تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه تورهای داخلی گروهی ایران

همه روزه

12,500,000 تومان یا 1,250 دلار

کد: 8776

درباره سفر

تور 14 روزه گروهی دور ایران هایپرشیا برای بازدید از شهرهای کلاسیک گردشگری ایران (تهران، کاشان، اصفهان، یزد و شیراز) طراحی شده است. این سفر در مقاطع مختلفی از سال‎های پیش رو انجام خواهد شد. جدول زمانبندی این تورها در ادامه آورده شده است. همه سفرها به همراه راهنمای انگلیسی زبان برگزار خواهند شد و به این سبب، انتخابی ویژه برای مهمانان خارجی شما خواهد بود.اگر شما مهمان خارجی ندارید اما دوست دارید در این سفر همراه ما باشید و از این فرصت برای بهبود زبان انگلیسی خود استفاده کنید، این امکان وجود دارد که به گروه ملحق شوید. تورها در گروه‎های 12 تا 15 نفره برگزار می‎شوند. ویژگی بسیار مهم این تورها انعطاف پذیری در اضافه شدن افراد در شهرهای مختلف به تور می‎باشد. 

اگر علاقه دارید که به این تور گروهی ملحق شوید اما زمان کافی ندارید، یا می‌خواهید در قسمتی از آن شرکت کنید. برای شما پیشنهاداتی داریم، فقط به ما بگویید چند روز فرصت دارید و از بین بسته‌های زیر یکی را انتخاب کنید.

 1. تهران، کاشان
 2. تهران، کاشان، اصفهان
 3. کاشان، اصفهان، یزد
 4. اصفهان، یزد، شیراز
 5. کاشان، اصفهان، یزد، شیراز

این تور را بصورت اختصاصی برای هر گروهی چه کوچک و چه بزرگ (حتی یک نفره) رزرو کنید، با همراهی راهنمای شخصی و تمام خدماتی که شامل تورهای گروهی هایپرشیا می‌شود. (هر روزی که شما بخواهید).

 

 تاریخ اجرای تور گروهی ایران:

 

جاذبه‌ها

 • شهر تهران: کاخ گلستان، موزه ایران باستان و برج میلاد
 • شهر کاشان: تپه باستانی سیلک، باغ فین، خانه طباطبایی و خانه بروجردی ها
 • روستای کوهستانی ابیانه
 • شهر اصفهان: میدان نقش جهان، عالی قاپو، مسجد جامع اصفهان و منارجنبان
 • شهر یزد: برج‎های خاموشان، آتشکده زرتشتیان و محله خشتی فهادان
 • پاسارگاد
 • تخت جمشید و نقش رستم
 • شهر شیراز: مسجد نصیرالملک، مجموعه کریم خانی، آرامگاه حافط

خدمات

 • 14 وعده صبحانه
 • 13 شب اقامت در هتل 3 یا 4 ستاره
 • راهنمای مجرب انگلیسی زبان
 • وسیله نقلیه توریستی در اختیار (بسته به تعداد مهمانان)
 • ویزای ایران
 • بیمه مسافرتی ورودی
 • میان وعده
 • آب معدنی
 • ورودیه‎های جاذبه‎ها
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بیمه مسئولیت مدنی

برنامه سفر

1

روز اول (تهران): پس از نشستن پرواز ورودی به ایران برای استراحت به هتل خواهیم رفت. این روز را در هتل سپرسی خواهیم کرد تا برای سفری 14 روزه آماده شویم.

2

روز دوم (تهران): این روز را به کاوش در قلب تهران بزرگ سپری خواهیم کرد، از کاخ گلستان (ثبت شده در میراث جهانی یونسکو) لذت خواهیم برد، گذری بر بازار بزرگ تهران خواهیم کرد و از تجربه حضور در یک بازار پویا لذت خواهیم برد. پس از صرف ناهار به تماشای آثار تمدن ایران باستان در موزه ملی خواهیم رفت و در آخر از هنر شیشه و سفال ایران در موزه آبگینه بهره خواهیم برد.

