تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی دور ایتالیا و اسپانیا

ونیز بارسلونا بارسلونا بارسلونا تور اروپا نوروز 99

سفر 13 روزه

از 11,990,000 تومان + 3,290 یورو

کد: 12737

برگزار شده‌است
درباره سفر

این تور با بازدید از جاذبه‌های شهر ونیز شروع می‌شود. در این شهر سوار بر گوندولاها می‌شویم و از کانال‌های سحر آمیز آن عبور می‌کنیم تا به میدان سن مارکو برسیم. بعد از ونیز نوبت به شهر فلورانس می‌رسد. جایی که با دیدن مجسمه داوود، میدان میکل آنژ و کلیسای سانتا ماریا دل فیوره شیفته این شهر خواهید شد. مقصد بعدی، پایتخت امپراطوری رم است. تماشای کولوسئوم، پله‌های اسپانیایی و چشمه عشاق شما را حتماً به وجد خواهد آورد و طعم بستنی‌های ایتالیایی بر لذت این سفر می‌افزاید. آخرین میزبانی که برای دیدارش لحظه شماری می‌کنیم، بارسلون است. در این شهر فراموش‌نشدنی از بی‌نظیر‌ترین آثار معماری جهان نظیر ساگرادا فامیلیا و کازا باتیو دیدن خواهیم کرد و در خیابان رامبلا، به شب‌گردی می‌پردازیم.

در این تور 13 روزه، 2 شب در ونیز، 2 شب در فلورانس، 3 شب در رم، 1 شب در کشتی و 4 شب در بارسلون اقامت خواهیم داشت.

 

 • تاریخ حرکت: 29 اسفند 1398
 • مسیر سفر: تهران - رم - ونیز (هوایی)، ونیز (2 شب)، ونیز - پیزا - فلورانس (زمینی)، فلورانس (2 شب)، فلورانس - رم (زمینی)، رم (3 شب)، رم - بارسلون (هوایی)، بارسلون (4 شب)، بارسلون - رم - تهران (هوایی).

 

جاذبه‌ها

 • شهر ونیز:
  بازدید از میدان سن مارکو، کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو

 • شهر فلورانس:
  بازدید از کلیسای سانتا ماریا دل فیوره، پل وه کیو، میدان سینیورا

 • شهر رم:
  بازدید از کلوسئوم، چشمه عشاق، واتیکان، معبد پانتئون، رم باستان

 • شهر بارسلون:
  بازدید از خیابان لارامبلا، تپه مونجوئیک، دهکده المپیک بارسلونا، میدان کاتالونیا، خیابان معروف پسیژ دِ گراسیا، نمای بیرونی شاهکارهای گائودی شامل کازا میلا و کازا باتیو، ساحل بارسلونا، منطقه بندر المپیک، کلیسای عظیم ساگرادا فامیلیا، میدان اسپانیا و بنای میدان سابق گاوبازی بارسلونا، استادیوم نیوکمپ از بیرون، منطقه گراسیا و پارک گوئل، کلیسای جامع بارسلونا و منطقه تاریخی گوتیک، پارک سیوتادِیا و دروازه پیروزی

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: Turkish Airlines 
 • پرواز داخلی
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی و دریایی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور ایتالیا و اسپانیا  13روزه
درجه هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر دو سال
  به زودی به زودی به زودی به زودی به زودی

برنامه سفر

1

پس از گرد هم آمدن کلیه همسفران و دریافت کارت پرواز و انجام امور پروازی دیگر، به سمت سالن ترانزیت می‌رویم تا به سمت ونیز پرواز کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه شهر ونیز و کنترل گذرنامه و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، بعد از استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنمای تور اولین روز سفرمان را به گشتی کوتاه در ونیز بگذرانیم.

2

روز دوم، گشت در ونیز. امروز را با گشتی نیم روزه در ونیز آغاز می‌کنیم و از مهمترین جاذبه‌های این شهر مانند میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن کنیم. از آنجایی که ساختار شهری ونیز به گونه ایست که امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد، بنابراین به همراه داشتن کفش مناسب پیاده‌روی ضروری است.

3

روز سوم، پیش به سوی فلورانس. امروز با ونیز خداحافظی می‌کنیم و با قایق موتوری از هتل محل اقامتمان به سمت توقفگاه اتوبوس رهسپار می‌شویم. از آنجا راهی پیزا می‌شویم و از برج معروف آن دیدن می‌کنیم. پس از این گشت حدوداً 3 ساعته و صرف ناهار، پیزا را به مقصد فلورانس ترک خواهیم کرد.

4

امروز در فلورانس گشتی پیاده خواهیم داشت و جاذبه‌هایی مانند کلیسای سانتا ماریا دل فیوره، پل وه کیو و میدان سینیورا بازدید خواهیم کرد. پس از اتمام این گشت، می‌توانیم با کمک راهنمای تور از سایر جاذبه‌های شهر مانند گالری آکادمیا و گالری اوفیتزی بازدید و خود را به صرف بستنی ایتالیایی مهمان کنیم.

5

روز پنجم، حرکت به سمت رم. صبح امروز فلورانس را به مقصد رم ترک می‌کنیم و پس از اقامت در هتل و کمی استراحت، گشتی کوتاه در پایتخت امپراطوری رم خواهیم داشت.

6

روز ششم، اقامت در رم. در اولین روز اقامتمان در شهر رم از جاذبه‌هایی چون کولوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو بازدید خواهیم کرد. پس از بازدید از این جاذبه‌ها، بعد از ظهر را زمان داریم تا با صرف یک وعده غذای دلچسب ایتالیایی و یا استراحت در کنار رودخانه تیبر، تجربه سفرمان را کامل تر کنیم.

