تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی سوئیس، آلمان و اتریش

مونیخ مونیخ ژنو وین تور اروپا نوروز 99

سفر 12 روزه

از 11,990,000 تومان + 2,990 یورو

کد: 12741

برگزار شده‌است
درباره سفر

اولین شهری که میزبان ماست، شهر زیبای ژنو است. در ژنو از مقر سازمان ملل، ساختمان برانزویک و فواره‌های طبیعی دریاچه‌ی ژنو دیدن خواهیم کرد. در ادامه این سفر به شهر زوریخ خواهیم رفت و از کلیسای گروس مونستر، خیابان بانهوف و آبشارهای راین دیدن می‌کنیم. حالا نوبت به شهر مونیخ در آلمان می‌رسد. در مارین پلاتز روح آلمان را لمس می‌کنیم و رد پای شیطان را در کلیسای جامع می‌بینیم. آخرین شهری که انتظار میزبانی ما را می‍کشد، وین است. در وین از شونبرون، ساختمان اپرا و ساختمان پارلمان، بازدید خواهیم کرد.

در این تور 12 روزه، 2 شب در ژنو، 3 شب در زوریخ، 3 شب در مونیخ، 3 شب در وین اقامت خواهیم داشت. 

 

 • تاریخ حرکت: 2 فروردین 1399
 • مسیر سفر: تهران - استانبول - ژنو (هوایی)، ژنو (2 شب)، ژنو - برن - زوریخ (زمینی)، زوریخ (3 شب)، زوریخ - لیختن‌اشتاین - مونیخ (زمینی)، مونیخ (3 شب)، مونیخ - سالزبورگ - وین (زمینی)، وین (3 شب)، وین - استانبول - تهران (هوایی)

جاذبه‌ها

 • شهر ژنو:
  بازدید از مقر سازمان ملل، کلیسای نوتردام ژنو، ساختمان برانزویک و فواره های طبیعی دریاچه ژنو

 • شهر زوریخ:
  بازدید از خیابان بانهوف مرکز تجاری و مالی شهر، کلیسای گروس مونستر، بافت تاریخی و قدیمی شهر و منطقه زوریخ برگ

 • شهر مونیخ:
  بازدید از میدان مارین پلاتس، کلیسای فراوئن، استادیوم المپیک و ساختمان شهرداری

 • شهر وین:
  بازدید از قصر بِلِودِر، قصر شونبرون، ساختمان اپرا، میدان و کلیسای سن استفان و پارلمان وین

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: Turkish Airlines 
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور سوئیس (لیختن‌اشتاین)، آلمان، اتریش 12روزه
درجه هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر دو سال
  به زودی به زودی به زودی به زودی به زودی

برنامه سفر

1

پس از گرد هم آمدن کلیه همسفران و دریافت کارت پرواز و انجام امور پروازی دیگر، به سمت سالن ترانزیت می‌رویم تا به سمت ژنو پرواز کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه شهر ژنو و کنترل گذرنامه و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، بعد از استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما گشتی کوتاهی در این شهر داشته باشیم.

2

روز دوم اقامتمان در ژنو را با گشتی نیم روزه شروع می‌کنیم. در این گشت از مقر سازمان ملل، کلیسای نوتردام ژنو، بنای یادبود برانزویک و فواره دریاچه ژنو بازدید می‌کنیم. در پایان گشت می‎توانیم با پیشنهاد راهنمای تور، جاذبه‌های دیگر دومین شهر پرجمعیت سوئیس را ببینیم.

3

امروز پس از صرف صبحانه، راهی زوریخ می‌شویم. در میانه مسیر و پیش از ورود به زوریخ، طی توقفی کوتاه به شهر زیبای برن خواهیم رفت تا از دیدنی‌های آن نظیر محله قرون وسطایی، برج ساعت و کلیسای جامع برن بازدید کنیم. پس از پایان گشت و صرف ناهار به مسیر خود به سمت زوریخ ادامه می‌دهیم.

4

روز چهارم، را با گشتی نیم روز در زوریخ، بزرگترین شهر کشور سوئیس و یکی از مرفه‌ترین شهر‌های جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت از خیابان بانهوف که به نوعی مرکز تجاری و مالی این شهر است، کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر، بافت قدیمی شهر و منطقه زوریخ برگ دیدن می‌کنیم. پس از پایان گشت شهری همراه با راهنما به آبشار‌های راین خواهیم رفت تا فرصت بازدید از بزرگترین صفحه آبشار اروپا را از دست ندهیم.

5

روز پنجم، گشت اختیاری در لوسرن. در این گشت اختیاری از دیدنی‌های شهر زیبای لوسرن، طبیعت بی نظیر دامنه‌های آلپ و دریاچه چشم‌نواز لوسرن دیدن می‌کنیم. پس از این گشت به زوریخ بازمی‌گردیم.