3

روز سوم (تهران): از کاخ پر رمز و راز سعدآباد دیدن خواهیم کرد، پس از صرف ناهار از رنگ و بوی منحصر به فرد بازار تجریش لذت خواهیم برد. برای درک عظمت شهر تهران به پارک آب و آتش خواهیم رفت تا از پل جذاب طبیعت عبور کنیم سپس به بالای برج میلاد نماد جدید تهران خواهیم رفت.

4

روز چهارم (تهران/کاشان): از تهران به سمت کاشان حرکت خواهیم کرد، تاریخ را با حضور در تپه سیلک ورق خواهیم زد و پس از آن از قدم زدن در باغ فین کاشان (ثبت شده در میراث جهانی یونسکو) لذت خواهیم برد، پس از غرق شدن در معماری متحیر کننده خانه سنتی طباطبایی‎ها و بروجردی‎ها از قصه‎های مسجد و مدرسه آقا بزرگ لذت خواهیم برد.

5

روز پنجم (کاشان/اصفهان): از کاشان به سمت اصفهان حرکت خواهیم کرد. در میانه راه از روستای قرمز رنگ ابیانه بازدید خواهیم کرد تا با چگونگی زندگی در این روستا آشنا شویم. پس از رسیدن به اصفهان برای استراحت به هتل خواهیم رفت.

6

روز ششم (اصفهان): سفر خود را با بازدید از میدان معروف نقش جهان (ثبت شده در میراث جهانی یونسکو) ادامه خواهیم داد. مسجد امام، مسجد شیخ لطف‌الله، عمارت عالی قاپو و بازار قیصریه چهار عنصر هیجان انگیز این میدان هستند. پس از بازدید از مساجد و عالی‎قاپو به کشف بازار و خرید سوغات خواهیم رفت.

7

روز هفتم (اصفهان): مسجد جامع اصفهان (ثبت شده در میراث جهانی یونسکو) هدف اول ما در این روز خواهد بود تا از تزئینات و معماری باشکوه آن لذت ببریم. سپس به جستجوی زیبایی‎های چهل‌ستون می‌روید تا از دیوارهای پوشیده شده از نقاشی‌های فرسک، مینیاتور و موزاییک لذت ببریم، در این میان شانس این را خواهید داشت که در باغ عمارت چهل ستون قدم بزنید. پس از آن هشت بهشت را ملاقات خواهیم کرد که عمارت کوچکی است بجا مانده از دوران صفوی، احاطه شده با باغ‌های دلپذیر و منقوش به نقاشی‌های دیواری که داستان این کشور را تعریف می کنند. در قدم آخر به تجربه عبور از پل‎های افسانه‎ایی اصفهان خواهیم پرداخت از سی‎ و سه پل گذر می‎کنیم و گوش به طنین آواز عشاق خواجو فرا خواهیم داد.

8

روز هشتم (اصفهان): به سمت خارج شهر اصفهان برای بازدی از منار جنبان حرکت می‌کنیم و خواهیم دید که چگونه مناره‌های 7.5 متری با خلاقیت معماران آن می‌لرزند. به اصفهان برمی‎گردیم و مسیرمان را به سمت کلیسای نجات دهنده مقدس که با نام وانک شناخته می‌شود در منطقه جلفا ادامه می‌دهید. پس از آن سایت باستانی را جهت بازدید از بنایی مدرن یعنی موزه موسیقی اصفهان پشت سر می‌گذارید، جایی که حاوی کلکسیونی از 300 ساز موسیقی سنتی از ایران و جهان است و این شانس را خواهیم داشت تا از اجرای موسیقی سنتی زنده لذت ببریم.

9

روز نهم (اصفهان/ یزد): اصفهان را به مقصد یزد ترک خواهیم کرد. در مسیر یزد از شهر تاریخی میبد بازدید خواهیم کرد و از داستان نارین قلعه استفاده خواهیم کرد. سپس با تکنیک مردم کویر برای یخ ساری در یخچال میبد آشنا خواهیم شد. مسیر خود به سمت یزد را ادامه خواهید داد و در هتل استراحت خواهیم کرد.

