تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی برزیل

برزیل برزیل برزیل برزیل برزیل

سفر 11 روزه

قیمت به زودی...

کد: 12731

برگزار شده‌است
درباره سفر

اولین شهری که میزبان ماست، شهر زیبای سائوپائولو است. در سائوپائولو با فرهنگ مردم برزیل آشنا خواهیم شد و از مهم‌ترین جاذبه‌های آن مثل کلیسای جامع بازدید خواهیم کرد. در ادامه این سفر به شهر ایگواسو خواهیم رفت تا با یکی از عجایب هفتگانه دنیا، یعنی آبشار ایگواسو آشنا شویم. آخرین شهری که انتظار میزبانی ما را می‍کشد، ریودوژانیرو است. در واقع سفر به برزیل بدون ریودوژانیرو کامل نمیشود و در این شهر قرار است از شاخص‌ترین جاذبه‌ها دیدن کنیم.

در این تور 11 روزه، 2 شب در سائوپائولو، 3 شب در  آبشار ایگوازو (‎مرز بین آرژانتین و برزیل) و 5 شب در ریودوژانیرو اقامت خواهیم داشت.

 

 • تاریخ حرکت: 28 اسفند 1398
 • مسیر سفر: تهران - دبی - سائوپائولو (هوایی)، سائوپائولو (2 شب)، سائوپائولو - ایگواسو (هوایی)، ایگواسو (3 شب)، ایگواسو - ریودوژانیرو (هوایی)، ریودوژانیرو (5 شب)، ریودوژانیرو - دبی - تهران (هوایی).

جاذبه‌ها

 • شهر سائوپائولو:
  کلیسای جامع شهر، منطقه لیبرداده، خیابان پائولیستا، رستوران آنجلیکا

 • شهر ایگواسو:
  آبشارهای ایگواسو، باغ پرندگان، رستوران پورتو کانواس، سد ایتایپو

 • شهر ریودوژانیرو:
  کوه شوگرلوف، کوه کورکووادو، مجسمه مسیح منجی، قصر سلطنتی پتروپولیس

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: 
 • پروازهای داخلی
 • ترانسفرهای فرودگاهی
 • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
 • ویزا
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور برزیل  11روزه
درجه هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر دو سال
  به زودی به زودی به زودی به زودی به زودی

برنامه سفر

1

مبدا سفر فرودگاه امام خمینی می‎باشد. ملاقات ما با سایر اعضای گروه و راهنما در سالن پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی (طبقه دوم)، مقابل اطلاعات پرواز خواهد بود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می کنیم تا رهسپار سائوپائولو شویم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت تا در اولین شب ورودمان به برزیل به استراحت پرداخته یا با استفاده از پیشنهادات راهنما با این شهر زیبا بیشتر آشنا شویم.

2

دومین روز سفرمان با گشتی 6 ساعته در سائو پائولو آغاز می‎شود. با همراهی راهنمای محلی با پرجمعیت‌ترین شهر برزیل بیشتر آشنا خواهیم شد و از نقاطی مانند کلیسای جامع شهر، منطقه لیبرداده و خیابان پائولیستا دیدن خواهیم کرد.

3

در روز سوم سائو پائولو را به مقصد ایگواسو ترک می‎کنیم. در فرودگاه کاتاراتاس ایگواسو، پس از تحویل گرفتن چمدان‌ها و با همراهی راهنمای محلی به هتل محل اقامت خود منتقل می‌شویم. بعد از دریافت کلید اتاق‌ها، می‎توانیم با کمک راهنما به گوشه‌هایی از طبیعت دل انگیز این شهر زیبا و سرسبز سر بزنیم.

4

صبح روز چهارم با گشتی در آبشارهای با شکوه ایگواسو آغاز می شود. امروز با کمک راهنمای محلی از هتل خارج می‌شویم تا راهی بازدید از این آبشار‌های عظیم را که از سال 2011 در فهرست عجایب هفتگانه جدید ثبت شده‌اند شویم. در ادامه به بازدید از باغ پرندگان و شنیدن به آوای دلنشین آنان می‎پردازیم.

5

روز پنجم به همراه راهنمای محلی به بازدید از سد ایتایپو، یکی از شاهکارهای مهندسی مدرن رفته و بعد از ظهر را می‎توانیم به آشنایی با دیگر جاذبه‌های شهر زیبا اختصاص دهیم و یا با استفاده از پیشنهادات راهنما در فعالیت‌هایی مانند قایق سواری روی رودخانه یا هلیکوپتر سواری بر فراز آبشارهای ایگواسو شرکت کنیم. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

6

روز ششم پس از تحویل دادن اتاق‌ها در وقت مقرر به سمت فرودگاه حرکت می‌کنیم تا ایگواسو را به مقصد ریودوژانیرو ترک کنیم. در ریودوژانیرو نیز پس از دریافت بار و انتقال به هتل می‌توانیم از چند ساعت باقیمانده روز برای آشنایی با شهر موسیقی و رنگ استفاده کنیم.

7

گشت روز هفتم به بازدید شش ساعته از کوه شوگرلوف اختصاص دارد که در دهانه خلیج گوانابارا و در آستانه اقیانوس اطلس واقع شده و از طریق تله کابین قابل دسترسی است. در پایان این گشت که شامل صرف ناهار در یکی از رستوران های منطقه هم می‌باشد می‌توانیم از میان دو گزینه بازگشت به هتل یا گذراندن ساعاتی بیشتر در ریو یکی را انتخاب کنیم.

8

روز هشتم زمان کافی برای دیدن از جاذبه‌هایی نظیر پله های سلارون، صومعه سنت بندیکت داریم. هچنین می‎توانیم با ساحل زیبای ریو مانند ایپانما و کوپاکابانا بیشتر آشنا شویم.

9

روز نهم به بازدید از فراز کوه کورکووادو اختصاص دارد، می‎توانیم شاهد منظره ای بی نظیر از ریودوژانیرو باشیم و تماشای یکی دیگر از عجایب جدید یعنی مجسمه غول آسای؛ مسیح منجی را از نزدیک تجربه کنیم. در پایان گشت نیز می‌توانیم به هتل باز گردیم یا با استفاده از توضیحات راهنما ساعات بیشتری را در این شهر بگذرانیم.

10

در روز دهم به منظور بهره گیری از آخرین ساعات حضور در این کشور زیبا، می توانیم از اتوبوس اختصاصی خود استفاده کرده تا با جاذبه‌های بیشتری از این شهر نظیر ورزشگاه ماراکانا، کلیسای جامع ریو و... بازدید داشته باشیم و یا اینکه خودمان را به یک وعده غذای برزیلی مهمان کنیم.

11

روز یازدهم رهسپار خانه می‎شویم و برزیل را به سمت ایران ترک خواهیم کرد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت برزیل به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌کنیم، اگر چه می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه سایر اعضای گروه، برای سفر بعدی با هایپرشیا برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
لباس گرم

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 4 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 02 مهر 1399

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: چهارشنبه 1398/12/28 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: برزیل

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.