تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی ایتالیا، اسپانیا و فرانسه

معبد پانتئون برخ ایفل کاخ ورسای بارسلونا بارسلونا

سفر 12 روزه

11,990,000 تومان + 3,190 یورو

کد: 12742

برگزار شده‌است
درباره سفر

این تور با بازدید از جاذبه‌های شهر بارسلون شروع می‌شود. بازدید از کازا میلا، کازا باتیو، ساگرادا فامیلیا و قدم زدن در خیابان رامبلا تجربه‌ای به یادماندنی از این شهر خواهد بود. بعد از بارسلون نوبت به شهر رم می‌رسد. شهری که تمام راه‌ها به آن ختم می‌شود. با انداختن سکه‌ای در چشمه عشاق آرزویی کنید و در ادامه از باستانی‌ترین ورزشگاه جهان، یعنی کلوسئوم دیدن کنید و واتیکان را هم از فراموش نکنید. حالا نوبت به بازدید از زیبایی‌های شهر پاریس، عروس شهرهای اروپا می‌رسد. تماشای برج ایفل و موزه لوور و قدم زدن در خیابان شانزه لیزه، آرزویی است که بلاخره به واقعیت می‌پیوندد.

در این تور 12 روزه، 4 شب در بارسلون، 3 شب در رم، 4 شب در پاریس اقامت خواهید داشت.

 

 • تاریخ حرکت: 3 فروردین 1399
 • مسیر حرکت: تهران - بارسلون (هوایی)، بارسلون (4 شب)، بارسلون - رم (هوایی)، رم (3 شب)، رم - پاریس (هوایی)، پاریس (4 شب)، پاریس - تهران (هوایی)

 

 

جاذبه‌ها

 • شهر رم:
  بازدید از کلوسئوم، چشمه عشاق، واتیکان، معبد پانتئون، رم باستان، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو

 • شهر بارسلون:
  بازدید از خیابان رامبلا، تپه مونجوئیک، دهکده المپیک بارسلون، خیابان پسیژ د گراسیا، منطقه بندر المپیک، میدان اسپانیا و بنای میدان سابق گاو بازیبارسلون، استادیوم نیوکمپ، کازا میلا، کازا باتیو، میدان کاتالونیا، کلیسای ساگرادا فامیلیا، منطقه گراسیا و پارک گوئل، کلیسای جامع بارسلونا، منطقه تاریخی گوتیگ، پارک سیوتادیا، دروازه پیروزی

 • شهر پاریس:
  بازدید از برج ایفل، اپرای گارنیه، کاخ ورسای، کلیسای نوتردام، خیابان شانزه لیزه، پارک لوگزامبورگ، خانه ویکتور هوگو

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: Turkish Airlines 
 • پروازهای داخلی
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور ایتالیا، اسپانیا و فرانسه  12روزه
تاریخ شروع هتل هر نفر در اتاق 2 تخته هر نفر در اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال با تخت کودک 4-2 سال با تخت کودک زیر 2 سال
۱۳۹۹/۱/۳ - 11,990,000 تومان+3,190 یورو 11,990,000 تومان+4,290 یورو 9,990,000 تومان+2,390 یورو 9,990,000 تومان+1,590 یورو 199 یور

برنامه سفر

1

پس از گرد هم آمدن کلیه همسفران و دریافت کارت پرواز و انجام امور پروازی دیگر، به سمت سالن ترانزیت می‌رویم تا به سمت بارسلون پرواز کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه شهر بارسلون و کنترل گذرنامه و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، بعد از استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما ساعات باقیماند‌ه‌ی اولین روز سفر را به گشتی کوتاه برای آشنایی با زیباترین شهر اسپانیا بگذرانیم.

2

در روز دوم سفر، با یک گشت نیم روزه با بارسلون بیشتر آشنا خواهیم شد. در این گشت با بخش‌هایی از بارسلون مانند پارک گوئل، کازا میلا، کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا آشنا خواهیم شد. بعد از ظهر فرصت کافی در اختیار خواهیم داشت تا در شهر و یا ساحل زیبای بارسلون بگذرانیم.

3

در روز سوم، از کلیسای ساگرادا فامیلیا بازدید خواهیم کرد و با تلفیق زیبای هنر مدرن با باورهای مذهبی آشنا می‌شویم. در ادامه به وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم ازمحله گوتیک و موزه‌های معروف شهر مانند موزه پیکاسو یا خوان میرو بازدید کنیم یا در یکی از رستوران‌های معروف اسپانیا از طعم غذاهای اصیل اسپانیایی لذت ببریم.

