی خواهیم آمد و پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور برای سفر بعدی با هایپرشیا برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
لباس گرم

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 6 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 12 فروردین 1399

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: چهارشنبه 1398/12/28 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: آلمان سوییس فرانسه

توضیحات مهم

مدارک لازم:

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

 1. اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی
  • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
  • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.    

 2. 3 قطعه عکس 3.5* 4.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

 3. اصل و ترجمه شناسنامه

 4. اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

  • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی 

  • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده­‌های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک

   • ارائه همزمان گواهی تمکن و کارکرد حساب سه ماهه الزامی می باشد.
   • باید حداقل موجودی حساب و گواهی تمکن برای هر نفر 50,000,000 تومان باشد.
 5. اصل و ترجمه سند مالکیت

 6. اصل و ترجمه مدارک شغلی اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
  • وکلا: پروانه وکالت
  • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق
  • بازنشسته­‌ها: حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق
  • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
  • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات
  • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق
  • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

 7. برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

 8. اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار

  • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
  • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی است ولی برای افرادی که در 2 سال گذشته ویزای شنگن (به جز یونان و ایتالیا) دریافت نموده‌اند، این امکان وجود دارد که بدون حضور در سفارت درخواست ویزا نمایند با این توضیح که اگر ضرورت توسط سفارت اعلام گردد متقاضی لازم است در زمان مقرر جهت انگشت نگاری به مرکز انگشت نگاری VFS مراجعه نماید؛ لذا امضا فرم سفارت، فرم وکالتنامه و فرم چک لیست برای آن دسته از متقاضیان ضروری بوده و برای درخواست متقاضیان زیر 18 سال، امضا پدر و مادر همزمان اجباری است.
  • افرادی که در 3 سال گذشته سابقه رد ویزا از حوزه شنگن را داشته اند، ارائه نامه رد ویزا از سفارت مربوطه الزامی است.
  • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می­‌ماند.
  • ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 50,000,000 تومان و حداکثر به مبلغ  200,000,000 تومان به‌ازای هر فرد در وجه آژانس محل ثبت نام جهت تضمین بازگشت (حسن انجام تعهدات)

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی است.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.