تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی ایتالیا، فرانسه و اسپانیا

ونیز برخ ایفل موزه لوور بارسلونا بارسلونا تور اروپا نوروز 99

سفر 13 روزه

11,990,000 تومان + 3,580 یورو

کد: 12739

درباره سفر

سفر خود را با ورود به پایتخت امپراطوری رم آغاز می‌کنیم. تماشای کولوسئوم، پله‌های اسپانیایی و چشمه عشاق شما را حتماً به وجد خواهد آورد و طعم بستنی‌های ایتالیایی بر لذت این سفر می‌افزاید. از رم عبور می‌کنیم و خود را به شهر ونیز می‌رسانیم. در این شهر سوار بر گوندولاها می‌شویم و از کانال‌های سحر آمیز آن عبور می‌کنیم تا به میدان سن مارکو برسیم. نوبتی هم باشد، نوبت سفر به عروس شهر‌های اروپا، یعنی پاریس است. در این شهر از سرشناس‌ترین جاذبه‌های گردشگری جهان مانند برج ایفل و موزه لوور دیدن می‌کنیم. آخرین میزبانی که برای دیدارش لحظه شماری می‌کنیم، بارسلون است. در این شهر فراموش‌نشدنی از بی‌نظیر‌ترین آثار معماری جهان نظیر ساگرادا فامیلیا و کازا باتیو دیدن خواهیم کرد و در خیابان رامبلا، به شب‌گردی می‌پردازیم.

در این تور 13 روزه، 3 شب در رم، 2 شب در ونیز، 4 شب در پاریس و 3 شب در بارسلون اقامت خواهید داشت.

 

 • تاریخ حرکت: 1 فروردین 1399
 • مسیر سفر: تهران - رم (هوایی)، رم (3 شب)، رم - فلورانس - ونیز (زمینی)، ونیز (2 شب)، ونیز - پاریس (هوایی)، پاریس (4 شب)، پاریس - بارسلون (هوایی)، بارسلون (3 شب)، بارسلون - رم - تهران (هوایی)

جاذبه‌ها

 • شهر پاریس:
  بازدید از برج ایفل، خیابان شانزه لیزه، ساختمان اپرای گارنیه، محله مونت مارتر، کلیسای نوتردام، موزه لوور، پارک دیزنی لند

 • شهر ونیز:
  بازدید از میدان سن مارکو، کلیسای سن مارکو، گراند کانال

 • شهر فلورانس:
  بازدید از کلیسای سانتا ماریا دل فیوره، پل وکیو، میدان سینیورا

 • شهر رم:
  بازدید از کولوسئوم، واتیکان، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی، خیابان دل کورسو

 • شهر بارسلون:
  بازدید از خیابان رامبلا، تپه مونجوئیک، دهکده المپیک بارسلونا، میدان کاتالونیا، خیابان معروف پسیژ دِ گراسیا، کازا میلا، کازا باتیو، ساحل و منطقه بندر المپیک، کلیسای عظیم ساگرادا فامیلیا، میدان اسپانیا و بنای میدان سابق گاوبازی، استادیوم نیوکمپ، پارک گوئل، کلیسای جامع بارسلونا و منطقه تاریخی گوتیک و دروازه پیروزی

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: Turkish Airlines 
 • پرواز داخلی
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا  13روزه
درجه هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر دو سال
  به زودی به زودی به زودی به زودی به زودی

برنامه سفر

1

پس از گرد هم آمدن کلیه همسفران و دریافت کارت پرواز و انجام امور پروازی دیگر، به سمت سالن ترانزیت می‌رویم تا به سمت رم پرواز کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه شهر رم و کنترل گذرنامه و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، بعد از استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما ساعات باقیماند‌ه‌ی اولین روز سفر را به گشتی کوتاه در پایتخت امپراطوری رم بگذرانیم.

2

امروز را با گشتی در پایتخت رومیان آغاز می‌کنیم. در این گشت که با همراهی راهنمای محلی صورت می‌گیرد از جاذبه‌هایی چون آمفی تئاتر مشهور کولوسئوم، چشمه عشاق، پله‌های اسپانیایی، رومن فروم و خیابان دل کورسو بازدید می‌کنیم. پس از بازدید از این جاذبه‌ها، بعد از ظهر را زمان داریم تا با صرف یک وعده غذای دلچسب ایتالیایی، تجربه سفرمان را کامل تر کنیم.