4

در روز چهارم با زوایای دیگری از این شهر زیبا آشنا می‌شویم. می‌توانیم در برنامه‌های پیشنهادی راهنما به بازدید از بازار بوکریا، ورزشگاه نیوکمپ و میدان اسپانیا بپردازیم و یا به گشتی در خارج شهر، از شهرهای کوچک و تاریخی تاراگونا با ویرانه‌های رومی و «ویک» با معماری قرون وسطایی‌اش گرفته تا سر زدن به مرکز خرید لاروکا یا حتی صعود به بالای کوه تیبیدابو برای لذت بردن از چشم اندازش بر شهر بارسلون و دریای مدیترانه بپردازیم.

5

در روز پنجم، بارسلون را به مقصد رم ترک خواهیم کرد. بعد از فرود آمدن در فرودگاه رم، به سمت هتل خواهیم رفت. توجه داشته باشید به دلیل اینکه پرواز در حوزه شنگن انجام می‌شود، هیچگونه باجه‌ای برای کنترل گذرنامه جهت دریافت مهر ورود یا خروج در فرودگاه وجود ندارد و تنها گذرنامه‌ها جهت تطبیق هویت و مشخصات بلیط کنترل می‌شوند. پس از تحویل گرفتن اتاق‌ها، مانند شهر قبل ساعاتی را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما گوشه‌هایی از پایتخت امپراطوری روم را ببینیم.

6

روز ششم، اقامت در رم. در دومین روز اقامتمان در شهر رم از جاذبه‌هایی چون کولوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو بازدید خواهیم کرد. پس از بازدید از این جاذبه‌ها، بعد از ظهر را زمان داریم تا با صرف یک وعده غذای دلچسب ایتالیایی، تجربه سفرمان را کامل تر کنیم.

7

روز هفتم، گشت نیم روزه در رم. امروز در این گشت نیم روزه به بازدید از کوچکترین کشور دنیا، یعنی واتیکان می‌پردازیم و از بخشهای مختلف آن مانند میدان و کلیسای سن پیتر دیدن میکنیم. پس از این گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم و یا به خرید و یا به شکم گردی در رستوران‌های ایتالیا بپردازیم.

8

روز هشتم، خداحافظی با رم. امروز به سمت فرودگاه حرکت می‌کنیم و به مقصد پاریس پرواز می‌کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه شهر پاریس و کنترل گذرنامه و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، بعد از استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما ساعات باقیماند‌ه‌ی اولین روز سفر را به گشتی کوتاه برای آشنایی با عروس شهرهای اروپا بگذرانیم.

9

در روز نهم، با یک گشت نیم روزه با پاریس آشنا خواهیم شد. در این گشت با بخش‌هایی از پاریس مانند کلیسای نوتردام، بلوار سن ژرمن، خیابان ریوولی و کلیسای ساکره کور آشنا خواهیم شد. بعد از ظهر فرصت کافی در اختیار خواهیم داشت تا در کناره رود سن نظاره‌گر غروب آفتاب باشیم و یا خود را به چشیدن طعم غذاهای معروف فرانسوی مهمان کنیم.

10

روز دهم. در دومین صبح اقامتمان در پاریس، قصد داریم از خیابان شانزه لیزه، برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه، دروازه پیروزی و میدان کنکورد دیدن کنیم. پس از این گشت، می‌توانیم در هتل استراحت کوتاهی داشته باشیم و به پیشنهاد راهنمای تور به گشت و گذار در بخش‌های دیگری از شهر بپردازیم.

11

روز یازدهم، گشت اختیاری در پاریس. امروز را به صورت آزاد در اختیار داریم تا از بخش‌های دیگر پاریس مانند موزه لوور و آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در آرامستان پرلاشز یا اینکه وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند، گوشه‌هایی دیگری از این شهر زیبا را به ما نشان دهد.

12

روز دوازدهم، بازگشت به خانه. به فرودگاه می‌رویم و آماده می‌شویم تا پاریس را به سمت تهران ترک کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 5 روز مرخصی + 2 روز 5شنبه

امروز 05 آذر 1399

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: یکشنبه 1399/01/03 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: اسپانیا ایتالیا فرانسه

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.
Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.