تورهای طبیعت گردی هایپرشیا

خانه وبلاگ نکات سفر سایر نکات

[رای: 2 میانگین: 3.5/5]
لطفا امتیاز دهید!
اطلاعات پروازهای ورودی فرودگاه مهرآباد تهران

در این صفحه می‌توانید اطلاعات پروازهای ورودی فرودگاه مهرآباد را مشاهده کنید. این اطلاعات به صورت آنلاین و لحظه به لحظه نمایش داده می‌شود.

فرودگاه مهرآباد یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های تهران است که در سال 1317 ساخته شده است. این فرودگاه دارای 6 ترمینال می‌باشد. قبل از تاسیس فرودگاه امام خمینی در این فرودگاه پروازهای خارجی نیز انجام می‌شد اما بعد از تاسیس فرودگاه امام دیگر در فرودگاه مهرآباد پروازهای خارجی انجام نمی‌شود.

در این ترمینال‌ها شرکت‌های مختلف پرواز داشته و هر کدام امکانات خاص خود را دارند که به معرفی آن خواهیم پرداخت:

  • ترمینال 1: در این ترمینال، شرکت‌های هواپیمایی کیش ایر و زاگرس می‌باشد. امکانات این ترمینال عبارت‌اند از: رستوران، کافی شاپ، سالن عمومی، نمازخانه و کتابخانه.
  • ترمینال 2: در این ترمینال، شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، معراج، قشم ایر، آتا، ایرتور و نفت پرواز دارند. امکانات آن عبارت‌اند از: رستوران، کافی شاپ، سالن ترانزیت، سالن عمومی، ساندویچی، غرفه کتاب، نمازخانه.
  • ترمینال 3: این ترمینال برای حجاج است.
  • ترمینال 4: در این ترمینال پروازهای شرکت های ماهان، تابان، آسمان، کاسپین، سپاهان و اترک اجرا می‌شود. امکانات این ترمینال عبارت اند از: رستوران، کافی شاپ، سالن ترانزیت، ساندویچی، جایگاه پذیرایی از مسافران پروازهای تاخیردار، بوفه سرد و گرم.
  • ترمینال 5: این ترمینال برای حجاج می‌باشد.
  • ترمینال 6: این بخش برای پروازهای ورودی به شهر تهران می‌باشد.

شما می‌توانید برنامه پروازهای فرودگاه مهر آباد را از سایت‌های فیدس دات ایرپورت و پروازیابی دنبال نمایید. جالب است بدانید در این سایت‌ها برنامه فرودگاه‌های شهرهای دیگر نیز قرار داده شده است.  

 

 

محسن فاتحی 1400/02/04

 

اختصاصی: تهیه شده توسط واحد تولید محتوا در شرکت هایپرشیا
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت هایپرشیا مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

فرم ارسال نظرات

تورهای مرتبط

Copyright © 2022 Hipersia. All rights reserved.