تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای خارجی برزیل نوروز ۹۵

کوه کله قندی مجسمه مسیح جنگل آمازون سواحل ریو

سفر 12 روزه

2,650 دلار

قیمت دقیق‌تر را در «توضیحات مهم» بخوانید.

کد: 2058

برگزار شده‌است

جاذبه‌ها

گشت شهر سائو شامل بافت تاریخی سائو و خیابان پائولیستا، گشت کامل مجموعه آبشارهای ایگواسو یکی از زیباترین مجموعه آبشارهای دنیا واقع در مرز آرژانتین و برزیل، بازدید از باغ پرندگان، تورهای اختیاری قایق‌سواری در زیر آبشار، هلی‌کوپتر بر فراز آبشارها، عبور از رودخانه‌های نگرو و آمازون و بازدید از محل تلاقی دو رودخانه، گشت کامل جنگل و رودخانه‌ها و دریاچه‌های سرشاخه آمازون، گشت شبانه در آمازون با هدف دیدن و گرفتن کروکودیل، تماشای طلوع آفتاب در آمازون، گشت در کانال‌های فرعی آمازون و دیدن میمون‌ها، تنبل‌ها و دلفین‌های صورتی و خاکستری آمازون، صید ماهی پیرانا، حرکت با قایق در حاشیه آمازون و بازدید از دلفین‌های آمازون و غذا دادن به آنها، دیدن مار بوآ، برنامه اختیاری پرواز با پاراگلایدر در ریو، بازدید از مجسمه مسیح بر فراز کوه کرکوادو و تماشای چشم‌اندازهای شهر ریودژانیرو، بازدید از محله تاریخی و زیبای سانتاترزا و خرید صنایع دستی، بازدید از کوه زیبای کله قندی، بازدید از ورزشگاه معروف ماراکانا، پله‌های معروف سلرون، گشت اختیاری برای رفتن به سامبادروم (محل برگزاری کارناوال) و مشاهده افتتاحیه کارناوال، گشت اختیاری سواحل کوپاکابانا و ایپانما

خدمات

 • راهنمای فارسی زبان همراه تور از ابتدای سفر
 • ویزای کشور برزیل
 • پروازهای داخلی برزیل (سائوپولو-ایگواسا و ایگواسا-مانائوس و مانائوس-ریودوژانیرو)
 • اجرای گشت‌های اعلام شده (+ پرداخت ورودیه‌ها)
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۳،۰۰۰ یورو
 • ۱۱ وعده صبحانه، ۱ وعده شام
 • جلسه معارفه تورلیدر با همسفران قبل از تور

برنامه سفر

1

با رسیدن به سائوپائولو به‌سوی هتل می‌رویم تا در آنجا استراحت کنیم.

2

در این روز از گشت شهر سائو لذت خواهیم برد. در این گشت، از بافت تاریخی سائو و خیابان پائولیستا بازدید خواهیم کرد.

3

پس از صرف صبحانه به سمت فرودگاه و از آنجا به سوی ایگوآسو پرواز خواهیم کرد. پس از اقامت در هتل، دوستان زمان آزاد برای فعالیت‌های دلخواه خود و استفاده از امکانات هتل خواهند داشت.

4

در این روز گشت کامل مجموعه آبشارهای ایگواسو یکی از زیباترین مجموعه آبشارهای دنیا واقع در مرز آرژانتین و برزیل را خواهیم داشت. تماشای باغ پرندگان برنامه دیگر ماست. دوستان می‌توانند از تورهای اختیاری قایق‌سواری در زیر آبشار و هلی‌کوپتر بر فراز آبشارها لذت ببرند. پس از ترانسفر به هتل و استراحت، در مراسم ویژه عید نوروز شرکت خواهیم کرد.

5

به سمت مانائوس پرواز خواهیم کرد. با رسیدن به هتل و استراحت، بعد از ظهر گشت‌و‌گذار در شهر لذت‌بخش خواهد بود.

6

با عبور از رودخانه‌های نگرو و آمازون و تماشای محل تلاقی دو رودخانه به سمت لوژ جنگلی خواهیم رفت. با رسیدن به لوژ و تحویل اتاق‌، به گشت در سرشاخه‌های آمازون خواهیم پرداخت. تلاش برای صید ماهی پیرانا را تجربه می‌کنیم. تماشای دلفین‌ها و غروب آفتاب در آمازون حال وهوایمان را بهتر خواهند کرد. در شب گشت دیدن و گرفتن کروکودیل‌ها را خواهیم داشت.

7

به گشت‌زنی پر از هیجان در اعماق جنگل‌های آمازون می‌رویم. به لوژ بازمی‌گردیم و پس از صرف ناهار در بعد از ظهر در کانال‌های فرعی آمازون گشت‌زنی می‌کنیم. تماشای میمون‌ها، تنبل‌ها، دلفین‌های صورتی و خاکستری آمازون بسیار لذت‌بخش است.

