تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی ایتالیا بهار 99

ونیز رم تور اروپا نوروز 99

سفر 8 روزه

از 6,990,000 تومان + 1,690 یورو

کد: 13398

درباره سفر

این تور با بازدید از جاذبه‌های شهر ونیز شروع می‌شود. در این شهر سوار بر گوندولاها می‌شویم و از کانال‌های سحر آمیز آن عبور می‌کنیم تا به میدان سن مارکو برسیم. بعد از ونیز نوبت به شهر فلورانس می‌رسد. بعد از ونیز نوبت به شهر فلورانس می‌رسد. جایی که با دیدن مجسمه داوود، میدان میکل آنژ و کلیسای سانتا ماریا دل فیوره شیفته این شهر خواهید شد. مقصد بعدی، پایتخت امپراطوری رم است. تماشای کولوسئوم، پله‌های اسپانیایی و چشمه عشاق شما را حتماً به وجد خواهد آورد و طعم بستنی‌های ایتالیایی بر لذت این سفر می‌افزاید.

در این تور 8 روزه، 2 شب در ونیز، 2 شب در فلورانس و 3 شب در رم اقامت خواهید داشت.

 

 • تاریخ حرکت: 1 خرداد 1399 و 15 خرداد 1399
 • مسیر سفر: تهران - رم - ونیز (هوایی)، ونیز (2 شب)، ونیز - پیزا - فلورانس (زمینی)، فلورانس (2 شب)، فلورانس - رم (زمینی)، رم (3 شب)، رم - تهران (هوایی).

جاذبه‌ها

 • شهر ونیز:
  بازدید از میدان سن مارکو، کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو

 • شهر فلورانس:
  بازدید از کلیسای سانتا ماریا دل فیوره، پل وه کیو، میدان سینیورا

 • شهر رم:
  بازدید از کلوسئوم، چشمه عشاق، واتیکان، معبد پانتئون، رم باستان

خدمات

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما، پرواز: 
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

 

قیمت تور ایتالیا  8روزه
تاریخ شروع هتل اتاق 2 تخته اتاق 1 تخته کودک 11-4 سال کودک 4-2 سال - 2 سال
۱۳۹۹/۳/۱ - 6,990,000 تومان+1,690 یورو 6,990,000 تومان+1,690 یورو - - 99 یور
۱۳۹۹/۳/۱۵ - 6,990,000 تومان+1,690 یورو 6,990,000 تومان+1,690 یورو - -  99 یور

برنامه سفر

1

پس از گرد هم آمدن کلیه همسفران و دریافت کارت پرواز و انجام امور پروازی دیگر، به سمت سالن ترانزیت می‌رویم تا به سمت ونیز پرواز کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه شهر ونیز و کنترل گذرنامه و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، بعد از استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما ساعات باقیماند‌ه‌ی اولین روز سفر را به گشتی کوتاه برای آشنایی با شهر ونیز بگذرانیم.

2

روز دوم، ونیز گردی. امروز قرار است با برخی از دیدنی‌های شهر ونیز آشنا شویم. در گشت امروز از میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن می‌کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شگفت‌انگیز ونیز، امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد و توصیه می‌شود حتماً کفش راحت به پا داشته باشید.

3

روز سوم، سفر به فلورانس. امروز قصد داریم ونیز را به مقصد فلورانس ترک کنیم. در مسیرمان به سمت فلورانس توقفی چند ساعته در پیزا خواهیم داشت و از برج معروف آن دیدن می‌کنیم. پس از این گشت حدوداً 3 ساعته و صرف ناهار، پیزا را به مقصد فلورانس ترک خواهیم کرد.

4

روز چهارم، گشت در فلورانس. امروز در گشتی نیم روزه از جاذبه‌هایی مانند کلیسای سانتا ماریا، پل وه کیو و میدان سینیورا که نسخه‌ای کپی شده از مجسمه داوود در آن قرار دارد بازدید می‌کنیم. پس از اتمام این گشت، می‌توانیم با کمک راهنمای تور از سایر جاذبه‌های شهر مانند گالری آکادمیا و گالری اوفیتزی بازدید و خود را به صرف بستنی ایتالیایی مهمان کنیم.