3

روز سوم، گشت نیم روزه در رم. امروز در این گشت نیم روزه به بازدید از کوچکترین کشور دنیا، یعنی واتیکان می‌پردازیم و از بخشهای مختلف آن مانند میدان و کلیسای سن پیتر دیدن میکنیم. پس از این گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم و یا به خرید و یا به شکم گردی در رستوران‌های ایتالیا بپردازیم.

4

امروز رم را به مقصد ونیز ترک می‌کنیم و پیش از رسیدن به این شهر زیبا، ساعتی را در فلورانس توقف خواهیم کرد تا در یک گشت دو ساعته از دیدنی‌های «گهواره رنسانس» مانند کلیسای سانتا ماریا دل فیوره و میدان سینیورا بازدید کنیم. پس از این گشت و زمان کوتاهی برای صرف ناهار، به مسیرمان به سمت ونیز ادامه می‌دهیم.

5

روز پنجم، گشت در ونیز. امروز را با گشتی نیم روزه در ونیز آغاز می‌کنیم و از مهمترین جاذبه‌های این شهر مانند میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شگفت‌انگیز ونیز، امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد و توصیه می‌شود حتماً کفش راحت به پا داشته باشید.

6

روز ششم، خداحافظی با ایتالیا. امروز به سمت فرودگاه حرکت می‌کنیم و به مقصد پاریس پرواز می‌کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه شهر پاریس و کنترل گذرنامه و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، بعد از استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما ساعات باقیماند‌ه‌ی اولین روز سفر را به گشتی کوتاه برای آشنایی با عروس شهرهای اروپا بگذرانیم.

7

در روز هفتم، با یک گشت نیم روزه با پاریس آشنا خواهیم شد. در این گشت با بخش‌هایی از پاریس مانند کلیسای نوتردام، بلوار سن ژرمن، خیابان ریوولی و کلیسای ساکره کور آشنا خواهیم شد. بعد از ظهر فرصت کافی در اختیار خواهیم داشت تا در خیابان شانزه لیزه قدمی بزنیم یا خود را به صرف یک فنجان قهوه فرانسه مهمان کنیم.

8

روز هشتم سفرمان را به بازدید از بهترین جاذبه‌های دنیا می‌پردازیم. جاذبه‌هایی که مدتها انتظار دیدن آنها را میکشیدیم! در گشت امروز از برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه، دروازه پیروزی و میدان کنکورد بازدید خواهیم کرد. البته تمرکز اصلی برنامه امروز بر بازدید از ساختمان اپرا گارنیه است که بلیطهای ورود آن از پیش رزرو شده است. پس از پایان این گشت، به هتل بازمی‌گردیم. می‌توانید پس از کمی استراحت با استفاده از پیشنهادات راهنمای تور به بازدید از دیگر جاذبه‌های شهر بپردازید.

9

امروز از موزه لوور بازدید خواهیم کرد و با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در آرامستان پرلاشز بازدید کنیم یا اینکه وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند، گوشه‌هایی دیگری از این شهر زیبا را به ما نشان دهد.

10

روز دهم، ترک فرانسه به مقصد اسپانیا. امروز پاریس را به مقصد بارسلون ترک خواهیم کرد. پس از رسیدن به هتل محل اقامتمان و کمی استراحت، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما ساعات باقیماند‌ه‌ی اولین روز سفر را به گشتی کوتاه برای آشنایی با شهر فوتبال و معماری داشته باشیم.

11

امروز با یک گشت نیم روزه با بارسلون بیشتر آشنا خواهیم شد. در این گشت با بخش‌هایی از بارسلون مانند کازا میلا، کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا آشنا خواهیم شد. همچنین در گشت امروز از پارک گوئل که طراحی آن معمار معروف «آنتونی گائودی» است، بازدید خواهیم کرد. بعد از ظهر فرصت کافی در اختیار خواهیم داشت تا در شهر و یا ساحل زیبای بارسلون بگذرانیم.

12

در دومین صبح اقامتمان در بارسلون، از کلیسای ساگرادا فامیلیا بازدید خواهیم کرد و با تلفیق زیبای هنر مدرن با باورهای مذهبی آشنا می‌شویم. در ادامه به وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم ازمحله گوتیک و موزه‌های معروف شهر مانند موزه پیکاسو یا خوان میرو بازدید کنیم یا در یکی از رستوران‌های معروف اسپانیا از طعم غذاهای اصیل اسپانیایی لذت ببریم.

13

روز سیزدهم، بازگشت به خانه. به فرودگاه می‌رویم و آماده می‌شویم تا بارسلون را به سمت تهران ترک کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 5 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 05 اسفند 1398

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: جمعه 1399/01/01 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: اسپانیا ایتالیا فرانسه

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.