تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی فرانسه و ایتالیا

ونیز رم خیابان شانزه لیزه کاخ ورسای موزه لوور تور اروپا نوروز 99

سفر 11 روزه

از 11,990,000 تومان + 2,890 یورو

کد: 12735

درباره سفر

سفر با ورود به پاریس، عروس شهرهای اروپا آغاز می‌شود؛ در این شهر رویایی از سرشناس‌ترین جاذبه‌های گردشگری جهان مانند برج ایفل و موزه لوور بازدید خواهیم کرد. مقصد بعدی، شهر ونیز است. در این شهر سوار بر گوندولاها می‌شویم و از کانال‌های سحر آمیز آن عبور می‌کنیم تا به میدان سن مارکو برسیم. مقصد آخر، پایتخت امپراطوری رم است. تماشای کولوسئوم، پله‌های اسپانیایی و چشمه عشاق شما را حتماً به وجد خواهد آورد و طعم بستنی‌های ایتالیایی بر لذت این سفر می‌افزاید.

در این تور 11 روزه، 5 شب در پاریس، 2 شب در ونیز، 3 شب در رم اقامت خواهیم داشت.

 

 • تاریخ حرکت: 29 اسفند 1398
 • مسیر سفر: تهران - استانبول - پاریس (هوایی)، پاریس (5 شب)، پاریس - ونیز (هوایی)، ونیز (2 شب)، ونیز - فلورانس - رم (زمینی)، رم (3 شب)، رم - استانبول - تهران (هوایی).

 

 

جاذبه‌ها

 • شهر پاریس:
  بازدید از برج ایفل، خیابان شانزه لیزه، ساختمان اپرای گارنیه، محله مونت مارتر، کلیسای نوتردام، موزه لوور، پارک دیزنی لند

 • شهر ونیز:
  بازدید از میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال، پل ریالتو و گوندولا سواری

 • شهر فلورانس:
  بازدید از کلیسای سانتا ماریا دل فیوره، پل وکیو، میدان سینیورا

 • شهر رم:
  بازدید از کولوسئوم، واتیکان، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی، خیابان دل کورسو

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: Turkish Airlines 
 • پرواز داخلی
 • ترانسفرهای فرودگاهی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور فرانسه و ایتالیا  11روزه
درجه هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر دو سال
  به زودی به زودی به زودی به زودی به زودی

برنامه سفر

1

پس از گرد هم آمدن کلیه همسفران و دریافت کارت پرواز و انجام امور پروازی دیگر، به سمت سالن ترانزیت می‌رویم تا به سمت پاریس پرواز کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه شهر پاریس و کنترل گذرنامه و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، بعد از استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنمای تور اولین روز سفرمان را به گشتی کوتاه در پاریس بگذرانیم.

2

در روز دوم سفر، با یک گشت نیم روزه با پاریس آشنا خواهیم شد. در این گشت با بخش‌هایی از پاریس مانند کلیسای نوتردام، بلوار سن ژرمن، خیابان ریوولی و کلیسای ساکره کور آشنا خواهیم شد. بعد از ظهر فرصت کافی در اختیار خواهیم داشت تا در خیابان شانزه لیزه قدمی بزنیم و یا خودمان را با چشیدن طعم غذاهای معروف فرانسوی مهمان کنیم.

3

روز سوم اقامتمان در پاریس با گشتی دیگر در این شهر باشکوه آغاز می‌شود. در گشت امروزمان از ساختمان اپرای گارنیه، برج ایفل، دروازه پیروزی و میدان کنکورد دیدن خواهیم کرد. تمرکز اصلی برنامه امروزمان بر بازدید از ساختمان باشکوه اپرای گارنیه اختصاص دارد که بلیط‌های ورودی آن از قبل رزرو شده است. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما ساعات بیشتری را به گشت و گذار در شهر نور و هنر داشته باشیم.

4

روز چهارم، گشت اختیاری در پاریس. وقت آزاد امروز این امکان را به ما می‌دهد که با زوایای دیگری از این شهر تاریخی و هنری آشنا شویم. می‌توانیم به موزه لوور برویم و مجذوب لبخند اسرارآمیز مونا لیزا بشویم و یا از آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در پرلاشز بازدید کنیم یا اینکه وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند، گوشه‌هایی دیگری از این شهر زیبا را به ما نشان دهد.