5

روز پنجم، حرکت به سمت رم. صبح امروز فلورانس را به مقصد رم ترک می‌کنیم و پس از اقامت در هتل و کمی استراحت، گشتی کوتاه در پایتخت امپراطوری رم خواهیم داشت.

6

روز ششم، اقامت در رم. در اولین روز اقامتمان در شهر رم از جاذبه‌هایی چون کولوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو بازدید خواهیم کرد. پس از بازدید از این جاذبه‌ها، بعد از ظهر را زمان داریم تا با صرف یک وعده غذای دلچسب ایتالیایی و یا استراحت در کنار رودخانه تیبر، تجربه سفرمان را کامل تر کنیم.

7

روز هفتم، گشت در واتیکان. گشت امروزمان به بازدید از کوچکترین و کم جمعیت‌ترین کشور دنیا، یعنی واتیکان اختصاص دارد. توجه داشته باشید این گشت به صورت پیاده و به همراه راهنمای محلی صورت می‌گیرد؛ در نتیجه پوشیدن کفش راحت الزامیست! در واتیکان قرار است از میدان و کلیسای سن پیتر که علاوه بر ارزش تاریخی و مذهبی آن، از مهمترین شاهکارهای معماری جهان نیز به شمار می آیند بازدید کنیم. پس از اتمام این گشت، می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنمای تور، گشتی در رم شگفت‌انگیز داشته باشیم.

8

روز هشتم، بازگشت به خانه. امروز به فرودگاه می‌رویم و آماده می‌شویم تا رم را به سمت تهران ترک کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
کفش پیاده‌روی
لباس گرم

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 7 روز مرخصی + 2 روز 5شنبه

امروز 12 فروردین 1399

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: پنج شنبه 1399/03/01 -

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما

وسیله نقلیه محلی: اتوبوس VIP مینی بوس وسیلۀ نقلیه توریستی

کشور مورد بازدید: ایتالیا

توضیحات مهم

مدارک لازم:

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

 1. اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی
  • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
  • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.    

 2. 3 قطعه عکس 4*3 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

 3. اصل و ترجمه شناسنامه

 4. اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

  • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی           

  • گواهی تمکن برای سپرده­‌های بانکی به زبان انگلیسی و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضا بانک (ارائه گواهی تمکن به تنهایی مورد قبول نمی‌باشد.)

  • باید حداقل موجودی حساب و گواهی تمکن برای هر نفر 50,000,000 تومان باشد.


 5. اصل و ترجمه سند مالکیت

 6. اصل و ترجمه مدارک شغلی اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
  • وکلا: پروانه وکالت
  • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی (در صورت ارائه حکم سال قبل ارائه گواهی اشتغال به کار با ذکر عدم صدور حکم جدید از سازمان مربوطه الزامی است)، آخرین فیش حقوق و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6 ماهه)
  • بازنشسته­‌ها: حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق
  • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6 ماهه)
  • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات
   • در صورتی که آگهی تغییرات مربوط به بیش از سه سال اخیر باشد، ارائه آگهی تغییرات جدید و یا نامه از اداره ثبت مبنی بر ادامه فعالیت شرکت الزامی است.
  • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6 ماهه)
  • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل
   • جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت­‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.
   • برای دانش آموزانی که در تابستان سفر می‌کنند، ارائه نامه اشتغال به تحصیل الزامی است.

 7. برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است. رضایت‌نامه محضری علاوه بر ترجمه رسمی نیاز به تائید دادگستری و امور خارجه دارد.

 8. اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم­‌های خانه‌­دار

 9. ارائه اصل سند طلاق برای مسافرین مطلقه که طلاق در شناسنامه آنها ثبت نشده الزامی است.
  • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
  • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال)  جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری CKGS الزامی می‌­باشد.
  • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می‌ماند.
  • ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 50,000,000 تومان و حداکثر به مبلغ  200,000,000 تومان به‌ازای هر فرد در وجه آژانس محل ثبت نام جهت تضمین بازگشت (حسن انجام تعهدات)
  • لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی است.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک پاسارگاد 282-8000-3142532-1 5022-2910-2874-0510 علینقی شجاعی

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 41663000-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2020 Hipersia. All rights reserved.