تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای داخلی شب ایرانی بهمراه موسیقی

همه روزه

55 یورو

کد: 8618

جاذبه‌ها

تجربه‌ی غذاها و خوراکی‌های ایرانی و موسیقی زنده سنتی ایرانی

برنامه سفر

1

این یک شب سنتی واقعی در تهران می‌باشد. شما را جایی خواهیم برد که مردم عادی به سبک ایرانی برای شام دور هم جمع می‌شوند و شانس این را خواهید داشت تا در کنار مردم محلی و دوستانشان شام خود را میل کنید. رستوران ایرانی ما، یک تجربه‌ی عالی شام را به شما پیشنهاد می‌کند. با فراهم کردن فضایی گرم و دوستانه، اجرای زنده و غذاهای خاص و اصیل ایرانی که نظیر ندارند. معماری زیبای رستوران برگرفته از سبک سفره‌خانه است و یکی از بزرگترین و پر نقش‌ترین رستوران‌های تهران می‌باشد. ما به شما تضمین می‌کنیم که این یکی از تجربه‌های خاص سفر شما خواهد بود که هرگز از آن پشیمان نخواهید شد.

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 - - - - رستوران هایپرشیا
تعداد وعده‌هایی که بر عهده هایپرشیا است: 1 وعده غذا شامل: 1 وعده شام
در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد.

لوازم ضروری

قمقمه آب
کوله یک روزه
كلاه و عينك آفتابی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب

شرایط سفر

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 66414716-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2021 Hipersia. All rights reserved.