تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای داخلی موزه‌ها و گالری‌های هنری تهران

همه روزه

120 یورو

کد: 8625

جاذبه‌ها

بازدید از باغ موزه نگارستان،  موزه هنرهای معاصر، باغ موزه هنر ایران و گالری‌های هنری تهران

برنامه سفر

1

ریشه‌های نقاشی سنتی ایران را می‌توان در سبک نقاشی‌هایی که پیش از دوره صفویه بوجود آمد، یافت. موزه نگارستان یکی از بهترین کلکسیون‌های نقاشی ایرانی قرن‌های 19 و 20 را داراست، شامل برخی از آثار کمال‌الملک، هنرمندی که سبک اروپایی را بیش از پیش به نقاشی ایران وارد کرد. پس از آن به سمت موزه هنرهای معاصر تهران حرکت خواهیم کرد که از سبک معماری بادگیرهای ایرانی الهام گرفته شده. بر اساس طراحی زیبای کامران دیبا، موزه 9 گالری را شامل می‌شود که کلکسیون هنری فرح پهلوی در آنها به نمایش گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل شاهکارهایی از هنرمندان برجسته دنیا مانند: جکسون پالاک، آندره دورن، فرانسیس بیکن، الکساند کالدر، هنری مور و مکس ارنست می‌باشد. هنر معاصر دنیا به سرعت در حال تغییر است و همانطور که مراکز اقتصادی و سیاسی در حال تغییر مکان به سمت شرق هستند، تولیدات هنری و بازارهای خلاق نیز در پی آنها در حال پیشرفت هستند. در حال حاضر تهران یکی از مراکز مهم فرهنگی آسیا و خاورمیانه است و گالری‌های این شهر نمایش دهنده جذاب‌ترین آثار برخی هنرمندان ایرانی و خارجی می‌باشند. در این تور، همینطور که در میان محله‌های دلربای تهران قدم می‌زنیم، شانس این را داریم تا با همراهی یک راهنمای هنری محلی، چشم انداز هنر معاصر در حال پیشرفت تهران را دریابیم. پس از ملاقات در هتل به سمت محله‌های هنری تهران حرکت خواهیم کرد، از خانه هنر بازدید می‌کنیم و در آن محله پرسه می‌زنیم، تا آخرین نمایشگاه‌های هنر معاصر را در بهترین گالری‌های تهران مشاهده کنیم.

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1 - - رستوران هایپرشیا - -
تعداد وعده‌هایی که بر عهده هایپرشیا است: 1 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار
در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد.

لوازم ضروری

قمقمه آب
کوله یک روزه
كلاه و عينك آفتابی

لوازم پیشنهادی

دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب

شرایط سفر

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 66414716-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید. و یا شماره پیگیری را به همین شماره پیامک نمایید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

اجازه ثبت نام و یا رزرو اینترنتی برای این سفر وجود ندارد.

تورهای مرتبط

Copyright © 2022 Hipersia. All rights reserved.