8

به سمت مانائوس خواهیم رفت. پس از اقامت در هتل، در بعد از ظهر از قایق‌سواری در حاشیه آمازون، تماشای دلفین‌ها و غذا دادن به آنها لذت خواهیم برد. دیدن مار بوآ، هیجان خاص خودش را دارد که تجربه می‌کنیم.

9

به سمت ریو خواهیم رفت. با رسیدن به آنجا و تحویل هتل، دوستان در عصر زمان آزاد خواهند داشت. ما برنامه اختیاری پرواز با پاراگلایدر را پیشنهاد می‌کنیم.

10

به تماشای مجسمه مسیح بر فراز کوه کرکوادو خواهیم رفت. تماشای چشم‌اندازهای شهر زیبای ریودژانیرو بسیار به‌یادماندنی خواهد بود. به بازدید از محله تاریخی و زیبای سانتاترزا و خرید صنایع دستی می‌پردازیم. تماشای کوه زیبای کله قندی و تماشای چشم‌اندازهای بسیار زیبای ریو از برنامه‌های دیگر امروز ماست.

11

به بازدید از ورزشگاه معروف ماراکانا خواهیم رفت. تماشای مراکز شهر به همراه بافت تاریخی و پله‌های معروف سلرون لذت‌بخش خواهد بود.

12

دوستان در صبح زمان آزاد برای استفاده از سواحل کوپاکابانا و ایپانما خواهند داشت. بعد از ظهر به سمت فرودگاه خواهیم رفت تا برزیل را با خاطره‌هایی مهیج به سمت دوحه و بعد به سمت تهران ترک کنیم. صبح روز بعد تهران خواهیم بود.

لوازم ضروری

داروهای شخصی
حوله
کفش پیاده‌روی
کوله یک روزه
چراغ قوه (HeadLamp)
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

لیوان، قاشق، چنگال
صندل

شرایط سفر

 • طبقه‌بندی: کلاسیک
 • نحوه اجرای سفر: گروهی
 • درجه سختی: 2
 • نیاز به 4 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

امروز 08 بهمن 1401

شنبه یک دو سه چهار پنج جمعه
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

اطلاعات حرکت

محل حرکت: فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت: جمعه 1394/12/28 - (سه ساعت قبل از زمان پرواز مندرج در بلیط)

وسیله نقلیه اصلی: هواپیما (تهران-سائوپولو و ریو-تهران)

وسیله نقلیه محلی: وسیلۀ نقلیه توریستی هواپیما

کشور مورد بازدید: برزیل

توضیحات مهم

  درجه
هتل
تعداد
شب
قیمت (برای هر نفر)
۲ تخته ۱ تخته
هتل در سائوپائولو ۴* ۲ ۲،۶۵۰ دلار
+
بلیط هواپیما
۳،۳۰۰ دلار
+
بلیط هواپیما
هتل در ایگواسو ۴* ۲
لوج جنگلی در آمازون - ۳
هتل در شهر مانائوس ۴* ۱
هتل در ریودوژانیرو ۴* ۳
 • تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران هایپرشیا بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
  • با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید.
 • امکان پرداخت معادل ریالی مبالغ فوق وجود دارد.
 • هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور.
 • در این سفر از همراهی خردسالان زیر ۳ سال معذوریم.
 • مدارک و شرایط لازم برای اخذ ویزای برزیل:
  • ترجمه مدارک شغلی و کلیه صفحات شناسنامه
  • گردش ۳ ماهه حساب بانکی (با حداقل 50 میلیون تومان مانده حساب)
  • ۲ قطعه عکس
  • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار (وجود ویزای کشورهای حوزه شنگن، آمریکا، کانادا و دیگر کشورهای دارای ویزای معتبر، احتمال صدور روادید از سوی سفارت برزیل را بالا خواهد برد.)
  • بلیط رفت و برگشت قطعی
  • حضور در سفارت در زمان تعیین شده به منظور مصاحبه و انگشت‌نگاری.

شرایط مهم

 1. لطفا قبل از ثبت‌نام «منشور و قوانین تورهای طبیعت‌گردی ‌هایپرشیا» را مطالعه فرمایید.
 2. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
 3. لطفا با دقت کامل سفرنامه، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر ‌هایپرشیا اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
 4. جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر 15 کیلوگرمی مسافرت نمائید.
 5. صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده ‌هایپرشیا می‌باشد و بازدید از مابقی جاذبه‌های پیشنهادی سفر با همسفران است.
 6. در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و ‌هایپرشیا دریافت خواهد شد. برای مطالعه قرارداد اینجا را کلیک کنید.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 66414716-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

این سفر در تاریخ 1394-12-28 اجرا و به پایان رسیده است.
Copyright © 2023 Hipersia. All rights reserved.