تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای داخلی کنسرت در تهران

همه روزه

50 یورو

کد: 8621

جاذبه‌ها

کنسرت موسیقی در یکی از سالن‌های بنیاد فرهنگی- هنری رودکی

برنامه سفر

1

تهران سالن‌های کنسرت گوناگونی دارد و در این بین بنیاد فرهنگی و هنری رودکی با 5 سالن کنسرت مجزا، جایی است که سالانه برگزارکننده بیش از 500 کنسرت می‌باشد. تالار وحدت، تالار رودکی، تالار فردوسی، تالار حافظ و سالن تئاتر آزادی 5 سالن برتر تهران می‌باشند که اجراهای کلاسیک، پاپ، سنتی، راک و تکنوازی در آن‌ها برگزار می‌شوند. نگران این نباشید که از کجا و چگونه می‌توانید در تهران به کنسرت بروید. لطفا با دفتر ما تماس بگیرید و یا با هماهنگی با مستخدمین و پذیرش هتل از کنسرت‌هایی که در این سالن‌ها در حال اجراست با خبر شوید و آخرین اطلاعات را دریافت کنید. راهنمای ما را در لابی هتل خود ملاقات می‌کنید و پس از کمی ماشین‌سواری به سالن اجرا خواهید رسید. راهنما در مورد جزئیات اجرا و هنرمند به شما توضیح خواهد داد و پس از اجرا، شما را به محل اقامت‌تان بر خواهد گرداند. راهنمای ما را در لابی هتل خود ملاقات می‌کنید و پس از کمی ماشین‌سواری به سالن اجرا خواهید رسید. راهنما در مورد جزئیات اجرا و هنرمند به شما توضیح خواهد داد و پس از اجرا شما را به محل اقامت‌تان بر خواهد گرداند.

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 - - - - - -
در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد.

لوازم ضروری

قمقمه آب
کوله یک روزه
كلاه و عينك آفتابی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب

شرایط سفر

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 66414716-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2022 Hipersia. All rights reserved.