6

امروز زوریخ را به مقصد آلمان و شهر مونیخ ترک خواهیم کرد، اما پیش از رسیدن به مقصد در طی این سفر زمینی، گشتی دو ساعته از لیختنشتاین، یکی از کوچک‌ترین کشور‌های جهان خواهیم داشت. پس از گشت و صرف ناهار، به مسیرمان به سمت مونیخ ادامه خواهیم داد.

7

صبح روز هفتم را با گشتی نیم روزه جهت آشنایی بیشتر با مونیخ، آغاز می‌کنیم. در این گشت راهی بازدید از میدان مارین پلاتز، کلیسای فراوئن‌، استادیوم المپیک و ساختمان شهرداری می‌شویم. در انتها، می‎توانیم با بهره از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در مرکز ایالت باواریا بگذرانیم و یا سری به مراکز خرید این شهر بزنیم.

8

امروز آخرین روز اقامتمان در مونیخ است و با وقت آزادی که در اختیار داریم از جاذبه‌هایی که در روزهای گذشته از دست داده‌ایم، دیدن می‌کنیم. امروز را می‌توانیم به بازدید از باغ وحش هلابرون یا موزه‌های شهر و یا بازدید از قلعه زیبا و سحر انگیز نویشوانشتاین که به قلعه پریان نیز شهرت دارد، بپردازیم.

9

روز نهم، خداحافظی با آلمان. امروز مونیخ را به مقصد وین، آخرین میزبانمان ترک می‌کنیم. در میانه راه، از شهر سالزبورگ دیدن خواهیم کرد. پس از عبور از جاده‌های زیبای دامنه کوه آلپ، بعد از ظهر به شهر وین، پایتخت فرهنگ و موسیقی اروپا میرسیم.

10

روز دهم، اقامت در وین. امروز را با گشتی نیم روزه در این شهر فرهنگی شروع خواهیم کرد و از جاذبه‌هایی مانند قصر بِلِودِر، ساختمان اپرا، میدان و کلیسای سن استفان و پارلمان وین دیدن می‌کنیم. پس از اتمام این گشت، به هتل محل اقامت بازمی‌گردیم.

11

روز یازدهم، گشت اختیاری. امروز را با توجه به فرصت آزادی که در اختیار داریم میتوانیم به بازدید از قصر شونبرون بپردازیم. پس از اتمام گشت، پیشنهاد می‌کنیم سری به مراکز معروف شهر بزنید و از صرف یک وعده غذای خیابانی لذت ببرید و یا در خیابان‌های معروف وین گشت و گذار کنید.

12

روز دوازدهم، بازگشت به خانه. به فرودگاه می‌رویم و آماده می‌شویم تا وین را به مقصد تهران ترک کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 5 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 06 مهر 1399

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: شنبه 1399/01/02 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: آلمان اتریش سوییس نامشخص

توضیحات مهم

مدارک لازم:

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

 1. اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی
  • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
  • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.    

 2. 3 قطعه عکس 3.5* 4.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

 3. اصل و ترجمه شناسنامه

 4. اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

  • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی   

  • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده­‌های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک

   • ارائه همزمان گواهی تمکن و کارکرد حساب سه ماهه الزامی است.
   • باید حداقل موجودی حساب و گواهی تمکن برای هر نفر 50,000,000 تومان باشد.

 5. اصل و ترجمه سند مالکیت

 6. اصل و ترجمه مدارک شغلی اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
  • وکلا: پروانه وکالت
  • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق
  • بازنشسته­‌ها: حکم بازنشستگی / آخرین فیش حقوق
  • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
  • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات
  • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق
  • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

 7. برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

 8. اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار

  • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
  • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی است ولی برای افرادی که در 2 سال گذشته ویزای شنگن (به جز یونان و ایتالیا) دریافت نموده‌اند، این امکان وجود دارد که بدون حضور در سفارت درخواست ویزا نمایند با این توضیح که اگر ضرورت توسط سفارت اعلام گردد متقاضی لازم است در زمان مقرر جهت انگشت نگاری به مرکز انگشت نگاری VFS مراجعه نماید؛ لذا امضا فرم سفارت، فرم وکالتنامه و فرم چک لیست برای آن دسته از متقاضیان ضروری بوده و برای درخواست متقاضیان زیر 18 سال، امضا پدر و مادر همزمان اجباری است.
  • افرادی که در 3 سال گذشته سابقه رد ویزا از حوزه شنگن را داشته اند، ارائه نامه رد ویزا از سفارت مربوطه الزامی است.
  • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می­‌ماند.
  • ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 50,000,000 تومان و حداکثر به مبلغ  200,000,000 تومان به‌ازای هر فرد در وجه آژانس محل ثبت نام جهت تضمین بازگشت (حسن انجام تعهدات)

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی است.
 

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.