10

روز دهم (یزد): یزد را از برج‎های خاموشان این شهر کاوش خواهیم کرد و پس از آن ازبرای آشنایی با آیین پیروان دین زرتشت به آتشکده خواهیم رفت. سپس از باغ دولت آباد بازدید خواهیم کرد تا یکی دیگر از مجموعه باغ‎های ایرانی را به مشاهده بپردازیم. پس از صرف ناهار در محله تاریخی شهر یزد پیاده روی خواهیم کرد و از مسجد جامع یزد، خانه‎های سنتی خشتی و میدان امیر چخماق لذت خواهیم برد.

11

روز یازدهم (یزد/ شیراز): صبح به سمت شیراز حرکت خواهیم کرد ابتدا پاسارگاد (ثبت شده در میراث جهانی یونسکو) را در میان راه بازدید خواهیم کرد و پس از رسیدن به شهر شیراز برای استراحت به هتل خواهیم رفت.

12

روز دوازدهم (شیراز): صبح برای بازدید از میراث امپراطوری هخامنشی، تخت جمشید (ثبت شده در میراث جهانی یونسکو)، نقش رجب و نقش رستم حرکت‎ خواهیم کرد. اینگونه از غرق شدن در تاریخ ایران باستان لذت خواهیم برد.

13

روز سیزدهم (شیراز): برای مشاهده رنگ آمیزی نور خورشید صبح زود به مسجد نصیرالملک خواهیم رفت تا رنگ‎های مسجد صورتی را درک کنیم سپس به سمت قلب شهر شیراز حرکت خواهیم کرد، از مجموعه وکیل شامل بازار و مسجد بازدید خواهیم کرد و با رسوم استحمام در حمام وکیل آشنا خواهیم شد. سپس برای درک فضای عرفانی حضور شعرای به نام ایران زمین به آرامگاه‎های حافظ و سعدی خواهیم رفت و ساعاتی را در این فضا سپری خواهیم کرد.

14

روز چهاردهم (شیراز): برای ترک ایران آماده خواهیم شد و با توجه به ساعت پرواز خروجی از ایران خارج خواهیم شد.

لوازم ضروری

کارت شناسایی
داروهای شخصی
قمقمه آب
کوله یک روزه
كلاه و عينك آفتابی
پاسپورت (6 ماه اعتبار)

لوازم پیشنهادی

دمپایی
دوربین عکاسی
کرم ضد آفتاب
صندل

شرایط سفر

توضیحات مهم

برای مشاهده نسخه انگلیسی این صفحه اینجا کلیک کنید.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

قبل از تسویه حساب، نسبت به رزرو (آنلاین یا تلفنی) اقدام نمایید، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

رزرو اولیه برای تورهای یک‌روزه حداکثر تا 48 ساعت و تورهای چندروزه حداکثر تا 72 ساعت دارای اعتبار می‌باشد، در محدوده مهلت یاد شده همسفران عزیز باید نسبت به پرداخت هزینه تور و ثبت‌نام قطعی اقدامات لازم را انجام دهند. آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما پرداخت اینترنتی می‌باشد. با این حال، درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک سامان 835-800-2239152-1 6219-8610-2214-2599 رامتین علیپور صابر

شماره شبا: IR03-0560-0835-8000-2239-1520-01

لطفا پس از واریز وجه با شماره‌ تلفن 66414716-021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمائید.

پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی توسط همسفران، بصورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند. هایپرشیا از تحویل قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

در صورت انصراف از سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول جریمه‌های کنسلی اینجا را کلیک کنید.

خرید آنلاین یا رزرو سفر

قابل پرداخت توسط تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب

نوع ثبت نام تعداد
ابتدا نوع ثبت‌نام انتخاب شود.
نام و نام خانوادگی موبایل ایمیل

تورهای مرتبط

Copyright © 2022 Hipersia. All rights reserved.