5

روز پنجم، گشت اختیاری در پاریس. امروز نیز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با ثبت‌نام در یکی از برنامه‌های پیشنهادی راهنما به بازدید از کاخ ورسای رفته یا در صورت تمایل از موزه اورسی که گنجینه‌ای از جاودانه‌ترین شاهکارهای هنری و تاریخی جهان را در خود جای داده بازدید کنیم و در پایان از تماشای غروب آفتاب در کناره رود سن لذت ببریم.

6

روز ششم، خداحافظی با فرانسه. روز ترک فرانسه و سفر به ایتالیا فرا رسیده است. امروز به سمت فرودگاه حرکت می‌کنیم و به مقصد ایتالیا پرواز می‌کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه و کنترل گذرنامه و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، بعد از استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما ساعات باقیماند‌ه‌ی اولین روز سفر را به گشتی کوتاه برای آشنایی با ونیز بگذرانیم.

7

روز هفتم، گشت در ونیز. امروز را با گشتی نیم روزه در ونیز آغاز می‌کنیم و از مهمترین جاذبه‌های این شهر مانند میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شگفت‌انگیز ونیز، امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد و توصیه می‌شود حتماً کفش راحت به پا داشته باشید.

8

روز هشتم، حرکت به سمت رم. صبح امروز ونیز را به مقصد رم ترک می‌کنیم و پس از اقامت در هتل و کمی استراحت، گشتی کوتاه در پایتخت امپراطوری رم خواهیم داشت. البته در مسیر سفر امروزمان، به شهر زیبای فلورانس خواهیم رفت تا در گشتی 2 ساعته از کلیسای سانتا ماریا دل فیوره و میدان سینیوریا بازدید نماییم.

9

روز نهم، گشت در رم. در اولین روز اقامتمان در شهر رم از جاذبه‌هایی چون کولوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو بازدید خواهیم کرد. پس از بازدید از این جاذبه‌ها، بعد از ظهر را زمان داریم تا با صرف یک وعده غذای دلچسب ایتالیایی و یا استراحت در کنار رودخانه تیبر، تجربه سفرمان را کامل تر کنیم.

10

روز دهم، گشت در واتیکان. گشت امروزمان به بازدید از کوچکترین و کم جمعیت‌ترین کشور دنیا، یعنی واتیکان اختصاص دارد. توجه داشته باشید این گشت به صورت پیاده و به همراه راهنمای محلی صورت می‌گیرد؛ در نتیجه پوشیدن کفش راحت الزامیست! در واتیکان قرار است از میدان و کلیسای سن پیتر که علاوه بر ارزش تاریخی و مذهبی آن، از مهمترین شاهکارهای معماری جهان نیز به شمار می آیند بازدید کنیم. پس از اتمام این گشت، می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنمای تور، گشتی در رم شگفت‌انگیز داشته باشیم.

11

روز یازدهم، بازگشت به خانه. به فرودگاه می‌رویم و آماده می‌شویم تا رم را به سمت تهران ترک کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 4 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 06 اسفند 1398

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: پنج شنبه 1398/12/29 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: ایتالیا فرانسه

توضیحات مهم

مدارک لازم:

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

 1. اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی
  • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
  • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است. 

 2. 3 قطعه عکس 4.5* 3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد (حداکثر برای 6 ماه اخیر - عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

 3. اصل و ترجمه شناسنامه

 4. اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 7 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

  • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی           

  • گواهی تمکن برای سپرده­‌های بانکی به زبان انگلیسی و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضا بانک (ارائه گواهی تمکن به تنهایی مورد قبول نمی‌باشد.)

  • باید حداقل موجودی حساب و گواهی تمکن برای هر نفر 50,000,000 تومان باشد.


 5. اصل و ترجمه سند مالکیت

 6. اصل و ترجمه مدارک شغلی اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)
  • وکلا: پروانه وکالت
  • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه) و سه فیش آخر حقوق
  • بازنشسته­‌ها: حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق
  • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه) به همراه سه فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
  • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات /آگهی تاسیس / کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)
  • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه) به همراه سه فیش آخر حقوق
  • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

 7. برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

 8. اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار

  • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
  • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی است.
  • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می‌ماند.
  • ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 50,000,000 تومان و حداکثر به مبلغ  200,000,000 تومان به‌ازای هر فرد در وجه آژانس محل ثبت نام جهت تضمین بازگشت (حسن انجام تعهدات).
  • لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی است.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.