7

گشت امروزمان به بازدید از کوچکترین و کم جمعیت‌ترین کشور دنیا، یعنی واتیکان اختصاص دارد. توجه داشته باشید این گشت به صورت پیاده و به همراه راهنمای محلی صورت می‌گیرد؛ در نتیجه پوشیدن کفش راحت الزامیست! در واتیکان قرار است از میدان و کلیسای سن پیتر که علاوه بر ارزش تاریخی و مذهبی آن، از مهمترین شاهکارهای معماری جهان نیز به شمار می آیند بازدید کنیم. پس از اتمام این گشت، می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنمای تور، گشتی در رم شگفت‌انگیز داشته باشیم.

8

روز هشتم، وداع با رم. در سفر دریایی امروزمان، رم را به مقصد بارسلون ترک خواهیم کرد و شب را در کشتی خواهیم گذراند که قطعاً سفری به یادماندنی را رقم خواهد زد.

9

امروز پس از سفری دریایی به بندر بارسلون می‌رسیم. پس از اقامت در هتل و کمی استراحت، در گشتی نیم روزه به همراه راهنمای محلی به دیدن مناطقی چون میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا خواهیم رفت و با شاهکارهای معروف آنتونی گائودی از نزدیک آشنا می‌شویم. پس از اتمام این گشت، به هتل بازگردیم و یا می‌توانیم وقت بیشتری را در شهر یا ساحل زیبای بارسلون داشته باشیم.

10

در روز دهم از سفرمان، به بازدید از کلیسای ساگرادا فامیلیا شهر بارسلون می‌رویم و با تلفیق زیبای هنر مدرن با باورهای مذهبی آشنا خواهیم شد. این کلیسای غول‌آسا و ناتمام، شاهکار معمار معروف، گائودی است. پس از اتمام این گشت، باقی روز را به بازدید از دیگر جاذبه‌های شهر نظیر کلیسای جامع شهر بارسلون می‌پردازیم و یا خود را مهمان یک وعده غذای اصیل اسپانیایی می‌کنیم.

11

روز یازدهم، گشت اختیاری. امروز با زمان آزادی که در اختیار داریم، می‌توانیم به بازدید از جاذبه‌های دیگر شهر نظیر کازا میلا و کازا باتیو بپردازیم. ما به طرفداران تیم محبوب بارسلونا پیشنهاد می‌کنیم حتماً از استادیوم نیوکمپ بازدید کنند. همچنین می‌توانید با کمک راهنمای تور به خارج از شهر بروید و از شهرهای زیبا و تاریخی تاراگونا با ویرانه‌های رومی و شهر ویک با معماری قرون وسطایی‌اش لذت ببرید و یا راهی مراکز خرید لاروکا شوید. دیگر پیشنهادی که ما برای شما داریم، صعود به بالای کوه تیبیدابو برای لذت بردن از چشم انداز بی‌نظیر شهر بارسلون و دریای مدیترانه!

12

امروز هم مانند روز قبل گشت اختیاری داریم و می‌توانیم از جاذبه‌های روز قبل که موفق به دیدن آن نشده‌ایم، دیدن کنیم. البته امروز فرصت مناسبی برای خرید در مراکز خرید برای تهیه سوغات سفر است.

13

روز سیزدهم، بازگشت به خانه. به فرودگاه می‌رویم و آماده می‌شویم تا بارسلون را به سمت تهران ترک کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 5 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 06 مهر 1399

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: پنج شنبه 1398/12/29 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: اسپانیا ایتالیا

توضیحات مهم

مدارک لازم:

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

 1. اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی
  • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
  • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.    

 2. 3 قطعه عکس 4*3 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

 3. اصل و ترجمه شناسنامه

 4. اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

  • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی       

  • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده­‌های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضا بانک

  • باید حداقل موجودی حساب و گواهی تمکن برای هر نفر 50,000,000 تومان باشد.


 5. اصل و ترجمه سند مالکیت

 6. اصل و ترجمه مدارک شغلی اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
  • وکلا: پروانه وکالت
  • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی (در صورت ارائه حکم سال قبل ارائه گواهی اشتغال به کار با ذکر عدم صدور حکم جدید از سازمان مربوطه الزامی است)، آخرین فیش حقوق و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6ماهه)
  • بازنشسته­‌ها: حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق
  • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6ماهه)
  • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات
   • در صورتی که آگهی تغییرات مربوط به بیش از سه سال اخیر باشد، ارائه آگهی تغییرات جدید و یا نامه از اداره ثبت مبنی بر ادامه فعالیت شرکت الزامی است.
  • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6ماهه)
  • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل
   • برای دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت­‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.
   • برای دانش آموزانی که در تابستان سفر می‌کنند، ارائه نامه اشتغال به تحصیل الزامی است.

 7. برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است. رضایت‌نامه محضری علاوه بر ترجمه رسمی نیاز به تائید دادگستری و امور خارجه دارد.

 8. اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم­‌های خانه‌­دار

 9. ارائه اصل سند طلاق برای مسافرین مطلقه که طلاق در شناسنامه آنها ثبت نشده الزامی است.
  • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
  • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال)  جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری CKGS الزامی است.
  • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می‌ماند.
  • ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 50,000,000 تومان و حداکثر به مبلغ  200,000,000 تومان به‌ازای هر فرد در وجه آژانس محل ثبت نام جهت تضمین بازگشت (حسن انجام تعهدات)
  • لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی است.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.